Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Jak powinien wyglądać i co powinno się znaleźć w 200-setnym numerze CDA?

Polecane posty

To ja chcę na płycie Skyrim'a i CoD: MW3, 300 stron CDA, 2x tipsomaniak, 8 plakatów (XXXL), podkładkę pod mysz, szalik, podpisy redaktorów, i przydałoby się jeszcze drugie CDA w pakiecie, z grami BF3, Portal 2...

I wszystko za darmo.

(Tekst nie jest napisany na serio, po prostu śmieję się z waszych marzeń na temat 200 numeru).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 200 stron z dużą dawką solidnych artykułów.

- recenzję Fify 2012 napisana przez Elda

- recenzje Rage'a popełnioną przez Czarnego Iwana

- pełną wersję Quake'a 4 lub Prey'a

- i wszyty banknot 220$ w okładkę.

Jestem ciekaw jaki sens widzisz w recenzowaniu już zrecenzowanych gier...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest sens czytać kolejną powieść fantasy w której występują te same typy bohaterów o ustalonym sposobie postępowania, w z grubsza podobnych światach? Albo po co czytać kolejne kryminały w których dzielny detektyw rozwiązuje zagadkę a zawsze winny jest ktoś najmniej prawdopodobny albo żona :) Z drugiej strony ten pomysł niestety nie ma żadnych szans na realizację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że redaktorzy czują się choć trochę zobowiązani co do 200-nego numeru. Widzę dużo osób (w tym ja również) pokładają wielkie nadzieje :) Chciałbym być zaskoczony i to porządnie, nie jakimś tam pełniakiem (chociaż...) tylko czymś oryginalnym. Szalik to świetny pomysł IMO ale zapewne nie każdemu by się spodobał, a wy musicie trafić w gust masowego klienta, co niestety nie wiąże się z nie wiadomo jakimi niespodziankami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po cichu liczę na Call od Duty 4. smile_prosty.gif ta gra majątek nie kosztuje . jakby ją dorzucili to będę w 7 niebie

Zgadzam się, ale pod warunkiem że na drugiej płycie dadzą Internet w wersji offline.

Masz rację. I jeszcze tusze do monitora, wiatraczek do myszki i emulator najnowszego Gforca :tongue: a to wszystko na tych słynnych ośmiokątnych kompaktach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty MW? Powinno być MW 2 :D

Tak na serio fajnie by było gdyby redakcja opisała historię CD-Action i samej redakcji. Można też się postarać o wymyślenie jakiegoś nowego działu. I super by było gdyby znalazł się jakiś naprawdę odejechany pełniak i może jakiś klasyk..?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku będzie przejście do innego wymiaru. Kiedy ten 200 numer będzie? Kurde - wypada na luty. Taki zawsze zdechły miesiąc. W sumie to niezły wypas. Grudniowy już zaszalał. W styczniowym jak zwykle prezenty, a tu zaraz jubileusz, a potem znowu rocznica. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to chore to co napisze ale.....

jesli chodzi o gry na płytach to tak:

Ide do kiosku mam np. wersje RPG i pełniaki np. Fable1,2 i dajmy na to jeszcze mass efect 2

ide do kiosku i mam fpp czyli doom3, crysis2 itp

dla każdego coś miłego ktos chce szczelać bedzie strzelał....ktos chce grac setki godzin weźmie rpg, ktos chce pojeździć wezmie wyscigi itp...

To byłoby idealne....ale czy stac CDA na taki wyczyn?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na pewno 200 stron tekstu.

2. Historia CDA/redakcji.

3. Dużo tekstów w Publicystyce (ten numer chyba powinien jakoś najbardziej opierać się na tym dziale).

4. Jednorazowa zmiana loga i złoty napis "CDA" na okładce.

5. Ten pomysł z szalikiem z logiem CDA jest dość ciekawy,wręcz hardcorowy....więc także popieram. Fajnie by było mieć taki szalik :} A już na pewno +50 do respectu i 30 do staminy.

6. Zdjęcie redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie przeczytał bym jakie są waszym zdaniem najlepsze gry, ale nie te "10" tylko te które dają (wam dały) najwięcej frajdy.

jakiś ciekawy gadżet (pomysł z szalikiem, lub inny)

artykuł na jaką grę czekacie (nie tyle tytuł co dalej idącą wizje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Tipsomaniaka, i żeby zawartość pisma była wyjątkowa, czyli same perełki, NL, AC, i inne były z najwyższej półki. Jeśli chodzi o pełniaka, to fajnie by było gdyby był jakiś HIT, ale i bez niego by sie obeszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...