Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Polecane posty

Ja jestem mega zadowolony z tego numeru pod względem pełniaków. Torchlight jak najbardziej na +, miałem już kiedyś styczność ale chwilową, więc teraz z chęcią przejde :) Supserstars v8 next też dobra produkcja. Jeszcze nie odpaliłem, ale napewno poszlilam. Najmniej mnie przekonuje city life, ale może okaże się najbardziej wciągające, zobaczymy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Torchlight taki sobie, racja, jest dużo mobków do ubicia (Alchemik na 17 poziomie z mieczem kupionym od handlarza niezidentyfikowanych rzeczy w jednej ręce i unikatową maczugą w drugiej, wypas!), lootu i lokacji. Wciąż w to gram, ale tylko od czasu do czasu, tylko gdy nie mam w co grać. Gra na 7/10. Wracam na SAMP-a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''@up. Bez obrazy ale niektorzy to sie chyba zle czuja dzis ,a tak przy okazji to za miesiac jakis numer specjalny czy cos?Bo nie jestem wtajemniczony.''

Jak to? Przecież pojawienie się Wiedźmina w wersji rozszerzonej nie jest takie niemożliwe, tym bardziej, iż jest premiera Wiedźmina 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zgadzam się,dodatkowo jeśli będzie jeszcze DLC do Wieśka drugiego a cały numer ma być mega Wieśkowy...

Dla mnie tam może być byle jaki pełniak,sugeruję jedynie,że CDA po CoJ:WK,Bionic Commando,Ninja Blade,Torchlight,Dark Messiahu i DMC4 jużniczym mnie nie zadziwi,nawet jakby mieli dodać całego Wieśka 2 xDDDDDD

PS.LOL,już Krasnolud!!!! Muszę chyba sobie ograniczyć forum bo więcej na nim siędzę niż w gry gram :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Smugg, ale co pasuje do wiedźmińskiego numeru pełnego Wiedźmina wypełnionego Wiedziminem w wiedźmińskiej polewie?

Na cover to tylko Wiedźmin. Inaczej ten cały hype na przyszły numer byłby takim prztyczkiem w nos czytelników, czymś w rodzaju: "Ponakręcamy ich trochę, nawet wrzucimy zajawkę w maju, a potem załadujemy ich w końskie przyrodzenie (miało być inne słówko, ale cenzura, dobry smak i gimnazjum na forum) i zobaczymy jak zareagują".

Czego byście nie wrzucicli na cover zamiast Wiedźmina to będzie źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poprostu ten wiedźmiński numer wypełniony wiedźminem w wiedźmińskiej polewie to tylko taka zagrywka polityczna... Taka zasłona dymna przed tym co nas tak naprawde czeka, a w końcu okarze się, że numer spec. został przesunięty na początek grudnia... I właśnie tak powstają teorie spiskowe. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby dodali Wieśka na cover (co jest bardzo wg mnie możliwe- 5 stron reklam o Witcher 2 w CDA nie kosztuje grosze) to ludzie by narzekali, że mają, że nie chcą, że komercha itp, jednakże wg mnie to byłby bardzo trafiony pełniak i baaardzo głośno by było o si di ekszyn na świecie. Gdybym ja ustalał pełniaki do następnego numeru to bym zaryzykował :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Wieśka na płytce chciał, ale Smuggler mówił że nie będzie, bo kto chiał to już ma.

Tak samo można by powiedzieć o Call of Juarez lub innych grach.

Ja tylko mówię to, co powiedział Smuggler, chociaż sam tego nie rozumiem, bo jak widać dużo osób jednak chce, więc może jednak dadzą, ale jeśli to tego nie powiedzą, dowiemy się dopiero po przeciekach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób chce to będzie... Nie pamiętam który z redaktorów to powiedział i kiedy, ale Cover jest ustalany długo, długo przed wydaniem danego numeru, więc jeżeli będzie to jest to już ustalone, a wasze prośby nic tu nie dadzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ... Myślałem że tylko ja chcę wiedźmina edycję rozszerzoną a tu widzę że bardzo dużo osób podziela moje zdanie :) Następny numer ma być MEGA wiedźmiński i na coverze POWINIEN się znaleźć Wiedźmin Edycja Rozszerzona :) Bo jak nie to będę BARDZO zawiedziony , wiem że szanownych redaktorów to w ogóle nie obchodzi ale wiele osób popiera moje zdanie :) Mam przeogromną nadzieję że za 20 dni ujrzę na okładce CD-Action Wiedźmina Edycję Rozszerzoną jako głównego i jedynego pełniaka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przeogromną nadzieję że za 20 dni ujrzę na okładce CD-Action Wiedźmina Edycję Rozszerzoną jako głównego i jedynego pełniaka :)

Moim skromnym zdaniem to danie Wiedźmina jako jednego pełniaka to jest największa lipa jaką można zrobić z nadchodzącym numerem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Nie ma co się oszukiwać, możne i dużo osób chce Wiedźmina jako pełną wersje, ale tyle samo osób nie(bo już mają grę), powiedzmy, że siły są rozłożone tak 50/50.

Po drugie: Jeden pewniak to mała rozbieżność gatunkowa, a nie każdy lubi h&s, rpg, wyscigi itp. Więc cover byłby mega hermetyczny.

Wiec dając tylko jednego pełniaka, w dodatku tak bardzo popularnego jak Wiedźmin(produkcja, która sprzedała się w Polsce w ogromnym nakładzie), redakcja podejmuje bardzo duże ryzyko, bo może się okazać, że jest znacznie więcej osób niezadowolonych z pełniaka aniżeli zadowolonych. Wiec to bardzo ryzykowne posunięcie. Wiadomo, ze nie da się dogodzić wszystkim. Zawsze znajdą się marudy. Ale taki zabieg jak TYLKO jeden pełniak, w dodatku tak znanej gry, to ryzykowny zabieg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Człowieku czytaj przynajmniej kilka postów w górę, pablo666 napisał:

Mam przeogromną nadzieję że za 20 dni ujrzę na okładce CD-Action Wiedźmina Edycję Rozszerzoną jako głównego i jedynego pełniaka :)

Stąd ta cała spekulacja, nikt tu na nic się nie nastawia. Mnie i tak nie obchodzą pełniaki, bo kupuje CDA dla zawartości pisma. Nie spekuluje pod katem jak dla mnie będzie najlepiej dla mnie, tylko jak najlepiej będzie dla redakcji i tego jak wielu czytelników będzie usatysfakcjonowanych i jak wielu okazjonalnych nabywców uda im się skłonić do zakupu.

PS. Już sama recenzja W2 to bardzo solidny argument do zakupu tego numeru, pomijając kwestię pełników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...