Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Polecane posty

@Lord Wiadro fajny nick przy okazji ;) To są tylko i wyłącznie moje spekulacje ... Wiedźmin Edycja Rozszerzona z tego co wiem zajmuje ponad 8,5 GB , a do tego na płytkę dochodzą różne dodatki które też sporo miejsca na płytce zajmują ... Jeśli szanowna redakcja zamierzała by dać wieśka jako pełną wersję i jedną płytkę ( MOJE SPEKULACJE !!!) , to zapewne wiedźmin byłby głównym i jedynym pełniakiem ... Sporo osób ma już zapewne wiedźmina na swoim dysku twardym ( ja do nich również należę do posiadaczy wieśka nie do dysków :) ) Ale wiele osób też by chciało mieć wiedźmina na półce a nie mają z powodu przedziału wiekowego wiedźmina :) Ale przecież pismo kupuje się nie dla pelniaków a dla samego pisma a w następnym numerze ma być przecież bardzo ale to bardzo oczekiwana recenzja nieprawdaż ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd ta cała spekulacja, nikt tu na nic się nie nastawia. Mnie i tak nie obchodzą pełniaki, bo kupuje CDA dla zawartości pisma. Nie spekuluje pod katem jak dla mnie będzie najlepiej dla mnie, tylko jak najlepiej będzie dla redakcji i tego jak wielu czytelników będzie usatysfakcjonowanych i jak wielu okazjonalnych nabywców uda im się skłonić do zakupu.

PS. Już sama recenzja W2 to bardzo solidny argument do zakupu tego numeru, pomijając kwestię pełników.

Dokładnie , nic dodac nic ujac

Ale gdyby dali Wiedźmina to bym nie pogardzil , moze dziwne ale nigdy w Wiedźmina nie gralem ,choc ostatnio mam taki zamiar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba logiczne, że będzie. Dlaczego przesunęli nr specjalny, hmm? Ogólnie nr spec. będzie taki wiedźminowy, bo ma być recenzja Wieśka 2, wiesio ma być też na okładce, to w takim razie powinien też być i na płytce.

los pitolnikos mowios bzduros, :happy:

No cóż ... Myślałem że tylko ja chcę wiedźmina edycję rozszerzoną a tu widzę że bardzo dużo osób podziela moje zdanie :) Następny numer ma być MEGA wiedźmiński i na coverze POWINIEN się znaleźć Wiedźmin Edycja Rozszerzona :) Bo jak nie to będę BARDZO zawiedziony , wiem że szanownych redaktorów to w ogóle nie obchodzi ale wiele osób popiera moje zdanie :) Mam przeogromną nadzieję że za 20 dni ujrzę na okładce CD-Action Wiedźmina Edycję Rozszerzoną jako głównego i jedynego pełniaka :)

Panowie, wszelkie rozczarowania sa i beda tylko waszym problemem, bo wlasne marzenia/oczekiwania przeksztalcacie w postulaty, ktore narzucacie nam i reszcie otoczenia. :wacko:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach] Zapoznaj się z zasadami cytowania. [Turambar]

Smuggler to jest tylko i wyłącznie moja prośba / życzenie / marzenie i Tobie tego nie narzucam

A poza tym jak nie dacie wiedźmina edycji rozszerzonej w kolejnym numerze jako pełnej wersji to nie będzie przecież końca świata . Liczę na to chociaż recenzja Wiedźmina 2 będzie baaaaaardzo obszerna , tak z 9 stron wystarczy ;)

Oj Smugg może jeszcze byś tak jeszcze zwiekszył objętość Action Redaction / Redaction Action ? A przy okazji objętość numeru do optymalnej liczby 148 stron ? ;) ( Wiem marzenia ...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie zapominajcie że to kosztuje. Bionic Commando się nie sprzedał, więc była okazja na kupienie licencji. Wiedźmin: ER sprzedał się bardzo dobrze. Licencja kosztowałaby kosmiczne ceny, a firma przecież ma swój budżet.

Tak wiec panowie, nie spinajcie się, bo to nic nie da. Pójdźcie do MM i za 60 zł macie Wiedźmina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak bardzo chcą Wiedźmina? Ja tam KOMPLETNIE nic w nim nie widzę. Po 2 rozdziałach znudziło mi się i odinstalowałem. Cała walka polega na tym, by wcisnąć przycisk w odpowiednim momencie, a znaki niewiele pomagają. Pewnie nie dorosłem do tej gry, sory. Siódemka z minusem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak bardzo chcą Wiedźmina? Ja tam KOMPLETNIE nic w nim nie widzę. Po 2 rozdziałach znudziło mi się i odinstalowałem. Cała walka polega na tym, by wcisnąć przycisk w odpowiednim momencie, a znaki niewiele pomagają. Pewnie nie dorosłem do tej gry, sory. Siódemka z minusem.

że co ? Siedem z minusem ... Walka to mi się zaczynała nudzić gdzieś tak w 5 akcie... A znaki masz po prostu za słabo rozbudowane ;)

Mam jeszcze takie jedno pytanie : z jakiej strony bierzecie sygnaturki ? (sorry że nie w temacie ...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy bo mnie zaraz cos trafi. Chodzi o City Life... Zaczelem instalowac gre i zawiesila mi sie tak w 15%. Restart kompa odpalam instalke od nowa i [beeep]. Opcja "Instal" jest niedostepna. Nie mozna w nia kliknac. Domyslam sie ze gra zostawila cos na dysku i widzi ja jako zainstalowana dlatego opcja nie dziala. Tyle ze Revo uinstaler nic nie wiedzi. Poszedl skan przez revo i wywalilem wszystkie niepotrzebne pliki i nic. Ccleaner, tak samo wyczyscilem i wzielem naprawe rejestru i dalej nie moge zainstalowac. Co jest? Pomocy.

A i folder z poczatkowo zainstalowana gra tez wywaliem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu na wstępie zaznaczę że z obecnego zestawu zainteresował mnie tylko Torchlight bo fanem tycoonów ani ścigałek nie jestem. No i pograłem dwa dni i uznałem że siekanki typu (Titan Quest, Frater) nie są już dla mnie choć na Diablo III się skuszę :) Tak czy owak Torchlight dobra gra warto zagrać chociażby z uwagi na ciekawe patenty (zwierzaczek :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...