Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Jakaś taka mało oryginalna nazwa... Połączenie wyrazów Play(station) i (X)box? Nic lepszego wymyślić nie zdołali? :P Cóż... Ja tam na konsolach nie gram, więc produkt przeznaczony dla mnie nie jest, ale i tak życzę powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh naprawdę Playbox podobne do Playboy ja bym zmienił nazwę...

- Dzień dobry. Poproszę Playboxa.

- Osz ty wstrętny mały zboczuchu! Nie wstyd Ci takich świńskich gazetek kupować?!

Coś w tym chyba jest. Tym bardziej, że z opowieści wiem, iż kioskarze potrafią nawet CD-A pomylić z jakimś magazynem +18 :).

A co do samego Playboxa... ja nie kupię, bo nie mam żadnej konsoli, ale dobrze, że pojawia się nowy gracz na polskim rynku. Życzę sukcesu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy numer trzeba kupić, niezależnie od tego czy to poradnik jak jeździć taczką, czy taki magazyn jak Playbox. Swoją drogą widzę, jak pani z kiosku zamiast magazynu o grach na konsole podaje mi pismo z nagimi paniami :laugh: Jak nawet niektórzy przy kupowaniu Playa się mylą, to co dopiero teraz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze to niepokoją mnie żadne konkretne i oficjalne informacje na temat Playboxa. Już jutro premiera a cisza jest :).

@EDIT Na facebooku Playboxa jest reklama radiowa dodana. Czyli to jednak będzie prawda, że wychodzi.

Ale fajnie by było wiedzieć, czy nakład 50.000 dotrze do miejscowości np. gdzie jest 3-4 tys. mieszkańców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pismo robią ludzie związani z CDA, to musi być dobre :) Jutro idę do kiosku zobaczyć co nam zaserwowano za te 10 zł. Myślę, że cena może ulec zmianie, bo pierwszy numer musi czymś przyciągnąć. Mam nadzieję, że pisemko nie podzieli losu Clicka!, z którym byłem zżyty. Myślę, że jako nie-konsolowiec (PS2 dzisiaj się chyba nie liczy :P) mogę co miesiąc kupować Playboxa, o ile nie zdrożeje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przejrzałem w empiku i muszę stwierdzić że brakuje luzu i takiego... ja wiem? Polotu jak w CDA, ale jak powiedziałem tak zrobię - jutro zakupię z ciekawości i zobaczę co 'piszczy w konsolowej trawie' :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem pierwszy numer, mimo że nie mam konsoli, ale chciałem sprawdzić "z czym to się je". Może to z mojego punktu widzenia (zagorzały PC-towiec, CDA było moją pierwszą prasą grową) wygląda jak wygląda, ale dla mnie gazetka nie porywa. Recenzje jak ktoś wspomniał bez polotu, strony z newsami wyglądają jak mieszanka Playa z CDA (I to więcej Playa), brak jakiejś rozrywki, zamiast ksywek są nazwiska (no jakoś wolę czytać "napisał Hut" aniżeli "napisał Tymon Smektała" :)). Teksty zdają mi sie trochę chaotycznie ułożone. Nie, żebym był cały czas na nie, bo recka np. DA2 pisana z pozycji konsoli i innego redaktora ukazuje inny punkt widzenia, ale nawet krótsze dzialy konsolowe w CDA pokonują (wg. mnie) Playboxa. Dopóki: nie będę miał konsoli/CDA nie wywali konsol definitywnie/ nie będę miał co czytać np. na wakacjach/będę cierpiał na nadmiar kasy (taa akurat :trollface: ) to Playboxa nie kupię. Nie mam co prawda odniesienia do innych gazet konsolowych, ale porównanie CDA vs Playbox wygrywa zdecydowanie CDA. Ogólnie oceniam pierwszy numer na 5,5/10(a zawszę za lat 5/10/15 będę mógł sprzedać pierwszy numer z zyskiem, jeżeli się Playbox rozwinie, czego wam życzę ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem przekonany że to prima aprilis a tu proszę... no no, ciekawe jak się to przełoży na wyniki finansowe spółki, w końcu trochę to kanibalizm...

Jesli sam sobie odgryzam i zjadam palec u nogi to nie trace na wadze :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się nawet podoba (gdyż mam PS3 :) i chyba mają stałego czytelnika. Nie podoba mi się tylko to że na okładce pisze android a w środku ani widu ani słych sam też wole ksywki niż nazwiska ale jeśli miało by być wszystko takie jak w CDA to to nie był by PlayBox tylko CDA Konsole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazeta to synonim czasopisma :D

Mhm. A traktor to synonim samochodu, bo ma silnik, kierownicę i koła. Poszukaj sobie w słowniku, czym się różni gazeta od czasopisma.

Nie podoba mi się tylko to że na okładce pisze android a w środku ani widu ani słych

Nie było po prostu o czym pisać w temacie Androida. Tym niemniej obietnica złożona przez chłopaków na okładce znajdzie pokrycie w kolejnych numerach Playboxa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to mam nadzieje że już w następnych numerach będzie poruszony temat Android'a. Z innych uwag mam jeszcze to że przy Angry Birds Rio jest fotka z 1 Angry Birds oraz że mogłoby pisać przy wcześniej wspomnianych Angry Birds'ach że są również na Android'a i to za darmo (wersja z reklamami) Z innych uwag nie podoba mi się to że pisząc o grach PSN i XBLA podawane są ceny w MSP (walucie Xbox'a) a nie ma cen w złotówkach jakie są w PS3. Ta kto wszystko ok'ej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo iż uważam, że PC bije wszystkie konsole na głowę, to oglądaliśmy sobie u kumpla i żałuję. Kiepawe teksty, co druga strona to reklama - i za to płacić dysza? Kumpel naiwnie liczył na jakąś płytkę itp. W życiu. Już wolę czekać na najnowszy numer CDA. Może będzie w końcu ta Wojownicza Księżniczka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo iż uważam, że PC bije wszystkie konsole na głowę, to oglądaliśmy sobie u kumpla i żałuję. Kiepawe teksty, co druga strona to reklama - i za to płacić dysza? Kumpel naiwnie liczył na jakąś płytkę itp. W życiu. Już wolę czekać na najnowszy numer CDA. Może będzie w końcu ta Wojownicza Księżniczka?

Alez ty pindolisz "co druga strona to reklama"? Mam policzyc i sprzedac ci kopa za kazda z brakujacych do polowy stron? Mozesz nie przezyc.

Plyta... no pewnie. Nigdzie wprawdzie tego nie reklamowano, nigdzie poza OFICJALNYMI magazynami sie tego nie robi, ale na pewno za 10 zl mozna wyhaczyc blu-reja z jakims konsolowym hitem + pismo. Szkoda slow... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...