Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dla mnie to też bardziej brzmi jak żart. Po pierwsze nazwa kojarząca się (mi) z zestawem Durexa i "konsolą" która otrzymał niejaki Maciej Lubicz z "Klanu", a po drugie skoro zdarza się wam biadolić na deadline w CDA to jakim cudem wyrobicie się z dwoma pismami.

Poza tym dochodzą jeszcze zapewne niemałe koszty takiego przedsięwzięcia i opłacalność(przecież i tak w Polsce ZDECYDOWANA większość ludu gra na Piecach). IMO lepiej juz by było jakbyscie nie zarzucali tego pomysłu z CDA w innych krajach. LEVEL'owi się udało coś takiego zrobić przecież. Życzę powodzenia mimo wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, naprawde niespodziewana informacja. PSX Extreme i NEO Plus pewnie mają pełno w niektórych miejscach :)

Kupię, z czystej ciekawości. Dla konsol czytam PE (mimo, iz zadnej konsoli nie mam :)), ale warto zobaczyc czym chcecie czytelników przyciagnac.

Swoja droga, to bedzie czwarte pismo pisane przez redaktorów CDA. Pozostałe jakoś zbyt szczesliwie nie skonczyły ;) (ja zlosliwy? skad! :happy: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównać jak nowe pismo się prezentuje na tle wyjadaczy takich jak NEO+ i PSX'a a potem się zobaczy.

O ile PSX trzyma poziom i są nadal bardzo dobrzy to NEO+ niestety ostatnio słabizna straszna. Ich teksty są nudne jak nie wiem co. Chyba po prostu się wypalili. Ale PSX rządzi mam wszystkie numery ^^

Ale Playboxa kupię z ciekawości, może się spodoba. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to czy będzie tak, że jakaś recenzja będzie w CDA(wersja konsolowa) np:. Resistance 3. No i czy ta recenzja będzie w CDA i Playbox?

Bo jak tak, to troche dziwne będzie posunięcie;)

A tak wogule, to super, że ekipa Cd- Action podejmuje nowe decyzję i wyzwania... Może ci ludzie, o których pisał CormaC w CdAction 03/2011, a był to dział bodajże o tytule "Cd - Action w świetle reflektorów"dowiedzą się w końcu, co to jest CdAction, i że wydało nowe pismo...

Pewnie im aż miny zrzędną;)))

CDA wiesze, że jak wasze nowe pismo zdobędzie już sławę, to pokonacie takie pisma konsolowe jak np:. PsxExtreme- Nie wiem co ludzie w tym widzą... ale ja wiem, ze w tym piśmie nic oprócz recenzjii gier fajnego nie ma;)))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zaznaczyć, że powstanie Playboksa w ŻADEN sposób nie wpłynie na obecność konsol w CDA.

Mogliscie przynajmniej udawac, ze cos takiego w ogole powstanie.

...ze co? A mozesz 'po lucku' wyjasnic "co autor ma na mysli"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to też bardziej brzmi jak żart. Po pierwsze nazwa kojarząca się (mi) z zestawem Durexa i "konsolą" która otrzymał niejaki Maciej Lubicz z "Klanu", a po drugie skoro zdarza się wam biadolić na deadline w CDA to jakim cudem wyrobicie się z dwoma pismami.

Moze zatem ogladaj nieco ambitniejsze filmy, odpadna ci dziwne skojarzenia. :) A jak sie wyrobimy - my sie nie wyrobimy. Inni beda robic. :P

Poza tym dochodzą jeszcze zapewne niemałe koszty takiego przedsięwzięcia i opłacalność(przecież i tak w Polsce ZDECYDOWANA większość ludu gra na Piecach).

Ale nawet ta mniejszosc to niezly kasek.

IMO lepiej juz by było jakbyscie nie zarzucali tego pomysłu z CDA w innych krajach. LEVEL'owi się udało coś takiego zrobić przecież. Życzę powodzenia mimo wszystko.

Takie decyzje podejmuje i tak ktos wyzej, a pismo w innym kraju robi inna ekipa i co to ma wspolnego z PlayBoxem?

Do tej pory WSZYSTKIE inne czasopisma prowadzone obok CDA przez ludzi z redakcji - padły.

Zatem statystycznie rzecz biorac kiedys cos powinno w koncu wypalic. No i nie myl "padly" z "zostaly zamkniete" (bo np. generowaly ZA MALY zysk w stosunku do planow). A to nie to samo.

Tak było z Virusem, z "Wydaniami Specjalnymi" CDA (cienkie pismo o jednej grze),

Cienkie pismo o jednej grze? Ze co?

z "Nową grą"

Moze nie zauwazyles ale praktycznie nikt juz nie wydaje takich pism, bo prostu w obecnej sytuacji rynkowej sa anachroniczne.

wydania specjalne o Konsolach które miały marną sprzedaż

Bylo jedno i skad informacje o marnej sprzedazy? To bylo rozpoznanie bojem, z ktorego wyciagnieto wnioski... i jest PlayBox.

Dlatego nie wróżę świetlanej przyszłości nowemu pismu. no chyba że będą dorzucać duże fajne plakaty (czego nie mają PSX Extreme i Neo). Ja wtedy bym kupił :)

Pozyjemy, zobaczymy.

Niech sobie takie pismo powstaje, ja i tak go nie kupię. W każdym bądź razie mam nadzieję, że nie sprawi to, iż zamiast skupiać się głównie na CD-Action pół redakcji zajmie się Plaboxem i recenzjami konsolowymi.

Nie, tak nie bedzie. CDA jest najwazniejsze i ekipa CDA bedzie robic CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, ale wydaje mi się, iż jest to kolejny żart prima aprilisowy przygotowany przez redaktorów. ;) Dodatkowo ta nazwa jest doskonale znana przez wielbicieli Klanu, do których należę. IMO jest to kolejny 'dowód' iż cały ten Playbox to żart. :) Takie samo zdanie mam na temat zniknięcia dyskobola z logo CD-Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja PlayBoxa na pewno nie kupię ze względu na to, że nie posiadam żadnej konsoli i nie zamierzam. Ciekawe, czy magazyn przyjmie się na rynku, w którym od dawna dominują jedynie dwa pisma. Mimo wszystko i tak uważam, że to tylko taka fajna podpucha z okazji prima-aprilis i kwietniowego numeru.

PS rwnrpx.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarcik 100 procent imo :) ale dobry i nadal mnie będzie śmieszył w momencie gdy oficjalnie ekipa się do tego przyzna (01.04.). większość czytelników (tj piszących tu) chyba daje się nabrać, ale to tym lepiej :)

a i ktoś pisał, że ten żart jest dziwny. jest bardzo dobry - wzbudza emocje, a nazwa musi mieć coś wspólnego z klanem. kolega wyżej coś pisał, że klanu nikt tu nie ogląda. of koz not - za to filmiki na jutube umieszczane np na fcb już ogląda każdy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł :

Kupcie licencje na płyty demo na PS3 , X360 od Microsotu i SCEP jak zrobiło to studio CGS z płytami demo na PS2 , dajcie cene ok.25zł i zróbcie dwie wersje pisma :

1 wersja : z demami na X360

2 wersja : z demami na PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli żart,to bardzo dobry ;]

Na początku,gdy się o tym dowiedziałem byłem zniechęcony i nie chciałem Playboxa kupować,ale gdy dorzucicie jakieś demka na mojego Xklocka to z chęcią bym się 31 marca przebiegł do kiosku :trollface:

P.S

Ooo,i widzę że będzie zapowiedź L.A Noire,więc biorę w ciemno :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie bedzie sie im opylac robic 2 wersje pisma :rozpacz: ROTFL

a tak wogle to po co ci dema w magazynie , je chyba mozna sciagnac z psn albo xbox live o ile sie nie myle , nawet za free?

Ale gdyby takie dema dali co by były tylko w Playstation Plus (przed dostępem do ściągnięcia) to by było fajnie :rolleyes: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMG: No i nie myl "padly" z "zostaly zamkniete" (bo np. generowaly ZA MALY zysk w stosunku do planow). A to nie to samo.

USA też nie przegrały wojny w Wietnamie tylko nie mogły jej wygrać. Co w sumie wyszło na to samo. Tak pisało w mojej książce do histori o tym wydarzeniu. Dla mnie jeśli ukazuje się jakieś pismo, a potem znika z rynku, to nie ważny jest powód - tylko fakt porażki. Justyna Kowalczyk przegrała z Norweżkami, na Mistrzostwach Świata bo się koksują. Ale za 2 lata będzie się tylko o tym pamiętać, że M.Biergen zdobyła 4 złote medale a Polka 2 srebrne i jeden brązowy. Taka smutna prawda.

Wydania Specjalne CDA były cienkie pod względem objętości. Było to pisemko poświęcone jednej grze która była na coverze (a wcześniej była w CDA). Sam pamiętam 3 numery o grach GunMetal, Tony Hawk Pro Skater 2 i Angels vs Devils (ten numer kupiłem bo w CDA nie było wtedy okładki na tą pełną wersję).

Skoro "Nowa Gra" padła to może byście dorzucili do CDA "I-Ninjas"? Nie kupiłem tej gry wtedy bo liczyłem, że trafi do CDA tak jak Starmaggedon i The Suffering.

SMG: Bylo jedno [Wydanie Specjalne o konsolach] i skad informacje o marnej sprzedazy? To bylo rozpoznanie bojem, z ktorego wyciagnieto wnioski... i jest PlayBox.

To trochę czasu wam zeszło - aż 3 lata na wyciągnięcie wniosków z jednego "rozpoznania bojem" Nieźle :) No i o planach wydania pisma o konsolach to pisałeś w AR już w 2006-2007.A przed "Konsolami" było też WS "Konsolowa Tips-Maszyna" z logo CDA. O WS o konsolach z logo Clicka nie wspominając. I dalej mówię, że daję góra 2 lata temu pismu. Rzeczywiście pożyjemy, zobaczymy.

Niech sobie takie pismo powstaje, ja i tak go nie kupię. W każdym bądź razie mam nadzieję, że nie sprawi to, iż zamiast skupiać się głównie na CD-Action pół redakcji zajmie się Plaboxem i recenzjami konsolowymi.

Niestety już tak jest. PC jest coraz bardziej traktowany "po macoszemu". A CormaC sam mówi, że na pc gra już tylko z obowiązku, służbowo a w domu tylko na konsoli pogrywa. No i od 2005 roku wiadomo, że wśród redakcyjnych konsolowców "Prowadzą exequo Hut, Allor i Gem". :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety już tak jest. PC jest coraz bardziej traktowany "po macoszemu". A CormaC sam mówi, że na pc gra już tylko z obowiązku, służbowo a w domu tylko na konsoli pogrywa.

To, co robię prywatnie w domu to moja sprawa i w żaden sposób nie przekłada się na politykę CD-Action. A gram na konsoli, bo to wygodniejsze, przyjemniejsze i nie wymaga męczenia portfela nową kartą graficzną (mam w domu GF8800 GTS) czy dokładaniem pamięci. Nie spodziewałem się tego, ale u mnie w domu wytworzył się podział - konsola do grania, a komputer do pracy, internetu, nagrywania muzyki itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Bo oczywiście portfel jest odprężony i wypoczęty płacąc ponad 200 zł za gry oraz co miesiąc za konto gold w Xbox Live czy PSNetwork aby pograć na serwerach CoD czy MoH. I oczywiście nic nie mam do twego życia prywatnego. Ale IMHO to tak samo jakbym np spytał bibliotekarkę którą książkę mogła by mi prywatnie polecić a ona mówi, że tylko okładki zna bo po pracy woli oglądać tv a nie czytać. I tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Bo oczywiście portfel jest odprężony i wypoczęty płacąc ponad 200 zł za gry oraz co miesiąc za konto gold w Xbox Live czy PSNetwork aby pograć na serwerach CoD czy MoH. I oczywiście nic nie mam do twego życia prywatnego. Ale IMHO to tak samo jakbym np spytał bibliotekarkę którą książkę mogła by mi prywatnie polecić a ona mówi, że tylko okładki zna bo po pracy woli oglądać tv a nie czytać. I tyle

Ja przepraszam ale czy moglbys sie odstosunkowac od cudzych portfeli i w ogole tego, co robimy po pracy? Bo zaczyna to byc juz niesmaczne - niedlugo ci sie bedziemy musieli tlumaczyc z tego, ze lubimy sushi (Japonia -> Sony -> konsole!). Swoja droga ostatnio sobie kupilem GOW2 za 30 zl a teraz przymierzam sie do kupna Call of Duty 3 za 40. Skusze sie tez pewnie na EA MMA za jakas stowke. Straszne pieniadze.

@UP

Bo oczywiście portfel jest odprężony i wypoczęty płacąc ponad 200 zł za gry oraz co miesiąc za konto gold w Xbox Live czy PSNetwork aby pograć na serwerach CoD czy MoH. I oczywiście nic nie mam do twego życia prywatnego. Ale IMHO to tak samo jakbym np spytał bibliotekarkę którą książkę mogła by mi prywatnie polecić a ona mówi, że tylko okładki zna bo po pracy woli oglądać tv a nie czytać. I tyle

Ja przepraszam ale czy moglbys sie odstosunkowac od cudzych portfeli i w ogole tego, co robimy po pracy? Bo zaczyna to byc juz niesmaczne - niedlugo ci sie bedziemy musieli tlumaczyc z tego, ze lubimy sushi (Japonia -> Sony -> konsole!). Swoja droga ostatnio sobie kupilem GOW2 za 30 zl a teraz przymierzam sie do kupna Call of Duty 3 za 40. Skusze sie tez pewnie na EA MMA za jakas stowke. Straszne pieniadze.

MG: No i nie myl "padly" z "zostaly zamkniete" (bo np. generowaly ZA MALY zysk w stosunku do planow). A to nie to samo.

USA też nie przegrały wojny w Wietnamie tylko nie mogły jej wygrać. Co w sumie wyszło na to samo.

>>>Co znaczy "nie mogly"? Oczywiscie, ze mogly, tylko koszty (tak materialne, jak i polityczne) zapewne zaczaco przewyzszylby zyski.

Wojna to tez biznes.

Dla mnie jeśli ukazuje się jakieś pismo, a potem znika z rynku, to nie ważny jest powód - tylko fakt porażki.

>>>Czyli to, ze kiedys umrzesz - jest porazka. A ze przezyles 115 lat, dostales 5 Nobli i jestes okrzykniety geniuszem - nie liczy sie, skoro umarles, to przegrales. Ciekawa filozofia.

Justyna Kowalczyk przegrała z Norweżkami, na Mistrzostwach Świata bo się koksują. Ale za 2 lata będzie się tylko o tym pamiętać, że M.Biergen zdobyła 4 złote medale a Polka 2 srebrne i jeden brązowy. Taka smutna prawda.

<<<Za pare lat bedziemy pamietac, ze zdobyla tam 2 srebrne i jeden brazowy, czyli duzo wiecej niz wiekszosc polskich zawodnikow w swoim calym zyciu. No ale oczywiscie dla niektorych liczy sie tylko zloty medal - szczegolnie gdy to ktos inny ma na niego wypruwac zyly. A koles siedzi z piwem i ma za zle, ze 'tylko srebro'.

Wydania Specjalne CDA były cienkie pod względem objętości. Było to pisemko poświęcone jednej grze która była na coverze (a wcześniej była w CDA). Sam pamiętam 3 numery o grach GunMetal, Tony Hawk Pro Skater 2 i Angels vs Devils (ten numer kupiłem bo w CDA nie było wtedy okładki na tą pełną wersję).

>>>No a co mialy miec 300 stronic o tej jednej grze? Swoja droga w ogole juz o nich nie pamietalem, przyznaje.

SMG: Bylo jedno [Wydanie Specjalne o konsolach] i skad informacje o marnej sprzedazy? To bylo rozpoznanie bojem, z ktorego wyciagnieto wnioski... i jest PlayBox.

To trochę czasu wam zeszło - aż 3 lata na wyciągnięcie wniosków z jednego "rozpoznania bojem".

>>>W miedzyczasie troszke sie dzialo na swiecie - kryzys itd. w czasie ktorych firmy raczej sie przyczajaja, oszczedzaja i zamykaja projekty, a nie tworza nowych. No ale to drobiazg, prawda?

Nieźle No i o planach wydania pisma o konsolach to pisałeś w AR już w 2006-2007.A przed "Konsolami" było też WS "Konsolowa Tips-Maszyna" z logo CDA.

>>>Trudno to nazwac "pismem konsolowym", skoro zawieralo tylko tipsy. Ale jak widac jestesmy konsekwentni. A jakby juz grzebac w historii, to pismo o konsolach mielismy wydawac w 2001, nawet reklamy sie pojawily "Oficjalnego PS2 magazynu".

O WS o konsolach z logo Clicka nie wspominając. I dalej mówię, że daję góra 2 lata temu pismu. Rzeczywiście pożyjemy, zobaczymy.

>>>Wiesz, dwa lata to calkiem niezly kawalek zycia, jak na pismo, wbrew pozorom. A CDA to dawanoa w 1996 ile? Pol roku? Rok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajny pomysł bo w CDA świat konsol był nieco ograniczony objętościowo. Jestem zdeklarowanym "blaszakowcem" i z konsolą mam tyle wspólnego co z Bronisławem Komorowskim - widziałem to to i tyle :rolleyes: ale generalnie fajnie jest wiedzieć co w tym świecie piszczy i czasami pozazdrościć gier, które na PC-eta nigdy się nie ukażą. Tak więc - powodzenia. Ciekawi mnie tylko jaki będzie system recenzji - czy w obu pismach takie same, będą je pisać różni ludzie, czy będą się pokrywały oceny? Pożyjemy - zobaczymy :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...