Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Jak powinien wyglądać i co powinno się znaleźć w 200-setnym numerze CDA?

Polecane posty

Z tych próśb, które czytam, wnioskuję, że CD-Action numer 200 będzie sprzedawane w kartonowym pudle :laugh: A tak na serio, to może jakiś konkurs plastyczny/tekstowy/fotograficzny? A może wszystkie naraz?

TAK!!! Konkurs! Must plastyczny. to jest niesamowity posmysł! Wchodzę w to! ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DODATKI

-Tipsomaniak - np. gry, które z pewnych przyczyn nie dostały 10-tek i coś co nosiłoby tytuł "wyznania redaktora CDA", czy "przesłuchanie".

-Megaplakat np. z jednej strony zmieniający się logo CDA, a z drugiej ekipa redaktorska.

-Na płytce może kontynuacja tych starych miesięczników, kilka innych bonusów i (jak bozia da [tfuu, jak ty mówisz ateisto...]) może wyciągniecie jakieś ciekawe pełniaki (a może by tak młodych zapoznać z klasyką, a nie dawać nowości?).

PISMO

-Ogromna publicystyka (np. 200 gier w 200 numerach, najlepsze pełniaki piórem redaktorskim spisane).

-Jak zwykle: (hi)story of CDA.

-Dajcie normalny Gamewalker!!!

Aha i apel dla czytelników : piszcie wcześniej do AR. Piszcie, (żeby nie było ja też mam zamiar napisać) a dostaniecie stare dobre AR. Szczególnie przed 200 numer to zróbcie, żebyśmy mieli co czytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie pewnie takie... marzenie nie do spełnienia ale jeden z pełniaków mógłby być jakąś grą bardzo... kultową czyli np jakaś produkcja Blizzardu (Diablo I + II + LOD, Starcraft albo coś w ten deseń...). Pamiętam numer, w którym była fajna żelowa podkładka pod myszkę :P i tym razem bym taką nie pogardził i nie przeszedłbym obok obojętnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 200 stron, 200 numer przecie!

2 Jakiś tipsomaniak, ale taki przez duże T ;)

3 Historię pisma

4 Coś o redaktorach CDA

Ludzie, co chwila są jakieś zestawienia najlepszych, najfajniejszych, najdobrzejszych (LOL) gier. Po co 30 raz to samo pisać? Gry wiecznie żywe mają to do siebie że są WIECZNIE żywe, więc raczej nie ma powodu aby dawać takie zestawienia co każdą okazję.

FollF - Racja, ja już teraz piszę swój list. Ej, bez kitu, na serio nie chcecie aby wasze wypociny widziało 700 000 graczy z całej polski? Wysilcie się i coś napiszcie. Może chociaż na tą okazję Smg będzie miał pretekst żeby powiększyć AR.

Podkładka to by było coś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Pablo666 nie będzie recenzji wielkich hitów bo przełom stycznia/lutego to kolejny "martwy sezon" jeśli chodzi o branżę. Wszyscy wyjadą w tropiki wydawać to, co zarobili w święta. Dlatego będzie miejsce na jubileusz.

Oprócz tego co pisałem na początku tego tematu dodajcie złoty grzbiet. W 100 numerze był srebrny - teraz czas na złoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... wpadłem na jeszcze jeden mniej lub bardziej fajny pomysł ;) fajnie by było gdyby tym razem gra którą dołączycie była wydaniem box'owym przygotowanym specjalnie dla CDAction. Co przez to rozumię... plastikowe bądź kartonowe opakowanie, wydrukowana instrukcja do gry itd itp. A może w ogóle całe pismo z całą resztą wrzucić w metalowego BOX'a? :) fajny gadżet byłby do postawienia na półce z gadżetami ;) a nóż widelec przydałby się np do przechowywania kartoników z płytami ze standardowych numerów CDAction :) i w takim wypadku nawet nie miałbym nic przeciwko dopłaceniu kilku złotych do pisma ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tipsomaniak, Plakat (może Assassin's Creed: Revelations), jakiś artykuł o edycjach gier (specjalnych, podstawowych czy kolekcjonerskich) i dystrybucji elektronicznej z danymi statystycznymi (ile osób kupuje kolekcjonerki, ile pudełkowe zwykłe edycje, ile woli kupować na Steamie/Origin).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej numer 02/2012

I ten numer musi miec 200 stron i 200-stronnicowego tipsomaniaka. I niech kosztuje znacznie więcej i niech ma znacznie więcej.

Niech będą 4 płyty DVD:

1 płyta ---> pełne wersje

2 płyta ---> pełne wersje

3 płyta ---> dodatki, dema, bonusy, 200 gier freeware, 200 programów użytkowych

4 płyta ---> Film na DVD.

Do tego jakis fajne gadżety np. plakat urodinowy, zawieszki na drzwii, karty do gry, podkładka, futerał.

Fajnym pomysłem byłoby gdybyście sami zrobili jakąś zabawną grę planszowa i dodali ją do 200 setnego numeru wraz z koścmi do gry i kartami do gry. W końcu gry nie tylko na PC i konsolach występują ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam jakiś wielkich wymagań. Oczywiście liczba 200 zobowiązuje do odpowiedniej liczby stron (byle tylko więcej niż 30 % nie było reklamami). Cena nawet może być wyższa (proszę nie krytykować, trzeba było kupić prenumeratę). Co do dodatków to hmmm, jakiś fajny gadżet nie zaszkodzi, ale plakatów mam już dość. No i pełniaki - moje jedyne i zarazem Ostatnie Życzenie :cool: Podejrzewam, że CDP się ceni, ale dla Wiedźmina na coverze chyba nie ma lepszej okazji. Saga mną wstrząsnęła (ponad 2000 stron czytania w ostatnie 8 dni) i co tu dużo mówić - chcę więcej. I teraz trochę zapachnie komuną: CDA - Pomożecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Pomysł zacny, ale ja bym go dopasował tylko do publicystyki. Recenzje pisane przez czytelników będą się znacznie różnić od recenzji profesjonalnych redaktorów :happy: .

@8azyliszek

Popieram, złoty grzbiet byłby idealny. Wyróżniałby się na tle poprzednich i pasował do setnego numeru, który był srebrny. Ciekawe tylko, jaki grzbiet byłby na numer 300? :wink: Diamentowy?

Od siebie dodałbym konkurs na okładkę dwusetnego numeru (wiem, już taki był, ale redakcja żadnego pomysłu nie wykorzystała. A było w czym wybierać!). Może jakiś tekst o przyszłości, czyli jak będą wyglądały komputery za X lat? Byłoby miło wracać do takiego tematu po paru latach i się pośmiać :tongue: . Jako opakowanie polecałbym megapakiet. Cena i tak na 100% będzie wyższa, tylko żeby nie minęła granicy 20 złotych... No cóż, dość spore mamy wymagania, żebyśmy się tylko nie zawiedli po wyjściu 200 numeru "Czemu nie ma koszulki, spodni, figurki i laptopa z logiem?!" :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powinien mieć 200 nr CDA:

1) 200 stron ( minimum )

2) Jakiś Super pełniak ( sw: tor, mass effect 3, battlefield 3 w najgorszym wypadku tes V :D )

3) Wielka publicystyka ( Gamewalker taki jak kiedyś, może kilka minifelietonów i obowiązkowy retro action )

4) Gadżet ( T-shirt, Mosepad ale taki jak w 03/2005, bo ten stary już umiera :) )

5) Okładka jakaś klimatyczna. Może nie mieć nic wspólnego z jakąkolwiek grą tylko z redakcją, a co raz na 200 mogą sobie pozwolić na np fotkę redakcji na okładce.

6) Ręczny autograf smugglera na każdym nr.

p.s Nawiasy to moje marzenia, pkt 5 wbrew pozorom jest na poważnie, a pkt. 6 z rozpędu ^^

p.s2 Jak plakat to tylko upamiętniający 200 nr. a nie z jakiejś gry. Ale to penie tylko moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak to będzie, bo 02/12 to 200 numer, jeśli dobrze obliczam 04/12 to urodzinowy wiec bedzie to kuuupe kosztowało... co do 200 nr to liczę na jakieś świetne pełniaki których nie mam, 4 płyty DVD, 200 stron i coś ekstra. Może nawet kosztować 20 zł, wisi mi to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...