Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Jak powinien wyglądać i co powinno się znaleźć w 200-setnym numerze CDA?

Polecane posty

Ja mam genialny pomysł:

1. Pełniaki - tym razem dajecie 200 pełniaków. Oczywiście nie mieści się to na dwóch DVD, dlatego do każdego numeru dorzucacie dysk twardy. Jeden terabajt byłby w sam raz.

2. Recenzje - 200 recenzji. Nie wiem jak to zrobicie, ale to nie mój problem. :D

3. Okładka - standardowo, dajecie twarz smugglera i wszyscy kontent.

4. To wszystko ma kosztować jakieś 13.99zł. Dlaczego taniej a nie drożej? Bo to ma być numer wyjątkowy <(")

Nie no, żartowałem. Ale się nabraliście, lol xD

Nie wiem czego ma dotyczyć ten post? Żart? Jeżeli tak to niebłyskotliwy. Przecież od początku wiadomo, o co ci chodzi. Klasyczne nabijanie posta, ot co!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 200 stron (zapelnionych tłustą publicystyką i humorem)

2. Koszulka z logo CDA (nosiłbym!)

3. Na okladce mozaika zlozona z okladek 199 poprzednich numerow (a na srodku okladka numeru 200 - CDACEPCJA!)

Taki mój mały koncert życzeń. Chociaż nawet jeśli wymyślicie coś zupelnie innego, podejrzewam że nie będę zawiedziony ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście będzie Ded Spejs, nowy NFS i Space Marine. 300 stron, figura Wiedźmina w skali 1:1 (jak oni ją zapakują do worka to nie wiem), Tipsomaniak - 500 stron. Plakat, a raczej trzy, w formacie, który zakryje ścianę 5x4 metry. Powiedzmy, że jakby to dodali to nie narzekałbym, ale byłbym trochę zniesmaczony.

A na serio, przydałby się jakiś Naprawdę Fajny Tipsomaniak, który podsumowałby 200 numerów. Czyli o wszystkich pracujących niegdyś i obecnie redaktorach, o grach, które dostały dziesiątkę i o tych, które POWINNY dostać (biedny KotOR) w mniemaniu tworzących CDA. Trochę danych liczbowych - ile zrecenzowali gier, ile było zapowiedzi, ile CDA wyprodukowano ogólnie i tego typu sprawy. Dałoby to fajne spojrzenie na ogrom pracy, jaki wkładają pracownicy.

Okładka. Mozaika ułożona w dyskobol, byłaby chyba dobrym pomysłem, choć trochę trzeba się nad czymś takim napracować. Ale cóż - to 200 numer. Przede wszystkim nie powinno być na niej żadnych napisów "co tam w środku jest". Mogą być na worku, nie na czasopiśmie.

Jakieś dodatki... hmm... fajny byłby pendrive z logiem CDA ale to chyba jednak mimo wszystko za droga sprawa. Nie mówię o 8gb, ale np. 2? Lub 128 mb :P

Oczekiwania mam dość spore, ale wiem, że zostaną one zderzone ze smutną, szarą rzeczywistością.

PS Aha, zapomniałem. Nie powinno być przecieków do tego numeru, bo to zepsułoby kompletnie zaskoczenie. Ew. niech podadzą cenę, coby się w sklepie nie zaskoczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz wpadłem na pomysł... Nie wiem czy już wcześniej był (w razie czego nie bić! Po prostu nie czytam tego wątku na bieżąco), ale czy w 200 numerze możliwe by było zrobienie jakiejś mega-wielkiej recenzji (np. Mass Effecta 3, bo możliwe, że wyjdzie w styczniu), w stylizacji różnych numerów w historii CDA? Np. 1 strona recenzji będzie w stylizacji tych pierwszych numerów, następna z przełomu lat 2002-2003, ostatnia - tak jak jest teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że schematy się powtarzają. :smile: 200 stron, mozaika, koszulka z logiem CDA(dobry patent!), teksty o historii, super pełniaki, tipsomaniak... Ja się tylko zastanawiam, jak na ten temat patrzy redakcja, bo się tu trochę rozmarzyliśmy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w w 2-setnym numerze 200 stron to mus, ale może być więcej, nawet kosztem tipsomaniaka. 2 Super pełne wersje na poziomie DMC4 :D, do tej pory się z niego ciesze. I może niekoniecznie w CDA, może to być na stronie, 200 najlepszych gier na wszystkie platformy, oczywiście decyzja nie należała by do redakcji, każdy wysyłał by swoje top 10 gier, a z tych list stworzyć listę :D.

I oczywiście artykuł "Naj naj CDA" a w nim top 3 pełniaków, top 3 artykułów w CDA, top 3 okładek, top 3 numerów itd.

Taki właśnie bym chciał 2-setny numer, ale to tylko fantazje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pizyy to nie jest zły pomysł :-)

dołączony kupon do jakiejś bardzo popularnej pizzeri i git

oprócz tego 200 stron

minimum 5 dobrych pełniaków nawet kosztem kilku poprzednich numerów

tipsomaniak i jakiś gadżet typu pendrive koszulka plakat czy podkładka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może cena jeszcze 200zł... :]

A tak na serio, chciałby zobaczyć nową wersje CDA, bo ja wiem...

Odświeżone logo

Worek... a worku CDA + Tipsomaniak + Nowy GeForce (no dobra zagalopowałem się...)

@TrAwA wolałbym jeden dobry pełniak, niż 5 słabych. Nie Ilość a jakość.

w 200 nr. chciałbym po prostu zobaczyć coś czego jeszcze nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dudu66

Ciekawe ile osób kupiło by 2-setny numer za 200 zł, oczywiście z dodatkami adekwatnymi do ceny, ale wtedy CDA nie było by w worku tylko w sporych pudłach :D

W CDA tez przydał by się też jakiś filmik, np "Gamer" bo widziałem zwiastun i się mi podobał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinien być taki:

1.Gry Gta san andreas gta vice city i gta 3:) i PainkillerxD

2.Tipsomaniak z całej histori ArxD

3.3 strony o grach kontrowersyjnych

4.2 strony o kaszankach:D

5.Strona tytułowa z Fallout San francisko

6.Ar zwiększone do 5 Kartek<Marzenia>xD

7.Na luzie 4 Kartki

8.Fajne recenzje jak zawsze:)

9.Czekać na niego:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem w 200 numerze powinien znaleźć się:

Po pierwsze Primo: Stara forma Game Walkera...... nie wiem czemu ale nowa zupełnie mi nie odpowiada

Po drugie Primo: Jakiś wypaśny FPS

Po trzecie Primo: Jedna strona poświęcona na wydrukowanie życzenio/pozdrowien od czytelników

Po czwarte Primo: Aby Smug dalej pozostał tajemnicą "bo po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni"

Pozdrawiam i CDA oby tak dalej.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście powinień być Tipsomaniak, który miałby 200 stron ;)

Gazatka powinna mieć 200 stron ;p

Jakiś Mega plakat z gry Diablo III

Na płytce :

Program "Kodu Game Lab"

GTA: San Andreas ;)

Mafia II

Minecraft ;P

Gdyby tak było to ja byłbym Happy ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że okazji jest dużo, a to numer wakacyjny, a to urodzinowy, a to noworoczny... No ale dwósetka właściwie faktycznie, nie byle jaka liczba. Napiszę o jednej rzeczy, kto wie, może to się okazać całkiem rozsądna. Jedna z moich ulubionych gier nie sprzedała się najlepiej. Miała pecha wyjść przyćmiona blaskiem agresywnej kampanii marketingowej Dragon Age. Mowa oczywiście o Divine Divinity 2: Ego Draconis. Nie wiem czy gra jest na tyle świeża, by wzbudzić entuzjazm, ale nie sprzedała się najlepiej - wnioskuję po ekspresowym obniżeniu ceny do jakiś 30zł. Gra to numer 1 na liście moich najbardziej niedocenionych gier wszechczasów, może byłby to dobry sposób, aby wreszcie ludziska poznały dokonania studia Larian.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z forumowiczem post wyżej,mega plakat z Battlefield 3 a po drugiej stronie Call of Duty:Modern Warfare 3

Do tego chciałbym żeby wszystko w tym numerze wyglądało jak dawniej z 2004 roku lub wcześniej.To by było miłe tak dla odmiany,przynajmniej ten numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...