Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Pogrzebmy może już to błędne przekonanie, że za grę konsolową trzeba zapłacić 200 złotych, bo to nieprawda.

Spoko. Sekundę po tym jak konsolowcy pogrzebią swoje o konieczności ulepszania PC co pół roku i za minimum tysiąc. Tak samo jest to nieprawda, a ciągle jest to powtarzane jako argument anty PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pomysłu kolegi PeCI to raczej nierealne.. pełne gry?

Zobacz na 2 stronę to był mój pomysł :angry: .

A g... uzik mos panie, taki pomysł to ja dawałem i to już dawno temu. Tyś zaś proponował pismo o konsolach za 50 zł... tja, nie wątpię, że byłby to hit na skalę światową :tongue: Swoją drogą dawniej też mówiło się, że dodawanie pełnych wersji gier na pc do pism jest za drogie, nieopłacalne itp. Ale na szczęście stało się zupełnie inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pomysłu kolegi PeCI to raczej nierealne.. pełne gry?

Zobacz na 2 stronę to był mój pomysł :angry: .

wybacz :P Ale Twój, Jego, czy czyj pomysł nieważne, i tak rozchodzi się o ogólną idee tego pomysłu.

Pogrzebmy może już to błędne przekonanie, że za grę konsolową trzeba zapłacić 200 złotych, bo to nieprawda.

Spoko. Sekundę po tym jak konsolowcy pogrzebią swoje o konieczności ulepszania PC co pół roku i za minimum tysiąc. Tak samo jest to nieprawda, a ciągle jest to powtarzane jako argument anty PC.

Może nie aż tak.. ale faktem, że konsola jest tańsza w utrzymaniu do gier. Sam wolałem kupić klocka niż wymieniać pół bebechów blaszaka żeby pograć w GTA IV :)

A g... uzik mos panie, taki pomysł to ja dawałem i to już dawno temu. Tyś zaś proponował pismo o konsolach za 50 zł... tja, nie wątpię, że byłby to hit na skalę światową :tongue: Swoją drogą dawniej też mówiło się, że dodawanie pełnych wersji gier na pc do pism jest za drogie, nieopłacalne itp. Ale na szczęście stało się zupełnie inaczej.

Tylko zwróć uwagę, że PC jest.. właściwie jedynym komputerem do gier, niewielki jest odsetek grających na mac'u czy linuxie- więc właściwie każdy kto ma PC może pograć sobie w grę, którą dało CDA, a konsole są trzy aktualnie na rynku, do tego sporo jest ciągle użytkowników PS2. I na którą konsolę gry dawać? Będzie na klocka gra, to kupią klockowcy, będzie na WII to kupią tylko posiadacze WII. Cena takiego pisma na pewno nie byłaby mała, więc innym będzie szkoda wydawać kasę na grę nie dla nich. Dodajmy do tego graczy, którzy nie kupią pisma, ponieważ już mają tę grę bądź jej nie chcą- a cena wciąż wysoka.

Suma sumarum lepiej wydać pismo multikonsolowe bez płyty, za niewielkie pieniądze, które kupi każdy konsolowiec i pomóc mu w wyborze gry dla jego konsoli w normalnej dystrybucji.

Zapoznaj się z zasadami cytowania - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak czytając te wszystkie teksty "płaczków", co biadolą, że CDA odejdzie na drugi plan itd. oraz widząc tekst o tym, że CDA poszukuje współpracowników wywnioskowałem, że być może w CDA będzie po prostu więcej tekstów współpracowników. I jeszcze jedna myśl (burza mózgu?). Widzę, że na współpracowników poszukujecie też osoby grające na konsolach, więc i w tamtym piśmie powinny się znaleźć współpracownicy, dzięki którym pismo by działało, a redaktorzy nadal tworzyli by CDA. Czy w tym moim rozumowaniu jest choć nić sensu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

W sumie to nie wiem czy powinienem się wypowiadac skoro nie kupuję waszego pisma a na forum przyciagneła mnie informacja o Playboxie (z opóxnieniem ale zawsze), no ale nie moge się powstrzymac.

Popieram Twój postulat o tym aby odpierwiastkować się od tego co robicie w domu, potencjalny czytelnik powinien miec w nosie co robi i kim jest Jan Kowalski byle Jan Kowalski zamieniając się w Smugglera pisał dobre artykuły.

ALE

W CDA czuć, że to co robicie was nie bawi, że mierzi was klawiatura i zamiast myszki wolicie pada. Byłoby to oczywiście bez znaczenia gdyby nie odbijało się na formie magazynu, ale się odbija. Myślę, że o to chodziło koledze wyżej (8azyliszek?) którego tak z CormaCiem zaatakowaliście. Jednoczesnie dziwi mnie, że jesteście tak wrażliwi (w złym tego słowa znaczeniu) na krytykę.

Wyprzedzę jednocześnie odpowiedź w stylu "nie kupujesz, to skąd masz wiedzieć w jakieś formie jest CDA?". Prenumerowałem was przez kilka lat, później przeskoczyłem na zakup w kiosku ale już nie każdego miesiąca aż wreszcie zmiany w miesięczniku zaczeły mi przeszkadzać do tego stopnia, że postanowiłem wziąć z wami rozwód. Teraz raz na jakiś czas, przeglądam/czytam CDA w Empiku, jak poczuję ze to znowu "to" to kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy numer Playboxa zakupię bo:

a) ciekawy jestem nowego pisma i tego co powstało

b) o dobrych grach zawsze warto poczytać nawet tych konsolowych :wink:

c) ciekawi mnie recka Crysisa 2

Jeśli pismo będzie stało na tak wysokim poziomie jak CDA to raz na jakiś czas zakupię, ot tak z ciekawości. A jak nie to pierwszy nr będzie ostatnim, ot taka ciekawostka :wink:

Do poczytania w czwartek :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A g... uzik mos panie, taki pomysł to ja dawałem i to już dawno temu. Tyś zaś proponował pismo o konsolach za 50 zł... tja, nie wątpię, że byłby to hit na skalę światową :tongue: Swoją drogą dawniej też mówiło się, że dodawanie pełnych wersji gier na pc do pism jest za drogie, nieopłacalne itp. Ale na szczęście stało się zupełnie inaczej.
Nawet w OFICJALNYM magazynie Xboxa nie dają pełnych wersji, więc oczekujesz, że w jakiejś egzotycznej Polsce dystrybutorzy ani tym bardziej bezpośrednio producent (armagiedon!) nie da licencji za kwotę w miarę sensowną. Nie w tym życiu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale pełna wersja załączona do konsolowego pisma to byłby prawdziwy przełom.

Kluczyki do wlasnego merca bylyby niewatpliwie jeszcze wiekszym przelomem.

Jeszcze 3 dni :laugh: .

Smuggler mam pytanie :

1.Czy będzie prenumerata z pełną wersją?

2.Czy będą plakaty?

3.Czy będzie coś specjalnego w związku z 1 numerem ?

A niby czemu ja to mam wiedziec? To Hut jest naczelnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam przychylam do poglądu, że lepiej byłoby gdyby CD-Action skupiło się na PC, a plejboks był konsolowy. Dla niektórych (tych najgłośniejszych) PCtowców kilka recenzji gier konsolowych miesięcznie jest opiłkiem pod powieką, a z rozmów ze znajomymi posiadaczami konsol (i z własnego doświadczenia) widzę, że CDA przez grających na konsolach nie jest kupowane/jest kupowane raz na kilka miesięcy.

Rozmowy ze znajomymi rozmowami ze znajomymi, ale my widzimy, że wejście z CDA w konsole było właściwym posunięciem.

Niech sobie takie pismo powstaje, ja i tak go nie kupię. W każdym bądź razie mam nadzieję, że nie sprawi to, iż zamiast skupiać się głównie na CD-Action pół redakcji zajmie się Plaboxem i recenzjami konsolowymi.

Nie sprawi. CDA zawsze będzie najważniejsze.

Z tego względu że jest najbardziej dochodowe, przez 15 lat chyba każdy słyszał słowo CD-Action . Ale różnie to bywa w życiu prawda ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten magazyn to jest coś niesamowitego! :). Jestem zagorzałym konsolowcem, więc dla mnie dobry magazyn tylko o konsolach to jakaś bajka :). Mam nadzieję, że to nie jest tylko żart prymaprylisowy. Wystarczy czekać do jutra i się wszystko okaże :). W drodze do szkoły od razu zahaczam o kiosk :P. Właśnie i dołączam się do pytania xdexer'a. Nie czas już na oficjalną stronę, a nie facebook? I kiedy jakaś zapowiedź oficjalna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh naprawdę Playbox podobne do Playboy ja bym zmienił nazwę...

Jak będzie w pobliskich kioskach to na pewno kupię pierwszy numer. Jak mnie zainteresuje i będę grał na moim X360, PSP i Androidzie będę kupował dalej. No i jak będzie ta "atrakcyjna cena".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh naprawdę Playbox podobne do Playboy ja bym zmienił nazwę...

Jak będzie w pobliskich kioskach to na pewno kupię pierwszy numer. Jak mnie zainteresuje i będę grał na moim X360, PSP i Androidzie będę kupował dalej. No i jak będzie ta "atrakcyjna cena".

Atrakcyjna cena to 10 zł bez grosza.

Ja także czekam na jutrzejszą premierę

Jeśli magazyn mi się spodoba, będzie to oznaczało, niestety, koniec (lub przynajmniej zawieszenie na czas nieokreślony) mojej "przygody" z CDA, ponieważ na komputerze gram tylko (i to od czasu do czasu) Wiedźmina i Warcrafta 3. Granie na konsoli jest o wiele wygodniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wszyscy się jaramy tak Playboxem, a co, jeśli to żart prymaaprylisowy? ;P

Ja bym się troszkę zdenerwował za moje nadzieje :P.

wątpię, by był to żart, bo zapowiedź nowego magazynu ukazała nawet na stronie gram.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...