Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Jak powinien wyglądać i co powinno się znaleźć w 200-setnym numerze CDA?

Polecane posty

Przypomniało mi się że jeszcze mogło by być coś związanego z Redakcją, osobiście popieram jakiś gadżet (ktoś chyba mówił że fajnie by było mieć długopis z CD-a, lub plakat w postaci mapy chronologiczne-to było by coś).

Pozdrawiam

i liczę że ten 200 numer będzie naprawdę niezapomniany !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe dodanie pełnych wersji gier z 2007 roku typu assassins creed, cod4 lub warcrafta 3

Warcraft 3 chyba nie wyszedł w 2007 roku ;D

A tak poza tym, patrzcie na pierwszego posta,

"UWAGA - propozycje nie mogą dotyczyć pełnych wersji gier. Tego typu posty będą kasowane a osoby notorycznie ignorujące to zalecenie karane ostrzeżeniami. - dopisek Ghosta"

A i jeszcze co do pomysłu z grą : Zgadzam się z tobą, to by było super, ale szkoda że to tylko marzenia.

Pomysł z konkursem też jest świetny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością warto byłoby zwiększyć z tej okazji liczbę stron (nawet podnosząc cenę), a te dodatkowe wypełnić w znany CDA sposób (czytaj - genialny).

Dobrym pomysłem jest ten od użytkownika benio227, z tym że 10 serii to trochę mało.

właśnie to przemyślałem i rzeczywiście 10 serii to troche za mało

co powiecie na to żeby dali 'batona czekoladowego' albo 'nalesniki!?!??!?!' ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Moim zdaniem na pewno powinien być większy (i może na wet kosztować to 5 zł więcej w końcu to 200 numer ;P)

-Oczywiście nie powinno tam zabraknąć jakiś gadżetów ;)

-Więcej "publicystyki", ponieważ i tak teraz niewiele jest do recenzjonowania (chyba)

-200 stron ;P

-TipsoManiak z obrazkami Otisa i Lenca

-Niespodzianka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz taki szał na te napędy Blu-Ray i coś czuję, że właśnie taka pusta płytka może pojawić się w numerze "200". A jeśli nawet nie pojawi się teraz, to w niedalekiej przyszłości na pewno ;)

Dżizas, aż nie wierzę, że ten czas tak szybko zleciał. Czekamy jeszcze tylko na 80. urodziny Smugglera gdzieś przy okazji 300 numeru CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotrzymanie słowa przez Smugglera i ujawnienie się (w końcu już po premierze Duke Nukem Forever) ;)

Tak na serio...podzielenie nr na części odpowiadające historii CDA np.

Zapowiedzi zrobione graficznie w stylu pierwszych nr, kolejny dział w stylu późniejszych itd itp Oczywiście byłby to miks, być może ciężko strawny...ale miałby swój urok :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooo! Już w marcu zaczeliście myśleć o 200 numerze, nieźle :) A pamiętam jak mój pierwszy kupiony numer CDA był jednocyfrowy. Ile to już czasu minęło!

Wiem, że trochę późno daję pomysł, ale jeżeli jeszcze można coś zaproponować :) (Nie czytałem wszystkich 26 stron wpisów więc mogą propozycje się powtarzać)

1) Najlepsze porównania/komentarze/teksty wszechczasów od recenzentów :) Czasami gdy czytam jakieś recenzje ze śmiechu brzuch boli :D

2) Jakiś czas temu widząc jak wygląda BF3, Crysis 2, Skyrim i inne współczesne gry, zastanawiałem się, że fajnie byłoby zrobić takie zestawienie jak zmieniały się gry, a dokładniej grafika na przełomie lat kiedy wydawane jest CDA. Chodzi o to, żeby wybrać jedną grę od 1996 roku która w danym roku miała najlepszą grafikę. I tak do 2011 roku :)

3) Gry, które zrewolucjonizowały rynek gier, wprowadzając innowacyjne rozwiązania, pomysły. Która gra miała najwięcej do zaoferowania w danym czasie, która była najbardziej grywalną grą roku - i tak jak w przypadku gier z grafiką od 1996 do 2011 :]

4) Oczywiście 200 stron recenzji gier - zarówno tych które wyszły jak i tych które wyjdą w przyszłym roku.

5) Publicystyka - dajcie czadu! Jeden z działów który czyta mi się najlepiej :)

6) Mega plakat składający się z 200 okładek CDA.

7) Jak zaczynało pracę CDA

8) Jak się zmieniał sprzęt na którym testowaliście gry od początku istnienia redakcji (i na czym aktualnie testujecie gry)

9) Wasza wizja gier, które wyjdą na 300 numer CDA :] Jak Waszym zdaniem będą wyglądały gry, grafika, grywalnośc, na jakiej platformie będziemy grali - czy PC odejdą do lamusa?

10) Może zamiast kalendarza, hmm... Kalendarz ostatecznie też może być :D

11) Jaka gra, z obecnie wychodzących lub jaka seria gier przetrwa do 300 wydania? :>

12) Może, zamiast wydawania kilkuset stronnicowego numeru wrzucić część materiału, recenzji, publicystyki, wywiadów, rankingów, itp. itd. na płytkę?

13) Jaka jest najdłuższa seria gier jaka wyszła kiedykolwiek? (czyli ile części danej gry wyszło najwięcej i od 1 do ostatniej gry z serii po krótce przedstawić) oraz jaka jest najstarsza seria gier wychodząca do tej pory :)

Wiem, że dużo tych pomysłów i nie wszystkie może rewelacyjne, ale tak jakoś naszła mnie wena :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA zacząłem myśleć :tongue::smile::laugh:

Teraz (1.XII) prawda jest taka, że 200 numer jest już zaplanowany i wstępnie złożony, skoro ma wyjść 17.I.2012. Płyty do tłoczni będą wysłane pewnie zaraz po nowym roku a dedlaine będzie do Trzech Króli (jeśli nie w Sylwestra :)) Więc teraz możemy pisać, co nam się nie podoba w tym 200 setnym numerze który redakcja już prawie skompletowała. Mam nadzieję, że choć część sugestii czy pomysłów które pojawiły się przez te ponad pół roku zostały jakoś uwzględnione. I mam nadzieję, że wszystkie proponowane NIEREALNE pełniaki czy gadżety to żarty. Teraz pozostaje nam już tylko czekać te półtora miesiąca i mieć nadzieję, że nas zachwyci i wszystko będzie ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie żeby numer był w ogóle wypas i mega bombowy, z najlepszymi pełniakami i w dodatku tani? Wiadomo, że im większy rozmach numery, tym droższy będzie. A poza tym, wydatek rzędu ok. 20zł wcale duży nie jest :D fajnie by było móc jakiś upominek dostać czy też gadżet :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wszystko jedno, jak ten numer będzie wyglądał. Nie oczekuje pięciu płyt Blu-Ray, dwóch "łogromnych" plakatów ani żadnego dresu/spodni/butów/szalika/czegokolwiek z logiem CDA. Mogę zapłacić nawet i trzy dychy, jak będzie trzeba. :happy: Niech redaktorzy zrobią po prostu dobry numer. Jak zawsze.("wazelina mode" - on) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie przede wszystkim duuuuuuuuuuuuuużo o historii CDA, redaktorów, sprzęcie używanym przez redakcję oczywiście ze zdjęciami tymi archiwalnymi i aktualnymi. Ujawnienie tożsamości Smugglera wraz ze zdjęciami :wink: . Jakiś mega konfigurator porównujący sprzęt z tamtych lat (wraz z innymi gadżetami takimi jak konsole itp.) ze współczesnym oraz uwagami i opisami redaktorów . Top lista gier według redakcji, tak chociaż z 50. Na dodatek masa humoru uprzyjemniającego lekturę. Mile widziane przyjemne niespodzianki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...