Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Bo oczywiście portfel jest odprężony i wypoczęty płacąc ponad 200 zł za gry

Nigdy tyle nie zapłaciłem. Jeśli już w ogóle gry kupuję, to okazyjnie, na aukcjach albo w sklepowych promocjach, za stówkę. Pogrzebmy może już to błędne przekonanie, że za grę konsolową trzeba zapłacić 200 złotych, bo to nieprawda.

oraz co miesiąc za konto gold w Xbox Live czy PSNetwork aby pograć na serwerach CoD czy MoH.

Na PS3 akurat multi jest darmowe, więc sorry - argument invalid.

Ale IMHO to tak samo jakbym np spytał bibliotekarkę którą książkę mogła by mi prywatnie polecić a ona mówi, że tylko okładki zna bo po pracy woli oglądać tv a nie czytać.

Ty napisałeś to bzdurne porównanie na poważnie? Naprawdę uważasz, że gra się tylko na PC? Co w takim razie robi się na konsolach? Zresztą darujmy sobie takie dyskusje, bo nie wiem już, a jakim języku pisać do pecetowych psychofanów (tak, do psychofanów, nie do pecetowców ogólnie), których syndrom oblężonej twierdzy okulawił intelektualnie. Niech każdy sobie gra w co chce i na czym chce. Ja planuje po powrocie z pracy spędzić wieczór przy Prince of Persia i Fight Night Champion na PS3 i guzik mnie obchodzi, co o tym myślisz. Graj i daj grać innym. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako stały czytelnik N+ i PE możecie być pewni, że PB kupię z ciekawości, a nuż zainteresuje mnie czymś i trzeba będzie zrobić miejsce na mojej półce kolejnym numerom (oczywiście, jeśli to nie jest wspomniany wielokrotnie w temacie żarcik ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem pozytywnie nastawiony do tego pomysłu i na pewno kupie pierwszy nr Playbox-a.Dla tych którzy piszą że udział konsol w Polsce jest marginalny oświadczam że wcale tak nie jest.Sądzę że mamy w Polsce ok 350 000 PS3, ok 400 000 xbox360 i ok 1mln użytkowników pozostałych konsol a nawet może więcej(PS2, Xbox,PSP, Nintendo DS, Wii itp.) a już niedługo premiery 3DS i NGP, wiec wcale ten rynek nie jest taki mały a do tego cały czas się rozszerza.Ceny gier na konsole wcale nie są takie wysokie, fakt są droższe o ok 50 zł od gier PC ale nie jest to majątek.Sam posiadam PS3 i w miarę dobry komputer ale gry wole kupować na konsole.Odkąd w sierpniu kupiłem ps3 uzbierałem już 40 gier na ta konsole i sadze że średnia cena gry wyszła by mi 50-60zł. Mam nadzieje że PlayBox się przyjmie.Powodzenia !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście w konsole gram od czasu do czasu i to u kolegów. U siebie mam tylko PSP, ale ono służy mi tylko do słuchania muzy i oglądania filmów. Na gry czekam, bo zepsułem softa i czekam na aktualizację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią zakupie Playbox, mam nadziej tylko że tworzenie drugiego pisma nie odbije się kosztem na jakości CD-Action, czytałem tyle razy jak harujecie nad CDA i dokładacie sobie jeszcze dodatkową robotę :P hardkorzy ale za to pozytywni, mam nadziej że nowy pomysł przyniesie wymierne korzyści dla nas graczy jak i zresztą dla was, nie kupuję pisma o konsolach bo nie stać mnie :P, ale dla Playbox może zrobię wyjątek, a nuż może zamówię kolejną prenumeratę :P, chociaż z kasę będzie krucho (CD-Action, Chip, National Geographic, Top Gear czyli jakieś 600 zł rocznie :P). Tak czy siak trzymam kciuki, dobrej sprzedaży i ciekawych pomysłów (np na logo :P bo te jest takie nijakie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Smugglera i CormaCa

Nie chciałem wcale was obrażać ani wchodzić w cudze życie prywatne. Metafory portfela użyłem tylko dlatego, że CormaC powiedział o "męczeniu portfela" w swoim poście. Sam też postował o tym, że prywatnie już nie grywa na pc. Więc wcale nie zaglądam tylko po prostu czytam co wy wrzucacie na forum. Jeśli to jest obraza, że o tym przypominam, to przepraszam, wiecej nie będę.

O tych padłych pismach wspominałem tylko by przypomnieć rys historyczny innych projektów w które zamieszni byli ludzie z redakcji. Jeśli uważasz SMG, że ich znikniecie z rynku to nie była porażka, tylko obiektywne trudności albo niezadowolenie wydawcy to twoje prawo. Ja nikomu nie narzucam swego zdania. To tylko moja opinia, że to był niewypał. Sam lubiłem Action Plusa. Ale jak zacząłem go kupować to akurat wtedy się usamodzielnił to przestał mi się podobać. Sam mówisz jak dawno już powstały plany aby wydawać "CDA o konsolach". Skoro rodził się w bólach tak długo, to po prostu przewiduję krótki żywot. Takie jest moje zdanie. Jeśli się pomylę, to wasze będzie na wierzchu.

To, że Wydanie Specjalne CDA było cienki to nie był zarzut, tylko stwierdzenie faktów. Nie traktuj tego jak atak. A jak Justyna Kowalczyk przegrywała z Norweżkami, to wcale jej nie zarzucam słabości. Tylko po prostu wkurza mnie fakt, że gospodarze stosowali wszelkie brudne sztuczki by przegrała. I że przegrała tylko dlatego, że Norweżki były na legalnym dopingu.

Sorry CormaC, nie wiedziałem, że PSN jest darmowy. Tu duży plus dla Sony. I jeśli mówisz o grach przecenionych lub w promocji, to przecież tak samo jest na pc. Wtedy też ceny są niższe. Nie mówiłem, że TRZEBA zapłacić za grę konsolową 200 zł. Przytoczyłem tylko oficjalne ceny. I wcale nie uważam, że grać można tylko na pc. Niech każdy sobie gra na czym chce, mi nic do tego. Zmartwiłem się gdy to konsole wjechały na mój teren-czyli CDA, zupełnie przeze mnie nie sprowokowane. Nawet to by było ok, tylko że, przez ten rok ciężar gatunkowy CDA ciągle sie przechyla na korzyść konsol i to mnie smuci. Ty uważasz, że tak nie jest - ja się nie zgadzam, po prostu mamy różnicę zdań. I jeśli chodzi o konsole, to nie jestem psychofanem, piszcie sobie o konsolach jeśli wam się to opłaca. Mnie nie odpowiada zmiana i likwidacja moich ulubionych działów i tu jestem fanatyczny, a nie w temacie konsol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to jak coś na kształt PSX Extreme. Hmm.... fajnie by było mieć pierwszy numer, a za 15 lat cieszyć się, że ma się wszystkie numery ;). Byłaby to zresztą miła odmiana, w końcu na kompie i tak nie gram tylko na PS3. Ale z pewnością nie zaprzestanę kupowania CD-Action, spokojnie nie zdradzę Was ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie widzę ceny. Ciekawi mnie- skoro to debiut czasopisma, to nie ma chyba co szaleć z nakładem. Ale czy któryś z redaktorów mógłby zdradzić czy pismo trafi również do mniejszych (ale nie takich całkiem małych, u mnie 40 000 mieszkańców) miast? Play dociera (nakład bodajże w okolicach 30 000), ale tego 1 numeru Gamerakingu nie widziałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, dobrze widać to tu: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...725a03d71d.html

Swoją drogą okładka nieźle różni się od tej z reklamy w CDA :S

Za to sam layout bardziej nowoczesny (choć jak zwykle nawalona masa obrazków, ale cóż takie czasy, jakoś trza te 116 stron zapełnić) i mi się podoba. Okładka taka sobie, też lepsza niż w CDA i podobna trochę do tych z Playa oby tylko nie były robione na jedno kopyto jak w Playu właśnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, panowie, moim zdaniem to jest ściema. Zaczęło się od fałszywej recki, no to teraz trzeba dowalić coś mocniejszego. No i do tego te uśmieszki ( :) ) redaktorów, gdy o tym piszą... Nie dajmy się nabrać.

Uśmieszki redaktorów, powiadasz. Z tym to żeś dowalił, gościu :) Żeby sądzić, że redaktorzy żartują, bo wstawiają uśmiechnięte emoty ? Kiepski argument. Zresztą Playbox ukaże, się, redakcja nie robiłaby sobie takich niesmacznych żartów, podobnie jak gram.pl i polygamia. Może są to zaprzyjaźnione serwisy, ale są na tyle mądre i dojrzałe, że nie puściłyby niesprawdzonej informacji. Tyle na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu żarcik jeśli jakiś widzę to tylko w napisie "Crysis 2; Graficzna rewolucja z PC - na konsolach". Crysis 2 żadną rewolucją graficzną na PieCach nie jest, nie był i nie będzie, więc chyba ktoś zastosował tu spooooory skrót myślowy albo też "chłyt matetingowy" :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno kupię 1 numer, a potem zobaczymy jak to będzie.

co do pomysłu kolegi PeCI to raczej nierealne.. pełne gry? a na jaką konsolę z "wielkiej trójcy"? co nr na inną? To będzie się kupowało co trzeci nr.

Poza tym chyba jednak ceny płyt konsolowych są zbyt duże w detalu i jeszcze taka dystrybucja niezbyt będzie opłacalna. (dla graczy, bo pewnie zrealizować by się dało, tylko cena takiego pisma by poszła w górę znacznie).

Natomiast dema w dzisiejszych czasach.. przy wszechobecnym internecie "w konsolach" to też uważam za nietrafione, bo kto zechce pociągnie sobie demo w godzinkę, dwie i już może grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...