Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Jak powinien wyglądać i co powinno się znaleźć w 200-setnym numerze CDA?

Polecane posty

Na pewno dwusetny numer cd-action powinien mieć te 50-100 stron więcej.

1.Dodalibyście 5-20 najlepszych recenzji w cd-action w roku 2011.

2.Powiększylibyście dział na luzie o jakieś 3-7 stron i dodalibyście do niego najlepsze żarty,artykuły zdaniem redakcji i czytelników.

3.Dodalibyście do niego jakiś duży plakat z np.,,Gears of war 3''lub,,Borderlands 2''

4.Dodalibyście jakieś konkursy czy coś i na przykład wygraną były by 3 jakiekolwiek numery cd-action w roku 2011 czyli że będzie mógł wybrać sobie 5/2011 lub 1/2011.

5.Wiem że z tych podpunktuw będziecie mogli zrealizować 3,1lub nawet 0.

6.Dodalibyście wielki przegląd technologi i w nim komputery,monitory,laptopy,procesory,myszki.usb,mp3 i inne.

6.Pewnie cena pisma podskoczy nawet do 7zł.

7. :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:

8.Nie mam już pomysłów :dry::sleep:

9.TO MUSI BYĆ ŚWIETNY NUMER :laugh: :laugh:

:icon_eek::starwars::eyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku ! już sie nie moge doczekać tego numeru... ;)

cokolwiek zrobicie i tak będzie super. mam nadzieje na jakiś fajny duuży plakat np. z ME3

jakieś dobre pełniaki oczywiście. tipsomaniak mógł by być. a wszystko w jakieś pięknej złotej/srebrnej folii.

może z 200-230str. długi dział info. ;)

troche więcej o sprzęcie.

wierze, że ten numer będzie najlepsym :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO właśnie! Niedługo 200 numer. Ja bym baaardzo chciał, żeby w pełniakach pojawił się ... Fallout 3! Gra legenda, dobry i długi RPG. Idealna na jubileusz. Ktoś popiera moje zdanie?

ja popieram i plakat z minecraftem lub/i skyrim , Archiwum GameWalkera (tak jak kiedyś dali z AR ) oraz artykuł jak powstaję CD-A czyli miesięczna praca redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej odpada Wielki tort z którego wyskakuje roznegliżowana niewiasta śpiewająca sto lat... To może jakiś zupełnie nowy, futurystyczny "lajołt" pisma, lub różne wersje pisma... np. oldskulowy, czyli taki w stylu starych ekszynów i nowoczesny:D Fajny byłby też artykuł poświęcony redakcji, niby coś takiego juz było ale zawsze jakiś pomysł na odświeżenie się znajdzie. Ogólnie 200 setny numer wychodzi tylko RAZ w historii i powinien być tak huczny żeby przynajmniej do 250 nr trzęsła się po nim ziemia:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym widział w 200-setnym numerze

Pełniaki:

-Dead Island

-Minecraft

-jakas przygodowka( Black Mirror 2,3, Art of Murder.....)

Dodatki do pisma:

-plakat (Dead Island mile widziany)

-tipsomaniak

Pismo:

200 stron, wiekszy dział na luzie, duży przeglad sprzętu....

Do tego jeszcze pełniaki:

Gears of wars 3

Battlefielda 3

Całą serię COD'a

średnią colę z lodem

2 paczki frytek

przynajmniej 0,5 kg żelek ew. ciastek

@topic

A tak serio to może nie być żadnych pełniaków ale niech ekipa CD'a nakręci jakiś zwariowany filmik ;D. Naprzykład jak grają w RPG (papierowe ofc.) na środku jakiegoś bulwaru przebrani za vikingów =].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co, skoro mogli dac Call Of Juarez Więzy Krwi po kilku miesiacach od premiery to z Dead Island moze byc podobnie szczegolnie że to też jest gra Techlandu. Moim zdaniem 200 numer CD Action jest wart jakiejś pożądnej gry, nawet jakby cena miała przekroczyc 20 zł.

Zresztą spodziewaliście sie Mass Efecta w CDA? Bo ja nie a tu niespodzianka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co, skoro mogli dac Call Of Juarez Więzy Krwi po kilku miesiacach od premiery [...]

Coś ci się pomyliło, kolego. CoJ WK dali po kilku latach (bodajże ponad dwóch) od premiery.

Co zaś się odnosi do tematu, to nie mam przesadnie wygórowanych wymagań, ale niech to będzie numer, który przede wszystkim skłoni mnie do zakupu, bowiem z tym ostatnio kiepsko.

A żeby skłonić mnie do zakupu, musi trafić się pełniak, którego jeszcze nie ograłem i nie będzie to rzecz niegrywalna. Mam nadzieję, że nie wyskoczycie z jakimś Nail'd, które jest grą raczej dla konkretnej grupy, a nie dla [prawie] każdego. Jak sądzę, dobry shooter, a jeszcze lepiej - cRPG - zadowoli największe marudy na FA. Nie oczekuję dwustu-stronicowego pisma, ale nie obraziłbym się, gdyby nieco przytyło... byle nie w reklamy. Dokładając do tego coś w rodzaju Tipsomaniaka, byłbym skłonny zapłacić więcej niż zwykle (a że zwykle są 2 DVD i kosztuje to 17 zł, wniosku nasuwają się same). Pod warunkiem, że całość będzie warta moim pieniędzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co, skoro mogli dac Call Of Juarez Więzy Krwi po kilku miesiacach od premiery [...]

Coś ci się pomyliło, kolego. CoJ WK dali po kilku latach (bodajże ponad dwóch) od premiery.

Co zaś się odnosi do tematu, to nie mam przesadnie wygórowanych wymagań, ale niech to będzie numer, który przede wszystkim skłoni mnie do zakupu, bowiem z tym ostatnio kiepsko.

A żeby skłonić mnie do zakupu, musi trafić się pełniak, którego jeszcze nie ograłem i nie będzie to rzecz niegrywalna. Mam nadzieję, że nie wyskoczycie z jakimś Nail'd, które jest grą raczej dla konkretnej grupy, a nie dla [prawie] każdego. Jak sądzę, dobry shooter, a jeszcze lepiej - cRPG - zadowoli największe marudy na FA. Nie oczekuję dwustu-stronicowego pisma, ale nie obraziłbym się, gdyby nieco przytyło... byle nie w reklamy. Dokładając do tego coś w rodzaju Tipsomaniaka, byłbym skłonny zapłacić więcej niż zwykle (a że zwykle są 2 DVD i kosztuje to 17 zł, wniosku nasuwają się same). Pod warunkiem, że całość będzie warta moim pieniędzy.

Dokładnie to CoJ WK trafiły do CD-A po roku i 9 miesiącach od polskie premiery a DI miała premierę lekko ponad miesiąc temu więc "baju baju w raju"

Realny skład 200'setnego numeru to:

- Dwieście stron.

- Wspomnień czar czyli jakieś artykuły o dawnych "lepszych" czasach czy coś w tym stylu.

- Dwa miażdżące pełniaki [jakościowo i "nowościowo?"] które spowoduje że PLAY przejdzie na cykl sześciomiesięczny.

- Tekst o powstawaniu pisma + ujawnienie kilku tajemnic np. "Kim jest Mr. Smugg i dlaczego jest nim Mac Abra" :P

- MegaUltraHiper Plakat [ np. Minecraft+Zdjęcie redakcji przebranych za postacie z gier - czyli fotomontaż :]]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powinna zawierać dwusetna odsłona CD-Action? Na pewno historię redakcji i jakieś śmieszne wydarzenia z niej + dołączone zdjęcia na płycie jak to wygląda od kuchni. Jak poszczególni redaktorzy znaleźli się w CDA, może ich własne przeżycia związane z pisaniem dla was.

W dodatku może być plakat np. ze zdjęciem całej waszej ekipy i/lub coś w rodzaju długopisu, smyczy, breloczka, naszywki lub jakiegoś innego duperela(kubka?:D). Poza zdjęciami na płycie, mogą się znaleźć stare gry, fundament na którym się budowaliście, dużo nie zajmują,a przynajmniej tak sądzę, więc zmieściło by się ich multum.

P.S. Ale 200 stron to nie może zabraknąć oczywiście :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CzarnyBaronie: pod Twoimi planami absolutnie się podpisuję.

Chociaż osobiscie kładę większy nacisk na to, cobyście pokazali, Redakcjo droga, jak to jest od kuchni. Może jakiś opis dnia Waszej pracy, np. tego ostatniego przed oddaniem pisma do druku. Wtedy ponoć jest najciekawiej :smile:

Też podoba mi się pomysł dołączenia jakiegoś gadżetu.

200 stron - to już chyba ustalone?:smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że powinno być coś takiego :

2 pełniaki (ale takie poważne)

może jednak zamiast plakatu jakieś 5 stron więcej to było by coś ;)

no może jeszcze spis wszystkich osób redagujących od czasu powstania czasopisma (niech każdy napisze coś o sobie)

no i jeszcze na płytce żeby był 30 minutowy film o CD-action :czytaj:

NO przecież 200 numeru już nigdy nie będzie w historii CD-action

więc zapamiętamy go jak najlepiej(oby)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...