Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Polecane posty

Czy się mylę, czy mimo wcześniejszych zapowiedzi twórców, Torchlight nie ma multi? Ech...w singlu nawet Diablo 2 mnie nie porwało, podczas gdy w multi popykiwałem z przerwami prawie 2 lata. Świetny pełniak, ale raczej płytki nie odpalę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93
@El'Dragon - chyba, że jesteś bohaterem wiadomej gry :)

Dokładnie ;) Ale życie to nie gra, na szczęście :P

Czy się mylę, czy mimo wcześniejszych zapowiedzi twórców, Torchlight nie ma multi? Ech...w singlu nawet Diablo 2 mnie nie porwało, podczas gdy w multi popykiwałem z przerwami prawie 2 lata. Świetny pełniak, ale raczej płytki nie odpalę.

Nie, nie ma multi. Ponoć w dwójce ma być ;) Ale singla polecam ;) Jak nie będziesz miał dużo roboty w moderacji, to daj mu szansę, bo naprawdę świetnie to wygląda, szczerze ;) Pozdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niedawno kumpel podniecał się, że gra cały czas w Torchlighta i mu się podoba. Teraz też będę w niego grał, a co do pełniaków, to mimo tego, że miesiąc temu był szczyt, stanęliście na wysokości zadania i znów jak dziecko się cieszę w okolicach okresu, w którym wszyscy popędzimy do kiosków po nowy numer CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat dwóch pierwszych pełniaków już się wypowiedziałem, zaś co do Torchlight...

Sądziłem, że po bardzo wypasionym jubileuszowym numerze z ostatniego miesiąca redakcja CDA nieco zwolni (wszak nie co miesiąc ma się 15 urodziny), a tu taka niespodzianka.. Nie jestem wielkim fanem h&s, ale klasę tej gry z pewnością trzeba docenić. W tym miesiącu malkontentów powinno być mniej niż zwykle :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełnaki naprawde bardzo ciekawe ;) Niestety posiadam Torchlight z wyprzedazy ze Steama,City Life Grałem i moge polecic a Wyscigi nie sa w moim typie wiec w tym miesiacu kupuje sobie Batman:AA zamiast CDA. Ale wielu osobom te pelniaki sie spodobaja ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki głównemu pełniakowi odżyłem, mam na co czekać w kwietniu. :D Może nawet zainstaluję!

Szkoda... Bo żaden pełniak nie jest w moim guście. Nie mniej jednak są niezłe. Przydał by się TipsoManiak, aale jest super. :) Fajnie by było jak by to było S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla no, ale zawsze można pomażyć.

Popieram, w Stalkera to bym sobie chętnie pograł, tym bardziej, że nigdy go nie kupię. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...