Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja się tam przychylam do poglądu, że lepiej byłoby gdyby CD-Action skupiło się na PC, a plejboks był konsolowy. Dla niektórych (tych najgłośniejszych) PCtowców kilka recenzji gier konsolowych miesięcznie jest opiłkiem pod powieką, a z rozmów ze znajomymi posiadaczami konsol (i z własnego doświadczenia) widzę, że CDA przez grających na konsolach nie jest kupowane/jest kupowane raz na kilka miesięcy.

Rozmowy ze znajomymi rozmowami ze znajomymi, ale my widzimy, że wejście z CDA w konsole było właściwym posunięciem.

Niech sobie takie pismo powstaje, ja i tak go nie kupię. W każdym bądź razie mam nadzieję, że nie sprawi to, iż zamiast skupiać się głównie na CD-Action pół redakcji zajmie się Plaboxem i recenzjami konsolowymi.

Nie sprawi. CDA zawsze będzie najważniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam takie ceny :

Bez dodatków : ok.10 zł

Z dodatkami (dema , plakaty): ok. 20 zł

Z super dodatkami (pełne wersje): 30-50 zł.

Facet ŻADNE ale to żadne pismo konsolowe na świecie nie ma pełnych wersji, ostatnio widziałem w empiku angielski OPM który notabene ma świetny papier i niezły layout.

Pismo ma płytkę blu-ray ale posiada tylko demka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z super dodatkami (pełne wersje): 30-50 zł.

Nie jesteśmy aż tak odważni, żeby wchodzić na rynek z pismem, które się nie sprzeda. :) Cenę poznacie we właściwym czasie - cierpliwości.

Ja się nie mogę doczekać jutrzejszego CDA , a co dopiero czekać do 31 marca na Playboxa. :smile:

PS. Macie pewnego klienta , kupie na pewno 1 numer i zaczne kupować następne Playboxy. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby cena CDA zmalała (od odcięcia konsol), a PlayBox + CDA kosztowało by te 15zł, wtedy ci, którym konsole nie przeszkadzają płaciliby tyle samo, a ci z przerażającym problemem mogliby kupować tylko PC-towe pismo ^^.

Ależ to sobie fajnie ubzdurałem, wiem, że Cormac cośtampowiedział, ale i tak mam nadzieję, że tak będzie.

PlayBoksa oczywiście kupuję w dniu premiery, mimo że mam tylko PS2, na co wskazuje mój userbar :).

TAK DLA KONSOL W CDA, ALE W LEPIEJ ŻEBY PRZESZŁY DO PLAYBOKSA :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby cena CDA zmalała (od odcięcia konsol), a PlayBox + CDA kosztowało by te 15zł, wtedy ci, którym konsole nie przeszkadzają płaciliby tyle samo, a ci z przerażającym problemem mogliby kupować tylko PC-towe pismo ^^.

Ależ to sobie fajnie ubzdurałem, wiem, że Cormac cośtampowiedział, ale i tak mam nadzieję, że tak będzie.

Ja mam nadzieję, że jutro rano na moim miejscu parkingowym zamiast swojego wozu zastanę nowiutkiego Mustanga Shelby GT500. Łapiesz aluzję? :)

Warto zaznaczyć, że powstanie Playboksa w ŻADEN sposób nie wpłynie na obecność konsol w CDA.

Mogliscie przynajmniej udawac, ze cos takiego w ogole powstanie.

Nie mam zielonego pojęcia, o co Ci chodziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby cena CDA zmalała (od odcięcia konsol), a PlayBox + CDA kosztowało by te 15zł, wtedy ci, którym konsole nie przeszkadzają płaciliby tyle samo, a ci z przerażającym problemem mogliby kupować tylko PC-towe pismo ^^.

Ależ to sobie fajnie ubzdurałem, wiem, że Cormac cośtampowiedział, ale i tak mam nadzieję, że tak będzie.

Ja mam nadzieję, że jutro rano na moim miejscu parkingowym zamiast swojego wozu zastanę nowiutkiego Mustanga Shelby GT500. Łapiesz aluzję? :)

Warto zaznaczyć, że powstanie Playboksa w ŻADEN sposób nie wpłynie na obecność konsol w CDA.

Mogliscie przynajmniej udawac, ze cos takiego w ogole powstanie.

Nie mam zielonego pojęcia, o co Ci chodziło.

Cormaggio, zajmij się czymś porządnym, np. graniem na PlayStation 3 i robieniem Playboksa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę rano na kanał RSS i patrzę, że na polygami i gram.pl jest news o PlayBoxie od twórców CDA. ocb? -myślę. Piszę o tym na forum cda, smuggler potwierdza. Niezłe niespodzianki nam przygotowaliście z okazji 15 urodzin. Przypomnę, że jeden numer CDA ukazał się w Czech i był niewypałem. Naturalnie życzę wam powodzenia. Ale i tak długo trzymaliście to w tajemnicy skoro dzisiaj już ulotki doszły do innych serwisów.

PS. Nazwa magazynu jest zabójcza. Widać inspirację Klanem i... ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...