Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Polecane posty

Wyścigi - za duże wymagania (kiedy będzie jakaś porządna stara ścigałka w stylu Most Wanted? :D). City Life - wciąż nie mogę się otrząsnąć po NY, gra zupełnie nie dla mnie)

Torchlight? A co to? A zainstaluje... Tak właśnie zaczęła się moja przygoda z tą grą. Prawdopodobnie gdyby nie mój słaby komputer zagrywał bym się w wyścigi, a tak... I cóż mogę powiedzieć - DZIĘKUJĘ!! Torchlight to wspaniała gra, cud natury. Odciągnęła mnie od fm na godzinę i 2 minuty! Nikt inny nie potrafi tego zrobic - ani rodzina, ani szkoła, ani koledzy, ani faceci w czerni. A Torchlight się to udało. Jeszcze raz dziękuję, wreszcie znów zacznę oglądać świat w 3D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja to nie wiem jak to u Was jest z tymi pełniakami :P Niektórym się instalują, niektórym nie.. Sam z ciekawości zainstalowałem dziś pozostałe pełniaki (V8 i CL - Torchlight był zainstalowany wczoraj) żeby się przekonać czy się zainstalują.. I się zainstalowały bez problemu.. Obie gry także odpaliłem bez niczego..

A co by offtopu nie robić :smile:

Torchlight - pozycja obowiązkowa do przejścia po raz kolejny (na własnej kopii)

Pozostałe - nie dla mnie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Też nie mogę się doczekać,sprawdzam co 10min.

A serwera jak nie było tak nie ma...

MY CHCEMY SERWERA GHOST!!!!

ps: Dyskobolowca zmiotło ale cień pozostał ;p

Dyskobolowca nie zmiotło,on z okazji recenzji i dema Crysisa 2 nałożył nanosuita i przełączył się na niewidzialność. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak udało wam się dobić w niecałe 2 dni 100 lvl w Torchlight. Chyba, że za zakończenie uważacie zabicie ostatniego bossa(jakby ktoś nie wiedział otwiera się w wiosce wejście do kolejnych podziemi...).

Wracając do tematu:

Torchlight - wciągnęło mnie na dłużej, ale po pokonaniu Odraka zaczyna trochę wiać nodą

City Life - czuję odrazę do przedstawicieli tego gatunku, nie grałem

Superstars V8 Next Challange - dosyć, że nudna to jeszcze bezczelnie zawiesiła mi się podczas wczytywania; co ja mogę zrobić w takiej sytuacji - uninstall :admin_twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C:/Documents and Settings/[NAZWA UŻYTKOWNIKA]/Dane aplikacji/Runic Games/Torchlight/save

A po co ci to ;p juz przeszedłem torcha ;p na początku z bossa wyleciał mi <złoty> Rifle i wszystko miałem na hita :D nie ma to jak random drop ;p

ps: Dyskobolowca zmiotło ale cień pozostał ;p

nom. cieszę się że nie tylko ja znalazłem ten cień i odszfrowałem napis na dole okładki :smile:

P.S no cholera jasna taki ten Torchlight wciągający że zapomniałem napisać komentarz na stronie :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torchlight jest niesamowity. Mam jeszcze takie jedno pytanie - czy coś wiadomo na temat Torchlight II? Oczywiście nie pytam się w charakterze osoby wyczekującej, aż ta pozycja trafi, jako "pełniak" do CD-Action, tylko ogólnie. Czy ta gra ma podaną jakąś datę premiery? Pytam z ciekawości, bo sam jestem zaskoczony, jak bardzo mnie ta gra wciągnęła.

Jeżeli w strategiach występuje "syndrom jeszcze jednej tury", to tutaj możemy mówić o "syndromie jeszcze jednego loot'a" :cool: .

Dla mnie rewelacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Trochę wiadomo.

Nad Trochlight II pracuje dalej to samo studio Runic Games.W II części świetnego hack'n'slasha wcielimy się w bohatera przejmującym schedę po wielkim alchemiku, wojowniku, przemierzającym kontynent Vilderan w poszukiwaniu sił wielkiego zła dziesiątkującego rasę mistycznych Estherian. Z pomocą Syla, jednego z pozostałych przy życiu estheriańskich Obrońców, podejmiemy próbę dokończenia wielkiego dzieła Alchemika aby uratować świat.Przeniesienie akcji poza bramy Torchlight, przyniesie otwarty świat.Będzie cykl dnia i nocy a akcja nie będzie się działa w podziemiach jak w I części lecz na powierzchni.Oczywiście spotkamy podczas wędrówki różnego rodzaju jaskinie czy groty.Bohater którym będziemy kierować zostanie przez nas zaprojektowany, i będziemy mogli stworzyć swoja unikalną postać, a to wszystko dzięki bardzo rozbudowanemu edytorowi zawartemu w grze.Edytor pozwoli nam również na wybór jednej z czterech nieobecnych w poprzedniczce klas (wśród nich między innymi wojownik Railman i łowca Outlander), płci, dokonanie zmian w wyglądzie, a także szczegółowe określenie kierunku rozwoju umiejętności.Twórcy dadzą nam również możliwość zagrania w trybie kooperacji.Interfejs zostanie przemodelowany na jeszcze bardziej intuicyjny.W grze pozostaną zwierzęta, które z czasem będziemy mogli odesłać na emeryturę, przejmując przy tym na swoją postać umiejętności rozwinięte u ,,kompana".Grafika ma być nadal zachowana w takim samym stylu co w Torchlight I.

Premiera wstępnie określona na lipiec 2011.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Ghost już włączył serwer, tak jeden koleś pisze:

Ludzie ! Koniec oczekiwania ! Dzisiaj wystartował serwer Crysis 2 (Nie wiem czy z CDA :D) . Możecie włączyć Crysis 2 i cieszyć się Serwerem Dedykowanym (Bez zbednych Ramo-Ciągnących programów typu Tunngle i Hamachi) Życzę miłej gry !

No i... płuco się zrobiło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu przez CDA nie obejrzałem sobie Usta-Usta :tongue: Odpaliłem City Life około 21, żeby tylko sprawdzić co to za twór ( z SimCity itp. nie miałem dotąd styczności) Ocknąłem sie krótko przed 22.30. Rzeczywiscie, budowa wciąga, czego efektem jest liczace 75000 mieszkańców miasteczko. I stale sie rozrasta.

Torchlight tez niezły, ale na razie grałem jakies 2 godzinki. SS V8 mnie nie rusza, mam inne ścigałki do grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,pozwólcie,że opowiem wam swoją sytuację.

Dzisiaj zimny,wietrzny dzień,wchodzę do Empiku poszperać przy grach i patrzę... Torchlight!

Zobaczyłem z ciekawości jak opisana była gra z tyłu pudełka,znaczek ,,CD-Action poleca!" także się tam znalazł.

Nagle skierowałem swój wzrok na cenę a tam... 70ZŁ!!!!!!!!!!!!!! :wacko:

I wtedy zrozumiałem,że ABSOLUTNIE NIE MOŻNA NARZEKAĆ NA PEŁNIAKI W CDA!!!

Owszem,niektóre są naprawdę kaszaniarskie,ale jeżeli gra z paskudną grafiką i polegająca tylko na młóceniu potworków kosztuje 70 ZŁ to większość kupi sobie takie Crysis: Maximum Edition z 55 ZŁ lub Mass Effect 2 razem z jedynką.

A w CDA dostajemy tak wciągające i DROGIE gry za JEDYNIE 15zł + świetne pismo!!!

I nie chodzi jedynie o pismo,z ciekawości sprawdziłem też ile kosztuje Call of Juarez:WK...

PS.Słyszałem,że serwery wreszcie działają :DDD

Za chwilę spróbuję wejść do gry ;)

PSS.E tam,u mnie dalej serwerów nie ma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, Ghost robi już ten serwer dwa tygodnie, coś się stało?

Jakie dwa tygodnie? Od poniedziałku minęło zaledwie 4 dni. Jakieś problemy z liczeniem?

Poza tym na razie nie robię serwera, a załatwiam inny problem z tym związany.

Excuse me, Ghost? Spójrz na datę swojego posta. http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry2059739

Stoi jak byk 4 kwietnia 2011 - 11:22

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ UP

No właśnie, 4 kwietnia. To chyba naprawdę masz problem z liczeniem, bo nawet teraz nie minęły te Twoje urojone dwa tygodnie. Post Ghosta został napisany 12 dni temu, a biorąc pod uwagę, że te wszystkie domagania się o serwer trwają już od kilku dni, to i tak niedawno.

A poza tym, zupełnie nie skupiając się na dacie, weźcie dajcie Ghostowi spokój! Jego jedynym obowiązkiem nie jest wyłącznie zapewnienie wam wszystkim radości z powodu uruchomienia tego serwera. Ma on jeszcze mnóstwo innych, nawet ważniejszych spraw na głowie, natomiast wy zachowujecie się jak pępki świata, które gdy mówią, że chcą serwer, to tak ma być :rolleyes: Po pierwsze - smutne to (niewychowanie i brak szacunku dla czyjejś pracy), po drugie - lekko mówiąc, nie na miejscu.

Jeśli naprawdę nie macie do roboty nic oprócz czekania na ten serwer to... współczuję, a to tylko wasz problem. Bądźcie cierpliwi, a nie zachowujcie się jak dzieciaki. Kiedy Ghost będzie miał czas (bo ochoty raczej mu nie brakuje), dostaniecie ten swój serwer. A problemy techniczne zawsze były i będą w każdej dziedzinie elektroniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...