Jump to content

MegaStorm

Forumowicze
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About MegaStorm

 • Rank
  Goblin

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Facebook
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

2,893 profile views
 1. Przykładowo Dishonored, Far Cry 3, AC3, Prototype 2 czy Prototype 2. Ale kradzież to zdefiniowane pojęcie. "Kradzież (art. 278 kk) ? zabór cudzej rzeczy w celu przywłaszczenia. Pod pojęciem zaboru rozumie się fizyczne wyjęcie rzeczy spod władztwa właściciela." Źródło: http://pl.wikipedia....g/wiki/Kradzież
 2. Niestety to mały odsetek producentów.
 3. Nieprawda. Gdybym był developerem nie chciałbym, aby ludzie kupowali kota w worku, więc starałbym się stworzyć demo. A ja jakbym byl producentem Mercedesow to dawalbym je kazdemu na rok na probe i jak mu pasuje, to potem placi co laska. Ale - coz za pech - niestety nie jestem. Fajnie sie tak gada... A gdybym byl miliarderem to kazdemu z was dalbym po 100.000 $ zebyscie mogli kupowac oryginaly. Naprawde! Odpisuj normalnie z łaski swojej. Wiem, musisz podkreślić swoją pozycję, ale wolałbym widzieć odpowiedź rozmówcy. Wierzyć mi nie musisz, mam to gdzieś. Ja wiem, jak bym starał się postąpić.
 4. Według prawa piractwo=/=kradzież. A zabojstwo to nie moderstwo. Ale w obu wypadkach ktos kogos zabija. {smg] Kłamstwo propagowane przez wydawców. Poprzez ściąganie nie zabiera się zysku, ponieważ nie ma gwarancji, że pirat kupiłby daną grę. Potencjalny zysk jest, właśnie, tylko potencjalny. Jakis procent piratow KUPILBY gry, tak jak narkoman kupi narkotyk gdy nie bedzie go mogl wysepic, No chyba, ze obalasz mit piratow "ja nie piracet, tylko testuje przed zakupem" Wydawca ustala cenę. Developer nie ma nic do gadania. Oczywiscie ze ma, bo czesto jest na procencie od zysku ze sprzedazy Bzdu
 5. Fajny filmik. The Poet and The Pendulum FTW! Swoją drogą pianki to jeden z najlepszych wynalazków ludzkości. Doskonałe do ćwiczeń - nie zabiją, ale potrafią nabić siniaka.
 6. A dla mnie najlepsze są... Hiszpańskie! Kilka http://images.wikia.com/witcher/images/b/b2/Alamut_Sangredeloselfos.jpg http://images.wikia.com/witcher/images/4/4c/Alamut_Tiempodeodio.jpg http://images.wikia.com/witcher/images/4/41/Alamut_Bautismodefuego.jpg
 7. @Smuggler: Mimo wszystko jak jest się fanem PLO, to takie błędy naprawdę rażą. A, i naprawdę nie musisz tak ironizować. To wcale nie sprawia, że jesteś fajniejszy xP.
 8. Dopiero teraz dotarłem do recki Gry o Tron i jestem z lekka załamany poziomem wiedzy recenzenta. "Na początku były jednak książki - dziś to już siedem opasłych tomiszczy..." - jakie siedem? Dotychczas wyszło pięć tomów (w Polsce osiem, ze względu na podział trzech ostatnich). "Rycerz, który po latach nieobecności, już jako kapłan ognistego boga R'hollera..." - jakiego znowu R'hollera? R'hllora, jeśli już. Poza tym numer bardzo dobry. Tylko te pełniaki mogłyby być lepsze...
 9. Te operacje na dłuższą metę nudzą się, podobnie jak cały multiplayer. Wyzwania polegające na zabiciu X przeciwników danego typu, przejście jakiegoś poziomu trudności taką a taką postacią... Mimo wszystko od czasu do czasu można pograć. Co do broni: na każdą misję zabieram Wdowę. Wymaksowany szpieg-geth + Wdowa = rzeźnia.
 10. A wiesz dlaczego zakończenie ME3 jest mieszane z błotem?
 11. Jest. Wystarczy spojrzeć ile normalnie kosztują premierowe edycje gier. Primo, nigdzie nie powiedziałem, że mnie nie stać. Secundo, mylisz się. Ceny zależą od cen innych gier, na tym m.in. polega konkurencja. A skąd wiesz, że cena jest adekwatna do jakości? Póki co mieliśmy okazję pograć jedynie w betę gry. Skończysz wreszcie obrażać ludzi tylko dlatego, że mają inne zdanie od ciebie? Nie jesteś jaśnie oświeconą wyrocznią. A, "dlaczego" pisze się razem xP.
 12. A jeśli ktoś dopiero od niedawna czeka na premierę D3? Nie przestaniemy marudzić, gdyż cena D3 jest zbyt wysoka na grę pecetową. Wszyscy mówicie, że to gra na wiele godzin. Owszem, JEŚLI ktoś gra na multi. A co z tymi, których obchodzi tylko tryb dla pojedynczego gracza? I nie wyzywaj od dzieci neo każdego, kogo nie stać na kupno gry.
 13. Starałem się przechodzić grę jak najdokładniej, ale nie znalazłem żadnej informacji na temat Shani. Mógłbyś rozwinąć?
 14. Pozwolę się wtrącić do tej ciekawej dyskusji. A czy w Diablo nie jest podobnie? Latasz po mapach, w kółko tylko klikasz na przeciwników. Cała gra to właściwie to samo! Tylko, że itemy do sprzedania za prawdziwą gotówkę będą wylatywać tylko na najwyższym poziomie trudności. A co z tymi, którzy chcą sobie lajtowo pograć? Żeby nie było: lubię serię, w betę gra mi się przyjemnie, nie przeszkadza mi grafika, ale jednak cena jest za wysoka na grę pecetową.
 15. @Ninja333: nowe postacie można odblokować tylko poprzez kupowanie pakietów.
×
×
 • Create New...