Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Jak powinien wyglądać i co powinno się znaleźć w 200-setnym numerze CDA?

Polecane posty

Nie no, ja się podpisuję pod historią CDA. Ponadto oczywiście pełniak (powinien być 1 ale porządny), do tego megaplakat, i może chociaż jakiś bajerancki długopis z podpisem Allora (bo Smuggler za dużo komplementów już podostawał). Poza tym... czekam na inwencję redaktorów :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja się podpisuję pod historią CDA. Ponadto oczywiście pełniak (powinien być 1 ale porządny), do tego megaplakat, i może chociaż jakiś bajerancki długopis z podpisem Allora (bo Smuggler za dużo komplementów już podostawał). Poza tym... czekam na inwencję redaktorów :]

o z długopisem w dwusetnym numerze CDA to byłby świetny pomysł. :wink:

albo jakiś plakat z logiem CDA na środku a wokół podpisy wszystkich członków redakcji CD-Action i to w jakimś dużym formacie. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy by ten numer był nastawiony na stałych czytelników dla tych dla których to będzie xx numer z kolei i bez problemu wydadzą te 20 zł. Czyli pełno publicystyki :D

P.S Ciekawy czy jakikolwiek redaktor przegląda ten temat ? oraz czy wykorzystają cokolwiek stąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo666 - bez przesady. Kiedy ten temat był zakładany patrzono na niego z przymrużeniem oka. Dopiero teraz wszyscy myślą, że ma on na coś wpływ, ale tak naprawdę to redakcja sama wie jak nas zaskoczyć. Zapewne przy okazji dwusetnego numeru opadną nam szczeny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten temat rozpocząłem tuż przed ukazaniem się numeru urodzinowego - właśnie po to aby był czas na wzięcie pod uwagę niektórych pomysłów. I nie chodzi mi o pełniaki bo na to czytelnicy mają bardzo, bardzo mały wpływ. Ale plakat z reprodukcjami okładek, złoty grzbiet, archiwum AR w tipsomaniaku z komentarzami SMG i dokończenie CDA HiStory jest możliwe, bo już kiedyś było. Ale czy będzie znów - zobaczymy pod koniec stycznia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwusetnym numerze może się ukazać jakiś nowszy pełniak :diabelek: To w końcu w CDA na płycie gościło Ninja Blade, a innym razem Devil May Cry 4, gdy w sklepach były widywane najtaniej po 60-70 zł :huh: Przydałby się tez plakat z podpisami redaktorów, nie liczę na podpis Smugglera :happy: Jednak takie podpisy każdemu fanowi CDA spodobałyby się, jest takie fajne uczucie 'mam ich autografy; prawie jak bym u nich kiedyś był' :ohmy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...