Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Polecane posty

W tym numerze niestety nie ma nic dla mnie, tak jakby ktoś czytał w myślach i widział czego dokładnie nie lubię ;P.

City Life 2008 Edition- uboższy klon SimCity, a jako że takich gier nie lubię więc nie zainstaluje, tworzenie miast i dbanie o nie to nie dla mnie.

Superstars V8 Next Challenge- gram na PS 3 w Gran Turismo 5 i jak na razie nie ma czasu na inne samochodówki, za którymi zresztą nie przepadam. Chyba że są naprawdę świetne jak GT 5, lub czymś się wyróżniają. Ten Superstar raczej taki nie jest.

Torchlight- hack?n?slash, fuj nie znoszą tego gatunku, bezsensowna młócka z niewielką ilością porządnej fabuły, przy czym w Torchlight grafika jest zbyt cukierkowa jak na mój gust. Ale dam szanse tej grze, może to będzie pierwszy h'n's który mnie wciągnie. Przy czym brak mp raczej mi nie pomoże :P.

Tak czy siak czekam na listonosza, bo mimo że pełniaki nie przypadły mi do gustu, tak w samym piśmie jest kilka ciekawych zapowiedzi których nie mogą przegapić. Plus audiobook z opowiadaniem pani Anni :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torchlight? Czy ja dobrze widzę :) ? Już od jakiegoś czasu obserwowałem tą grę na Steam i tylko czekałem na jakąś promocję, aby ją kupić. Wy mnie ubiegliście.

Bardzo dobry "pełniak". Wielkie dzięki :) .

City Life 2008 Edition- uboższy klon SimCity a jako że takich gier nie lubię więc nie zainstaluje, tworzenie miast i dbanie o nie to nie dla mnie.

Superstars V8 Next Challenge- gram na PS 3 w Gran Turismo 5 i jak na razie nie ma czasu na inne samochodówki, za którymi zresztą nie przepadam. Chyba że są naprawdę świetne jak GT 5, lub czymś się wyróżniają. Ten Superstar raczej taki nie jest.

Torchlight- hack?n?slash, fuj nie znoszą tego gatunku, bezsensowna młócka z niewielką ilością porządnej fabuły, przy czym w Torchlight jest grafika zbyt cukierkowa jak na mój gust. Ale dam szanse tej grze, może to będzie pierwszy h'n's który mnie wciągnie. Przy czym brak mp raczej mi nie pomorze :P.

Bardzo merytoryczne argumenty. Kwestię ortografii pozostawię, już bez komentarza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Ależ czemu pozostawisz bez komentarza, jeśli widzisz jakieś błędy które popełniłem to napisz o tym, to pomaga osobom które mają z tym problemy, wtedy następnym razem będę uważał. A co do gier, ja rozumiem fakt że komuś gry mogą się podobać, wiedzę wiele pozytywnych opinii, co nie zmienia sprawy że nie lubię takich gier i tyle. Mam sztucznie cieszyć się że te gry są fajne, czy może w ogóle nie wyrażać swojej opinii ?

Pewnie że niebotycznie wyśmienicie było by to że wszyscy byliby zadowoleni z tych pełniaków... Ale tak nigdy nie będzie, bo nie da się trafić w gusta wszystkich graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w City Life jest tryb rozbudowy miasta, w którym nie trzeba martwic sie o budżet? Czy, raczej nie grozi nam bankructwo?

Właśnie skończyłem demko Torchlighta. Po godzinie postac mi utkneła w ścianie, wiec zacząłem grac nową. Ot, lekka i przyjemna młócka.

I znowu wirus zwany "Zakup nowe CDA" mnie dopadł. I tak bez przerwy od listopada 2009 ( no, z trzema wyjątkami)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra macie mnie.

Po raz pierwszy od 4-5 lat kupię CDA dla Torchlighta, ale jedno krótkie pytanie.

Czy gra będzie działać na Mac Os X? Nie mam PC a wiem że Torchlight bez problemu śmiga na Macu, wasza wersja też?

Z utęsknieniem czekam na odpowiedź!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smuggler jesteśmy z tobą;p jakbyście dodali sfifta 2 to też jakiś ,,mondry"by napisał,że się nie postaraliście...Jakiś % z tych 700tys.czytelników może mieć coś nie tak z główką.Prawda?

CD-A ma średnio -/+ 70-80 tys. sprzedanego nakładu czyli też tyluż czytelników. A to jest 10% tego co ty podałeś. Jednakże na forum aktywnych jest ze 100-250 osób, co wobec 70k to margines.

fakt, miala byc ale na razie jakis wirus nam rozlozyl cale DTP i po prostu nie ma tego kto zrobic. Ale na pewno nadrobimy zaleglosc, mam nadzieje ze od poniedzialku juz beda zdrowi.

Trzymam za słowo i przypominam, że wkładka powinna mieć 14 mm szerokości na dużego DVD-Boxa, bo nie ma nigdzie 7mm, chyba, że dacie na 3, ewentualnie 2 (2x1 +1x1) standardowe 7mm slim boxy. To wtedy ok.

torchlight jest ponoc dosyc krotki (6-8h) moze ktos potwierdzic ?

Może, nie brać czarownika, bo wtedy ta gra się sama przechodzi, ze względu na jeden czar, już nie pamiętam jaki, ale po wybraniu jego można było sterować strumieniem energii, dodatkowo obracać się i kosić wszystkich w zasięgu.

nawet 6h potwierdzam :) ale można dorwać się do multi ale na ttym nie ma multi ;p

Oficjalnie nie ma multi.

Standardowo, jak co miesiąc oceny:

I. Superstars

GO: 7.7/10 (106 głosów)

Gamespot.com: 5.4/10 (4.8/6)

Metacritic.com: Brak danych

PC Gamer UK 48 / 100

PC Zone UK 49 / 100

Średnio: 57/100

II. City Life 2008 Edition

GO: 8.3/10 (70 głosów)

Gamespot.com: 6.2/10 (5/7/6.5)

Metacritic.com: 73/100 (66/100 i 8/10)

PC Gamer UK 76 / 100

PC Zone UK 74 / 100

Średnio: 73,6/100

III. Torchlight

GO: 7.8/10 (938 głosów + 7/10 redakcja + 8.5/10 ekspert)

Gamespot.com: 8.3/10 (8/8.5/8.4)

Metacritic.com: 85/100 (83/100 i 8.7/10)

PC Gamer UK 89 / 100

PC Zone UK 76 / 100

Średnio: 82,2/100

Cały cover: 71/100

Gdyby Torchlight nie był na steamie za grosze, to byłoby lepiej. Ale, że jest PL i w pudełku, a także bez steama to macie plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torchlight mam tą grę Smuggler nie postarałeś się :icon_evil::klnie:

No to masz problem. Parę lat temu kupiłem Fable, a w kolejnym numerze dali go jako pełniaka. :) Całe szczęście, że Two Worldsa nie kupiłem, bo też niedługo potem go dali. ;) Pewnie nie pierwszy nie ostatni raz się to zdarza. Co mogą dać dla fana RPG? Jak dadzą coś dobrego, to pewnie już to będę miał, takie jest niestety życie. H'n'S lubię, ale jakoś nie mam na nie pieniędzy, a teraz mam fajny kwiecień. :)

A gwoli jasnosci: nie mam nic przeciwko temu, zebyscie wyrazali roczarowanie pelniakiem, jesli wam nie pasi, nawet gdyby to byla swiatowa premiera megahitu. Ale fraza "nie postarali/scie sie" wk... mnie maksymalnie, szczegolnie w momencie gdy akurat o te gre toczylismy tam epicki boj, ze 300 Spartan by pozazdroscilo. Sa jakies granice mej cierpliwosci na wasze marudzenie.

Sooooorry, że marudziłem na dwa pierwsze pełniaki.... Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie żałuję. :P

smuggler jesteśmy z tobą;p jakbyście dodali sfifta 2 to też jakiś ,,mondry"by napisał,że się nie postaraliście...Jakiś % z tych 700tys.czytelników może mieć coś nie tak z główką.Prawda?

Ja nie lubię Shifta. I wyścigówek w ogóle. Mam coś z głową?

Gdyby Torchlight nie był na steamie za grosze, to byłoby lepiej. Ale, że jest PL i w pudełku, a także bez steama to macie plus.

Co?! W jakim pudełku? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko Torchlight'a ze Steam'a i niezbyt mi podeszło, chociaż dam szanse taj grze w pełnej i polskiej wersji.

Superstars przetestuje żeby porównać sobie z poprzednią częścią(która swoją drogą na długo nie zagościła na moim HDD).

City Life po prostu odpuszczę, gdyż tycoony(z wyjątkięm Rollercoaster Tycoon 2 i 3) nie są grami przy których dobrze mi się spędza czas.

Ogólnie nie jest źle jeśli chodzi o główną grę, natomiast reszta jest średnia. Liczę, że w numerze specjalnym zagoszczą same "specjalne" pełniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam miejsca na dysku... STALKERa Czyste Niebo : Random Mod przejde w 1,5 tygodnia i pierwszą rzeczą , którą zainstaluje będzie City Life , ponieważ Transport Tycoon mnie wciągnoł , Potem przemoge sięi zmarnuje ok. 1 h na unistalla F1 2010 i zainstaluje Torchlighta , też pewnie fajna gra . A tych wyścigów raczej nie tkne . Ogólnie pełniaki bardzo fajne , już we wtorek trzeba do sklepu :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...