Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Jak powinien wyglądać i co powinno się znaleźć w 200-setnym numerze CDA?

Polecane posty

Wg mnie w dwusetnym numerze CDA powinno być:

1. Każdy z redaktorów pisze o swojej ulubionej grze.

2. Dwa-trzy wypasione super-plakaty.

3. Uberhipermegazajefajny pełniak. (albo kilka takich pełniaków :) )

4. Duuuuuuuużo stron.

5. Poradnik typu "jak zostać prawdziwym graczem".

Myślę, że taki zestaw każdego czytelnika CDA zadowoli :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie podobały by się jakieś przyziemne sprawy typu:

- Naprawdę fajny i duży plakat Minecraft/League Of Legends/Diablo3/Ewentualnie innej ciekawej gry na topie.

- Ciekawe pełniaki (nie chodzi o jakieś nowe, ale wyszukane).

- Dużo ciekawych tematów do poczytania

I reszta wena redakcji ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba było wyraźnie napisane, że nie podaje się "propozycji" konkretnych gier, czyż nie? Co innego pisanie "chciałbym plakat, 3 płyty DVD, zdjęcie redakcji, lotopałankę", a co innego "Chcę WoW'a".

Edit: No i pisz tu człowieku, a zaraz pod twoim postem ktoś zasadzi w poście "fajnie jakby był AC1 i AC2". Post wykasowałem, następne takie też będę usuwał, ale już z "bonusami" dla tak piszących.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwusetny numer powinien zawierać:

- Przede wszystkim jakiś Meeega pełniak ( zadowoli to na pewno wielu malkontentów )

- Kilka Mega Plakatów

- Duuuuuuużo Stron

- Jakieś zestawienie typu "50 najlepszych gier według redakcji"

- Fajnie gdybyśmy wiedzieli kim tak naprawdę jest Smuggler

- Może coś o historii CD-Action, albo o samej redakcji i redaktorach

- Sporo publicystyki

- Mega Konfigurator

Słowem... Wymagania mam wielkie, ale to 200 numer, nie byle co :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinien zawierać:

1.Tak z 200-210 stron.

2.Plakat Duży:)

3.Tipsomaniak

4.1 grę ale fajną:)

Okładkę z Diablo 3:)

Fajnie jak by zawierał tipsomaniak najlepsze momenty z AR(2000-2011) .Jakieś konkursy i oczywiście temat o grach kontrowersyjnych albo wiecznie żywych.

Może jakieś osiągnięcia redaktorów przez cały rok.I temat najlepsze gry dekady : Nes ,Gba,Gbc i amiga

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię plakatów więc nie napiszę że bym go chciał

Zamiast tego moglibyśmy dostać

- conajmniej 200stron pisma, a co w zawartości ? mogą być fragmenty recenzji pierwszych numerow, prześwietlenie jak kiedyś było, jakieś wspominki opisy, jak się zmieniała redakcja historia cda np. przenosiny kiedy gdzie, zmiany w wyglądzie redakcji wyposażeniu itp

- tipsomaniak lub dwa, co w nich np. w numerze wrzesniowym podobały mi się komiksy klary itp niestety bardzo było tego mało (te 40stron to chyba poszło w 5 minut), mogłyby być jakieś archiwalne AR, przegląd najważniejszych gier, recenzje ważniejszych tytułów np. wszystkie 10tki, przemyslenia na temat gier zmian w grach od duzo starszych do aktualnych taka historia

Naprawde jest dużo rzeczy o których można napisać

- jakieś gadżety od CDA np. smycze, długopisy, latarka, zapalniczka, breloczek, notesy,

mogłoby być kilka drobniejszych lub jeden porządniejszy w ogóle od czasu do czasu moglibyście coś takiego dorzucić http://www.supergadzet.com/ http://supergadzet.flashandmore.pl/

np. na tych stronach można zobaczyć jak sporo można wybrać :) i dużo jest ciekawych wzorów

- mógłyby być wrzucone archiwalne numery na płytę rocznik np. 1996-2008 (lub nawer 2010) myślę że nie korzystacie z numerów przed rokiem 2008 (gdyż się skończyły) i spokojnie można je wrzcuić na płytę

- dorzucenie "leżaków" magazynowych czyli jeśli wam zostały jakieś starsze numery CDA lub PCFormat czy też Świat Wiedzy to można by je wrzucić w pakiecik i tak zalegają :) czasami robi tak wydawca playa i chyba to jest fajne 2 numery w cenie jednego, taka akcja też mogła by się odbyć od czasu do czasu bez specjalnych okazji

- jakieś fajne bonusy elektroniczne np. numery seryjne do jakiejś gry na steam, lub np. dostęp do ipli na miesiąc/rok czy coś podobnego pewnie wiecie o co chodzi :)

- konkursy

- ewentualnie jakaś książka związana z grami coś w stylu Planescape, Starcraft itp ale może jest coś z aktualnych pozycji :)

- historia przemysłu growego wszelkie konsole automaty itp

- fajnie byłoby gdybyście zaczęli robić video recenzje i wrzucać np. do neta lub na płyty niektóre na poważnie niektóre w śmiesznej formie pierwszym numerem w ktorym byście to zapoczatkowali moglby byc wlasnie numer 200

mozna by to podzielic na

a) aktualne recenzje

b) recenzje sprzetu

c) retro gry/sprzęt

coś jak:

http://www.youtube.com/watch?v=L_I1Lri7o48

http://www.youtube.com/watch?v=IDJ1dJU6Bw4

- w ogóle można by rozszerzyć pismo o bardziej nietypowe tematy np. kącik redakcyjny - co miesiąc byłaby podejmowana jakaś tematyka a redaktorzy pisaliby co lubią czy nie np. ulubione/znienawidzone seriale. Może być nawet o potrawach ;) czemu nie

Mógłby się pojawić np. maly kącik o filmach, jeśli któryś z redaktorów był w kinie na czymś mógłby opisać wrażenia, do tego jakieś mini newsy, więcej opisów sprzętu, poradników, czy przegladu nowinek technicznych lub software (vide pcformat)

W ogóle standardowo pismo mogłoby mieć 150 stronek lub więcej :)

Dodatkowo jakiś przegląd modów (z moddb.com) opisy najlepszych, oceny - też taki kącik mógłby się pojawić na stałe

Przegląd gier online - przeglądarkowe, darmowe mmo i inne

Na stałe też można poruszać tematyke gier mobilnych. To wszystko mozna poruszyć w numerze 200 ale po nim zostawić również do dalszego użytku :)

Chyba pomysły mi się skońćzyły ale może z czegoś skorzystacie :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie w dwusetnym numerze CDA powinno być:

1. Każdy z redaktorów pisze o swojej ulubionej grze.

2. Dwa-trzy wypasione super-plakaty.

3. Uberhipermegazajefajny pełniak. (albo kilka takich pełniaków :) )

4. Duuuuuuuużo stron.

5. Poradnik typu "jak zostać prawdziwym graczem".

Myślę, że taki zestaw każdego czytelnika CDA zadowoli :)

Z ust mi wyjąłeś ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądając jubileuszowe CDA (10 lat ) w AR spotkałem taki list :

Czytelnik : ' (...) brakuje tylko 18-nastolatki w stringach wyskakującej spomiędzy stron , hehe.

Odpowiedź : ' Spoko,pracujemy nad tym,poczekaj do 200 numeru '

Mam nadzieję że słowa dotrzymacie! ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście lubię czytać, końcowe strony. Czyli tam gdzie prezentuje się nowy sprzet, karty graficzne, porównania oceny. Chciałbym by było ich jak najwięcej.

Ale także nowe recenzje gier mmorpg które wyjdą w 2012 roku. Guild Wars 2, ArcheAge itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CD-Action nie powinno być zdjęcia smugglera ani informacji o nim ponieważ nie będzie to już tajemnicą.

Natomiast w 200-setnym numerze powinny być:

-4 płyty DVD

-ponad 200 stron pisma

-historia redakcji i jak to się wszystko zaczeło

-2 plakaty: na jednym z jednej strony Duże logo CD Action a z drugiej strony zdjęcie całej załogi CD-Action. Na drugim jakiś z jakąś super-grą

-lista najwyżej ocenione gry w CDA

-historia konsol

-super recenzje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może o tym w co grają ci co tworzą cd-action (jakie gry nabardziej lubicie i czy gracie w jakieś gry na multi, a jeżeli tak o gdzie). Jakaś dobra gra ( można dać jakąś grę na konsolę, bo o ile się orientuje to nigdy takiej nie było). Może kolejny komiks na temat pracy w redakcji (coś takiego jak było w ostatnim numerze jubileuszowym). I przede wszystkim dużo recenzji gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...