Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Jak powinien wyglądać i co powinno się znaleźć w 200-setnym numerze CDA?

Polecane posty

Niektórzy to mają strasznie wygórowane wymagania :P

Osobiście byłbym zadowolony z Tipsomaniaka, aczkolwiek z wszystkiego będę zadowolony.

Moim zdaniem troche przesadzacie z pełniakami. Ostatnio dajecie takie dobre, że na ten 200 nr nie zostanie nic fajnego :D

// oczywiście w powyższym zdaniu znajduje się kropelka ironii ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka propozycji co do 200 numeru:

- Tipsomaniak

- zwiększona liczba stron (200, ew. trochę więcej)

- dużo artykułów (np. nieznane historie z życia redakcji itp., )

- jakiś film DVD

- dodatkowo w prezencie koszulka z logiem CD-Action :wink:

- jakaś/jakieś odjechane gry (żeby nie było za dużo to 1-2 + kilka mniej znanych gier)

- jakiś kalendarz

- komiksy z Klarą (w Tipsomaniaku, na kilkanaście stron np.)

- nie obraziłbym się, gdyby było dużo materiałów reklamowych (np. karty Sim od Heyah/T-Mobile/Play, jakieś próbki od Gillette - mi się podobają takie rzeczy, jeśli mogę je znaleźć w gazecie, oczywiście, żeby tylko ten klej, na którym są zamocowane nie rozrywał kartki :tongue:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka propozycji co do 200 numeru:

- Tipsomaniak

- zwiększona liczba stron (200, ew. trochę więcej)

- dużo artykułów (np. nieznane historie z życia redakcji itp., )

- jakiś film DVD

- dodatkowo w prezencie koszulka z logiem CD-Action :wink:

- jakaś/jakieś odjechane gry (żeby nie było za dużo to 1-2 + kilka mniej znanych gier)

- jakiś kalendarz

- komiksy z Klarą (w Tipsomaniaku, na kilkanaście stron np.)

- nie obraziłbym się, gdyby było dużo materiałów reklamowych (np. karty Sim od Heyah/T-Mobile/Play, jakieś próbki od Gillette - mi się podobają takie rzeczy, jeśli mogę je znaleźć w gazecie, oczywiście, żeby tylko ten klej, na którym są zamocowane nie rozrywał kartki :tongue:)

Dużo tego, ale koszulka była by super :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaszaleć to na maksa!

W takim razie poproszę coś od mistrzów pokręconego niewiadomo czego...poproszę

JAPOŃSKIE PACHNĄCE MAJTECZKI :eyes:

A tak na serio to:

-tipsomaniak

-wstydliwe sekrety z życia redakcji(typu jak zmuszacie Smugglera żeby nie zżarł całego ciasta)

-jakaś dobra gierka np. Diablo III

-może jakiś film

-jakiegoś dobrego slashera(albo RPG) a jak słabego to się nie obraże byle to był slasher(albo RPG)(I DUŻOOO KRWI) :trollface: np. wiedźmin(oczywiście nie Zabójcy Kórlów)

- może na płycie kolejne stare numery prosto z archiwum

-dużo komiksów

-japońskie majteczki

@korn1987 nie przesadzaj z tymi podsumowaniami bo jeszcze na końcu znajdziesz napis:" tak jesteśmy wspaniali, ale po tylu podsumowaniach mówimy:żegnajcie czytelnicy!"

A tego byśmy nie chcieli(musze w końcu mieć jakąś dostawę gier co miesiąc w niewygórowanej cenie :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno plakaty ^^ Nie dawajcie wiedźmina bo to byłlby za oczywiste, zaskoczcie nas czymś. Dajcie grę, ktora jest nie dokupienia obecnie w polskim sklepie(warcraft 3?). To moja wymarzona płytka ;)

-Kotor 1 +2

-Jakiś total war

-Dużo modów do wielu gier.

-Batman arkham asylum

-wiesiek ;DD

=Miłość graczy, zaskarbiona jednymi z najlepszych gier w swoim gatunku ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja przedstawie moje propozycję:

-Okładka:

- musi być mhhroczna! :tongue: Czerń najlepiej uwyraźnia logo CDA, można też ukryć jakiś przekaz.

- Pełniaki:

- co do gier to uważam, że powinna być jedna, ale wypasiona :rolleyes: HIT! :wub:

- Artykuły:

- może być coś w stylu CDA dziesięć lat później (pomysł kolegów z góry :tongue: ), albo gry, które utkwiły na dobre w pamięci redakcji.

- Dodatki:

- jakiś fajny platak, koszulka z logiem CDA :wub:, najlepiej XXL, żeby na każdego weszła, redakcja mogłaby również urzadzić zawody w jakieś grze, a potem wrzucić relacje na płytkę. :tongue: Ale by było śmiechowo. :laugh: Obowiązkowa obecność Tipsomaniaka! :biggrin: Jestem również za tym, aby to pisma dołączono podkładkę pod mysz, nie taką jaka była, bo ta się trochę wyginała, ale taką zwykłą z logiem CDA. ;-)

Na razie to wszystkie moje pomysły, jak jeszcze coś wymyślę to dopiszę. :cat1:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkimi krokami zbliża się kolejne ważne wydarzenie w dziejach CDA a mianowicie 200-setny numer. Jego forma czy treść powinna IMHO zdecydowanie odbiegać od standardowej zawartości zwykłych numerów. Bo jak to się mówi urodziny są co roku a takie okrągłe, pełne liczby tylko raz na 4 lata. Czyli taki "olimpijski" numer powinien wyciskać z siebie siódme poty i zadziwiać wszystkich swoją świetną kondycją. W historii CDA były świetne numery okolicznościowe np.98 i 100 wręcz wypełnione jubileuszowymi treściami. Były dobre tj. nr 50 i 4/06 (X-lecie) które miały to czego się człowiek po nich spodziewał i trochę więcej. Natomiast numer 150 wg mnie trochę zawiódł moje oczekiwania i nie chciałbym by to się powtórzyło. Dlatego dobrym pomysłem jest to aby czytelnicy mogli się na ten temat wypowiedzieć i zgłosić swoje uwagi czy życzenia (ale ROZSĄDNE). A rusza to tak wcześnie aby redakcja mogła ewentualnie uwzględnić realniejsze pomysły.

UWAGA - propozycje nie mogą dotyczyć pełnych wersji gier. Tego typu posty będą kasowane a osoby notorycznie ignorujące to zalecenie karane ostrzeżeniami. - dopisek Ghosta

1. rozbudowana "kaszanka zone"

2. "nie daj się nabrać" - gdzie ten dział ?

3. kilka starych gier tak przerobionych, aby można je było uruchomić na win7, np warcraft2, sanitarium, duke nukem3D, doom1, hexen2, blood...

4. gdzie się podziało DDR4 ? Jakieś inne sprzętowe ciekawostki ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 200 numerze CDA powinien być jakiś dobry pełniak. Najlepiej RPG żeby starczył na bardzo dłuuuugo.

Pomysł z jednym, a dobrym pełniakiem mógłby byś niewypałem, bo nie karzedemu gra może się podobać. CDA może np. dać jako pełniaka jakiegoś super slashera, ale ktoś kto ich nie lubi może być zawiedziony.

Hmm... Ale jakby był naprawdę HIT! to większości zapewne przypadłby do gustu. Nie każdemu można dogodzić, a jeśli miałby być jeden pełniak redakcja zaoszczędziłaby kilka złotych i wrzuciła jeszcze jakiś dodatek. Takie moje skromne zdanie. :happy:

EDIT: A z tymi koszulkami to naprawdę niezły pomysł, chyba każdy czytelnik chciałby coś takiego na siebie włożyć; jeśli taka możliwość zaistnieje, to jaki kolor koszulek chcielibyście mieć? Tylko proszę, nie czerwony! Mi się zdaję, że najlepiej czarny, jak myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno powinno być to, co jest w każdym numerze :D

Dorzućmy do tego mega konfigurator, rozbudowane Action Redaction, konkurs urodzinowy z fajnymi nagrodami :) (bo przecież CDA to nie tylko na papierze, forum i płytach DVD :P)

EDIT: Koszulka czarna albo biała, ale czy zmieściłaby się do opakowania CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulka byłaby niezła, ale to chyba za drogo by wyszło. Chociaż dla mnie cena jubileuszowego numeru może trochę podskoczyć.

Chętnie zobaczyłbym wspomnienia redaktorów (obecnych i byłych) odnośnie ewolucji czasopisma. Co się zmieniało w samej redakcji, czasopiśmie. Pamiętam, że było już coś takiego odnośnie samych siedzib CDA, teraz chętnie poczytałbym o zmianach w samej pracy i tworzeniu CDA:happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno powinno być to, co jest w każdym numerze :D

Dorzućmy do tego mega konfigurator, rozbudowane Action Redaction, konkurs urodzinowy z fajnymi nagrodami :) (bo przecież CDA to nie tylko na papierze, forum i płytach DVD :P )

EDIT: Koszulka czarna albo biała, ale czy zmieściłaby się do opakowania CDA?

Myślę, że zmieściłaby się. :happy: Trochę by ją poskładali i zmieściłaby się. :smile: Dobra teraz zobaczymy kto jest za czarną, a kto za białą; mi tam pasują obydwa kolory. : ]

EDIT: Dla mnie jubileuszowy może kosztować nawet 20 zł. : ]

EDIT: Mam jeszcze jeden pomysł, a w sumie to nie mój pomysł, ponieważ przczeczytałem go z wątku o numerze specjalnym. Możnaby zamiast tej koszulki, albo czegoś innego, dać talie kart. :tongue: Z bohaterami gier oczywiście. Na przykład królem, by był Geralt lub Duke Nukem. Nie wiem, tak pomyślałem, żeby napisać o tym. Ja tam chciałbym takie coś ujrzeć na mojej półce, nie wiem, jak wy. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja numerek 200 zrobił bym inaczej. Oprócz tipsomaniaka, plakatu ( i pełniaków) dałbym coś w rodzaju podwójnego CD-a . Niech liczy ono 200 stron i niech kosztuje 22,22 zł. A co tam ? :D Tak żeby nie nudzić zawsze można by było zmienić trochę układ, np zrobić zgodnie z układem z numeru 1 ? A no i na płycie/tach niech redaktorzy i cała ekipa CD-a zrobią coś fajnego, powiedzmy wymyślą i zaśpiewają hymn CD-a ? :D. Jak świętować to na całego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę wielki napis na okładce "200 numerów za nami!" i najlepiej cały numer w stylu tego pierwszego (czyli tak jak mówi mój poprzednik). Może jakaś lista z grami np. lista gier, które otrzymały 1/10 albo 9/10 czyli "prawie, prawie", bo lista dziesiątek już była. Albo w AR umieścić listy z życzeniami od fanów.

A na płytce fajnie by było gdybyście dali Wiedźmina 2 i tak przy okazji Wiedźmina i może jeszcze np. wszystkie Tomb Raidery + dodatki + edytor poziomów i Mass Effect 2 (dobra, dobra żartowałem tylko z tymi pełniakami).

Tak na poważnie to nieważne co tam dacie za pełniaki, grunt żeby numer był fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Gdy byłem w trakcie czytania twojego posta i czytałem akurat "gdybyście dali Wiedźmina 2" już miałem napisać coś w stylu "gościu zejdź na ziemię, wiedźmin 1 by ich kosztował fortunę a ty mówisz o 2?!" ale gdy napisałeś, że to był żart się uspokoiłem trochę, hehe. xD

Moim zdaniem mogłoby być około 30 stron więcej, z czego powiedzmy 5 to reklamy, jakiś konkurs (nie SMS) z nagrodami, powiedzmy za 1 miejsce Nintendo 3DS plus Ocarina of Time (grałem na n64, gdy zobaczyłem że na 3DS jest rimejk aż zachciało mi się kupić tą konsolkę :) ) za 2 miejsce półroczna prenumerata CDA/dwie gry a za trzecie jedna gra z 5 nowości do wyboru. Do tego aktualne zdjęcie redakcji (Smuggler jako fotograf oczywiście, z dwóch powodów :) ) i 3 ulubione gry każdego redaktora z krótkim uzasadnieniem. Pełniaki? Hmm... nie mam pojęcia. Jako główny Wiedźmin 1, jako drugi powiedzmy... hmm... Bully Scholarship Edition, i jeżeli miałby być trzeci to... The Next BIG Thing? Tak, wiem, że te pełniaki to raczej marzenia, bo za samego wiedźmina trzeba by zapłacić więcej niż za Mass Effecta ;)

Jako extra content na DVDku wszystkie "wiedźminowe" książki Sapkowskiego w PDF i jako audiobooki czytane przez Smugglera (albo chociaż Huta xD)

No, to się rozmarzyłem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyjątkowego numeru już dawno nie było, więc na pewno możemy liczyć, że redakcja nie zawiedzie. W piśmie z ochotą zobaczyłbym twarz Smugglera :laugh: A poza tym to co zwykle - świetną publicystykę, recenzje znakomitych gier oraz zapowiedzi tego w co pogramy w przyszłości (bliższej, dalszej) :smile: No i poszerzony AR oraz NL :) Może podsumowanie dobrych kart graficznych, procesorów, płyt głównych itp. Ale nie w formie konfiguratora, tylko posegregowane rubryczki z tymi najbardziej opłacalnymi. Na płytce nie chciałbym zobaczyć Wiedźmina (szanuję grę, grałem ponad godzinę, wciąga, nie mam w swojej biblioteczce gier, choć może kupię). Broń boże! Niech redakcja zachowa go na 16 urodziny. Nie wolelibyście jakiegoś innej gry typu - S.T.A.L.K.E.R.? Bioshock? Gry do najnowszych nie należą ale mają swój urzekający klimat i są znane nie tylko w Polsce. Skoro Mass Effect był to ja bynajmniej mam nadzieję, że i te gry zobaczę :wink: Jeśli nie w 200 numerze to kolejnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszego posta ->

UWAGA - propozycje nie mogą dotyczyć pełnych wersji gier. Tego typu posty będą kasowane a osoby notorycznie ignorujące to zalecenie karane ostrzeżeniami. - dopisek Ghosta

Czyli jednak moderacja tak nie robi. No trudno. O przepraszam - robiła, gdyż mój post z pierwszej strony już dawno został usunięty.

Dobra nieważne - było, minęło. :)

Osobiście wystarczy mi 200 stron a w tym 100 porządnej pubicystyki + jakiś fajny gadżet :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Plakat.

2.Pełniaki:

-1 porządny, np. Assasin, Wiedźmin, Gear of wars, Starcfaft, Dawn of war (od 2 w góre), Dead space.

-2 klasyka(tylko niech wejdzie na xp), np. Unreal antologia, Serious sam hd (może i hd, ale to w końcu klasyka), Diablo.

-3 pomiędzy klasyk a pożądny, np. Doom 3, Quake 3, Gta sa.

Co do pełniaków to po polsku oczywiście.

3.Dema:

-z 5 porządnych, np. tak jak w numerze z RE 5, tylko inne i jak powyżej.

-z 10 pośrednich- jak powyżej.

-z 20 klasyków- jak powyżej.

4.Coś fajnego, jak w numerze z DMC 4, może byc smycz, brelok.

5.Wszystkie na luzie, AR, itp. razy 2 ( cenę niekoniecznie xD ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikusdevil

Ja to mam takie marzenie żeby numer dwusetny był zrobiony od pierwszej do ostatniej storny przez Allora, gdyby zaczą jakoś niedługo to by się wyrobił a numer na pewno byłby najlepszy ze wszystkich do tego kupon na pizze plus pet do wowa nawet pełniaków nie musi być , ewentualnie czapeczkę z daszkiem w 99 chyba rozdawaliście takie fajne z prenumeratą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...