Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Recommended Posts

Tja, tylko z tym demkiem Crysisa 2 musi być jakaś totalna pomyłka. Twórcy już tego nie wspierają, serwery zostały wyłączone i wersja demonstracyjna po prostu nie działa. Owszem, można odpalić, ale pograć już tylko w pełnej, zakupionej grze. Nie wiem czy ze strony CDA to jakaś pomyłka czy żart... Ups, pomyłka nastąpiła jednak u mnie, a to wszystko wyjaśnia - KLIK :sweat:

Co do pełniaków, podoba mi się tylko Torchlight. Na szczęście w tym przypadku "tylko" znaczy "aż" :smile: Bardzo chciałem kupić sobie tą grę, ale jednak cena sklepowa nie przemawia. Wydaje mi się, że co jak co, ale 70 zł potrzebne na zakup tej gry w sklepie to lekka przesada. Owszem, była i kiedyś duża promocja na Steamie, ale wtedy nie skorzystałem. Na szczęście będę mógł się już w końcu nacieszyć Torchlightem, niedługo instaluję i wsiąkam na dłużej (jak AdiShepard) :smile:

Edited by tymikolo

Też na początku nie byłem przekonany do Torchlighta, a teraz przechodzę już drugi raz inną postacią. Teraz jednak męczę City Life bo Torchlight miałem już wcześniej. City Life to też niezły pożeracz czasu ;)

C:/Documents and Settings/[NAZWA UŻYTKOWNIKA]/Dane aplikacji/Runic Games/Torchlight/save

A po co ci to ;p juz przeszedłem torcha ;p na początku z bossa wyleciał mi <złoty> Rifle i wszystko miałem na hita :D nie ma to jak random drop ;p

ps: Dyskobolowca zmiotło ale cień pozostał ;p

Edited by tonyrip

Wyścigi - za duże wymagania (kiedy będzie jakaś porządna stara ścigałka w stylu Most Wanted? :D). City Life - wciąż nie mogę się otrząsnąć po NY, gra zupełnie nie dla mnie)

Torchlight? A co to? A zainstaluje... Tak właśnie zaczęła się moja przygoda z tą grą. Prawdopodobnie gdyby nie mój słaby komputer zagrywał bym się w wyścigi, a tak... I cóż mogę powiedzieć - DZIĘKUJĘ!! Torchlight to wspaniała gra, cud natury. Odciągnęła mnie od fm na godzinę i 2 minuty! Nikt inny nie potrafi tego zrobic - ani rodzina, ani szkoła, ani koledzy, ani faceci w czerni. A Torchlight się to udało. Jeszcze raz dziękuję, wreszcie znów zacznę oglądać świat w 3D

Kurde ja to nie wiem jak to u Was jest z tymi pełniakami :P Niektórym się instalują, niektórym nie.. Sam z ciekawości zainstalowałem dziś pozostałe pełniaki (V8 i CL - Torchlight był zainstalowany wczoraj) żeby się przekonać czy się zainstalują.. I się zainstalowały bez problemu.. Obie gry także odpaliłem bez niczego..

A co by offtopu nie robić :smile:

Torchlight - pozycja obowiązkowa do przejścia po raz kolejny (na własnej kopii)

Pozostałe - nie dla mnie :P

@UP:

Też nie mogę się doczekać,sprawdzam co 10min.

A serwera jak nie było tak nie ma...

MY CHCEMY SERWERA GHOST!!!!

Dyskobolowca nie zmiotło,on z okazji recenzji i dema Crysisa 2 nałożył nanosuita i przełączył się na niewidzialność. :tongue:

Edited by AdiShepard

Guest Hubbas

Jak udało wam się dobić w niecałe 2 dni 100 lvl w Torchlight. Chyba, że za zakończenie uważacie zabicie ostatniego bossa(jakby ktoś nie wiedział otwiera się w wiosce wejście do kolejnych podziemi...).

Wracając do tematu:

Torchlight - wciągnęło mnie na dłużej, ale po pokonaniu Odraka zaczyna trochę wiać nodą

City Life - czuję odrazę do przedstawicieli tego gatunku, nie grałem

Superstars V8 Next Challange - dosyć, że nudna to jeszcze bezczelnie zawiesiła mi się podczas wczytywania; co ja mogę zrobić w takiej sytuacji - uninstall :admin_twisted:

WOW! Torchlight. Wreszcie coś, co odpali się na moim kompie. A numer i tak bym kupił, bo napisałem list i jestem ciekawy, czy wydrukowali. :)

C:/Documents and Settings/[NAZWA UŻYTKOWNIKA]/Dane aplikacji/Runic Games/Torchlight/save

A po co ci to ;p juz przeszedłem torcha ;p na początku z bossa wyleciał mi <złoty> Rifle i wszystko miałem na hita :D nie ma to jak random drop ;p

nom. cieszę się że nie tylko ja znalazłem ten cień i odszfrowałem napis na dole okładki :smile:

P.S no cholera jasna taki ten Torchlight wciągający że zapomniałem napisać komentarz na stronie :sweat:

Cholera, Ghost robi już ten serwer dwa tygodnie, coś się stało?

Jakie dwa tygodnie? Od poniedziałku minęło zaledwie 4 dni. Jakieś problemy z liczeniem?

Poza tym na razie nie robię serwera, a załatwiam inny problem z tym związany.

Minęło już kilka dni a serwera do Crysisa 2 wciąż nie ma...

GHOST,PRZYZNAJ SIĘ,wystąpił błąd i serwera w ogóle nie będzie a ty o tym nie piszesz bo nie chcesz nas martwić i wciąż próbujesz wszystko uratować!!! :wallbash:

Spoko, Ghost na pewno to zrobi. Facet ma w końcu cały sprzęt w redakcji do opieki.

Torchlight jest niesamowity. Mam jeszcze takie jedno pytanie - czy coś wiadomo na temat Torchlight II? Oczywiście nie pytam się w charakterze osoby wyczekującej, aż ta pozycja trafi, jako "pełniak" do CD-Action, tylko ogólnie. Czy ta gra ma podaną jakąś datę premiery? Pytam z ciekawości, bo sam jestem zaskoczony, jak bardzo mnie ta gra wciągnęła.

Jeżeli w strategiach występuje "syndrom jeszcze jednej tury", to tutaj możemy mówić o "syndromie jeszcze jednego loot'a" :cool: .

Dla mnie rewelacja.

Guest sebi1295

Trochę wiadomo.

Nad Trochlight II pracuje dalej to samo studio Runic Games.W II części świetnego hack'n'slasha wcielimy się w bohatera przejmującym schedę po wielkim alchemiku, wojowniku, przemierzającym kontynent Vilderan w poszukiwaniu sił wielkiego zła dziesiątkującego rasę mistycznych Estherian. Z pomocą Syla, jednego z pozostałych przy życiu estheriańskich Obrońców, podejmiemy próbę dokończenia wielkiego dzieła Alchemika aby uratować świat.Przeniesienie akcji poza bramy Torchlight, przyniesie otwarty świat.Będzie cykl dnia i nocy a akcja nie będzie się działa w podziemiach jak w I części lecz na powierzchni.Oczywiście spotkamy podczas wędrówki różnego rodzaju jaskinie czy groty.Bohater którym będziemy kierować zostanie przez nas zaprojektowany, i będziemy mogli stworzyć swoja unikalną postać, a to wszystko dzięki bardzo rozbudowanemu edytorowi zawartemu w grze.Edytor pozwoli nam również na wybór jednej z czterech nieobecnych w poprzedniczce klas (wśród nich między innymi wojownik Railman i łowca Outlander), płci, dokonanie zmian w wyglądzie, a także szczegółowe określenie kierunku rozwoju umiejętności.Twórcy dadzą nam również możliwość zagrania w trybie kooperacji.Interfejs zostanie przemodelowany na jeszcze bardziej intuicyjny.W grze pozostaną zwierzęta, które z czasem będziemy mogli odesłać na emeryturę, przejmując przy tym na swoją postać umiejętności rozwinięte u ,,kompana".Grafika ma być nadal zachowana w takim samym stylu co w Torchlight I.

Premiera wstępnie określona na lipiec 2011.

Juz sie nie moge doczekac tego servera , gralem troche wczesniej ale to byl ostatni dzien grania , z pewnoscia jeszcze pogram jak bedzie uruchomiony server :) a pelniaka moze kupie za jakis czas narazie w planach fifa 11

Mam problem z instalacją Torchlight (błąd krytyczny - instalacja zakończyła się przedwcześnie z powodu błedu)

Mój system to Win 7 prof.

Miał ktoś podobny problem ?

Podobno Ghost już włączył serwer, tak jeden koleś pisze:

Ludzie ! Koniec oczekiwania ! Dzisiaj wystartował serwer Crysis 2 (Nie wiem czy z CDA :D) . Możecie włączyć Crysis 2 i cieszyć się Serwerem Dedykowanym (Bez zbednych Ramo-Ciągnących programów typu Tunngle i Hamachi) Życzę miłej gry !

No i... płuco się zrobiło.

I znowu przez CDA nie obejrzałem sobie Usta-Usta :tongue: Odpaliłem City Life około 21, żeby tylko sprawdzić co to za twór ( z SimCity itp. nie miałem dotąd styczności) Ocknąłem sie krótko przed 22.30. Rzeczywiscie, budowa wciąga, czego efektem jest liczace 75000 mieszkańców miasteczko. I stale sie rozrasta.

Torchlight tez niezły, ale na razie grałem jakies 2 godzinki. SS V8 mnie nie rusza, mam inne ścigałki do grania.