Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Jak powinien wyglądać i co powinno się znaleźć w 200-setnym numerze CDA?

Polecane posty

Gość sebi1295

Więcej stron, to na pewno.Najlepiej 200 bo to w końcu 200 nr.

Dobre teksty, dłuugie recenzje, zapowiedzi.Sporo tekstów o przygodówkach bo od czasu zagrania w Syberie zakochałem się w tym gatunku gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP@ A czy kiedykolwiek w CDA były złe teksty? Zapowiedzi, to też zależy czy będzie co zapowiadać. Wymyśl coś bardziej oryginalnego, a nie nabijasz posty:/

Fajnie by było zobaczyć teksty większości(bo pewnie na wszystkich nie ma co liczyć/EGM;/) redaktorów, którzy już nie piszą dla CDA:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat uważam że w dwusetnym numerze powinna zamiast standardowego DVD (lub paru DVD) zostać dołączona płyta BlueRay. Do tego powinien posiadać zwiększoną ilość publicystyki głównie związanej z historią pisma. 200 stron oraz jak było z numerem 50 powinniście dołączyć 200 dolarowy banknot. :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście proponuję artykuł typu "to miał być hit", lub "gry, które zapowiadały się na wielkie hity, a które nie powstały". Chętnie bym przeczytał coś takiego w piśmie. :)

Bardzo chętnie zobaczyłbym też osobiste odczucia redaktorów po 15-stu latach pracy, a także wspomnienie tych, którzy byli, ale odeszli (vide Yasiu, poprzedni naczelny).

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. :) Resztę zawarli inni, więc nie będę się rozpisywał. ;)

Pozdrawiam. :)

Jarek

P.S.: Róbcie dalej to, co robicie, bo warto i to naprawdę kawał dobrej roboty. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wandalek

Prośba o BlueRay jest lekko bez sensu, jakieś 90-95% graczy nadal korzysta z nagrywarek DVD, i nie sądzę aby akurat z tego powodu go zakupili. Pewien użytkownik napisał aby płyty BD dołączane były dopiero gdy gry zostaną wydawane na takim nośniku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejciu Numer 200-setny zbliża się wielkimi krokami ;d . No co by tu napisać :huh: . Aha już mam . :wink:

1.Okładka powinna być ciemna mroczna oczywiście dyskobol . :tongue:

2. Numer powinien kosztować troszkę więcej bo Cd-Action na pewno włoży swój wkład i pieniądze w ten numer . Więc numer może kosztować nawet i 20 zł :wub:

3. No właśnie pełniaki .:laugh: :laugh: I tu jest problem najlepiej by było jakbyście dali 2 płyty DVD Na których byłyby wypas gierki . Np. Główna pełna wersja : GTA IV :wub: Call Od Duty Modern Warfare 1 , Asassin Creed 1 lub 2 , Crysis 1 :cool::wub: Więc macie jakieś propozycje na główne pełniaki .

4. Numer 200-setny powinien zawierać 200 ston . :)

5. Moglibyście dać jakiś plakat albo podkładkę pod myszkę .

6. Wszystkie najlepsze gry z targów : E3 , Gamescom i wiele wiele innych .. :wub:

7.Sporo , sporo recenzji .

8.Moglibyście napisać coś o swojej redakcji oraz o pracownikach :) .

9. Więcej stron Action Redaction

10.Powinniście sobie wziąść urlop . hehe :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxor20 dobrze ze wyrosłem z tego okresu debilizmu...

A powracając do tematu 200 numer (poprę większość osób) powinien mieć 200 stron :happy:

widzę w nim również obszerna publicystykę na temat redakcji cda, ich osiągnięć, krotki opis redaktorów wraz z zdjęciami

osobną stronę z własnoręcznymi podpisami każdego redaktora osobno (ech te moje marzenia :wink::dry: )

Oczywiście pelniaki (nie jestem dziesięciolatkiem co myśli ze dodacie Mass Effect 3 przed premiera w CDA za 20 złotych)

na jednej płycie jakieś nowsza grę (zależy od was jaka, ale dobrze przyjęta i popularna :smile: ) a na drugiej płycie jakieś old school - owe shootery, rpg , platformówki (ech znowu marzenia, dzieci crysisa by się uczepiły..).

Plakat ze zdjęciem całej redakcji i każdy trzymający swój ?lubiony numer CDA

to koniec :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być podobny do tego kwietniowego z 2000 r. :)

-200 stron

-AR na 4 strony drobnym druczkiem z drapieżnym Smugglerem (ostatnio coś spokorniał? Starzeje się?). Oczywiście z głupimi listami :)

-Tipsomaniak ze wszystkimi najgorszymi grami świata i kalekimi tłumaczeniami (Splinter Cell PL czy Driv3r) :D

-Karykatury Redaktorów

-Pełna wersja Maluch Racera czy coś w tym stylu, słabego (jako główna pełna wersja) :)

-Dyskobol na okładce

-Plakat z Mr Jedi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakat ze zdjęciem całej redakcji i każdy trzymający swój ?lubiony numer CDA

I TO JEST TO...

Ja to bym w 200 numerze widział Pudełko z kartonu do złożenia takie jak kupujemy premierówki ,kto by chciał miałby plastikow CD-A a ktos wolalby miec tekturowe pudelko CD-A

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki pomysł choć chyba to czysta fantazja. Oprócz zwykłego, standardowego 200 numeru wydać... edycję limitowaną. Tak, tak. Załóżmy 100 albo 1000 egzemplarzy, ale ten numer miałby:

- specjalną okładkę np. wypukła, wgłębiona itp.

- do worka wrzucić jakiś breloczek, figurkę przedstawiającą dyskobola

- płyta Blu-Ray ze specjalnymi filmami od redakcji itp.

- autografy (tylko w tym wydaniu)

Cena pewnie byłaby nie mała. Redakcja zapewne musiałaby duuuuużżżżo zmniejszyć nakład normalnego wydania, aby bilans finansów nie był ujemny.

Wróćmy do rzeczywistości i pomówmy o zwykłym wydaniu.

- większa objętość pisma i mniej reklam :tongue:

- artykuły związane z historią gier, redakcji

- przemyślenia redaktorów

Pełniaki powinny być trzy i tak: trzeci pełniak powinien być najstarszy, kolejny nowszy, a ostatni najmłodszy. Oczywiście byłyby to gry wielkie. Miałoby to na celu ukazanie różnych, wielkich gier na przestrzeni lat. No i zachęcić młodszych to grania w klasyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym był jakiś niepoprawnym marzycielem...

Ale ostatnio udowodniliście, że każda gra ma szanse znaleźć się u Was

Kiedy gadałem z paroma znajomymi z Anglii, to na samą wieść, że Mass Effect jest dołączany do gazety za 4funty, już chcieli się pakować i jechać do Polski :D

Więc czego oczekuję?

Bardzo fajnie by było, gdybyście dodali pełną wersję StarCrafta, oczywiście jedynki. ^^

A co do gazety

Mega plakat nr. 3 w historii CDA

Z czym? Zobaczymy co ciekawego wyjdzie równocześnie z CDA nr 200

A w reszcie tekstu? To co wyżej - podsumowanie

Oraz 25stronnicowy "Gry Wiecznie Żywe" - z największymi hitami ostatnich 100numerów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki plakat, na którym redakcja trzyma figurkę dyskobola. :laugh: A co do numeru to oczywiste dwieście stron, teksty o historii CDA, TipsoManiak.

Ktoś we wcześniejszych postach wspomniał o okładce w formie mozaiki z poprzednich okładek. Podpisuję się pod tym pomysłem oburącz! :laugh: Naturalnie dyskobol musi wrócić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam genialny pomysł:

1. Pełniaki - tym razem dajecie 200 pełniaków. Oczywiście nie mieści się to na dwóch DVD, dlatego do każdego numeru dorzucacie dysk twardy. Jeden terabajt byłby w sam raz.

2. Recenzje - 200 recenzji. Nie wiem jak to zrobicie, ale to nie mój problem. :D

3. Okładka - standardowo, dajecie twarz smugglera i wszyscy kontent.

4. To wszystko ma kosztować jakieś 13.99zł. Dlaczego taniej a nie drożej? Bo to ma być numer wyjątkowy <(")

Nie no, żartowałem. Ale się nabraliście, lol xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...