Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

A będą jakieś dema??

ta

Smuggler nie pisz tyle, bo przez ciebie jedną strone z godzine przewijać musze :ohmy:

Kupiłem niedawno CoJ z Klasyki Strzelanin i zamierzałem kupić Więzy Krwi. Dobrze, że tego nie zrobiłem :tongue: za oszczędzę na następne CDA :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda ostatnio kupiłem Call of Juarez Więzy Krwi na Steamie w zestawie gier Ubisoft w promocji, ale i tak jestem zadowolony, że daliście ten tytuł jako główny pełniak. Poza tym dobrze, że na płycie są archiwalne numery CDA z 1996 roku, które w wersji papierowej są praktycznie nie do zdobycia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ten komplet w pudełkach zapłaciłbym około 150 zł a plus audibooki gra mmo i 7 numerów z 96 roku no po prostu szacun :D bardzo się cieszę !

mnie te 7 numerów też rozwaliło, sprzedawajcie ten numer urodzinowy na allegro - ja na luzaku dam 5 dych :laugh:

Spokojnie, na

nielegalu

będzie za 5 zeta do wzięcia. Khm, tylko czy ja powinieniem o tym mówić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie miodzio ! Dawno nie było tak zbalansowanych pełniaków jeśli chodzi o rodzaj rozgrywki, ale nie róbcie mi tego.. ja muszę pisać licencjata ! :laugh: No nic, wenę twórczą na razie trzeba odstawić, żeby zagrać, zawsze mnie zastanawiał ten Bionic Commando :happy: By the way, pierwszy numer CDA jaki pojawił się w moim domu, był numerem na drugie urodziny (bodajże czołg na okładce), zagrywałem się wtedy w Fighting Force, Time Commando, i Neverhooda.. ach dzięki wam, wspomnienia są dużo więcej warte niż pełniaki.. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to na co zwrócił uwagę pare postów wyżej KriSLU: chcąc kupić taki zestaw pełniaków musiałbym zapłacić ok. 130 zł - sprawdzałem wczoraj w Empiku: SWS - 50 zł, COJ WK: 50zł i BC: 30 zł lub premierówka 50zł - a we wtorek mam cały zestawik za ok. 9 razy mniej :wink: no normalnie fenomen. Jeszcze do tego dochodzi oczywiście czasopismo, na które czekam z największą niecierpliwością i dodatki o których Smuggler tak milczy.

Żałuje tylko, że zapowiedzi nie było wczoraj, bo teraz muszę do szkoły wziąć laptopa i tam oblookać zapowiedź, bo nie wytrzymam z przyjazdem do domu. Dobrze że mamy wi-fi :wink:

Ps. Jaką obstawiacie okładkę? Myślę że będzie Bulletstorm albo jakiś specjalny, urodzinowy art :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to na co zwrócił uwagę pare postów wyżej KriSLU: chcąc kupić taki zestaw pełniaków musiałbym zapłacić ok. 130 zł - sprawdzałem wczoraj w Empiku: SWS - 50 zł, COJ WK: 50zł i BC: 30 zł lub premierówka 50zł

Ps. Jaką obstawiacie okładkę? Myślę że będzie Bulletstorm albo jakiś specjalny, urodzinowy art :tongue:

2.Tak nie spodziewałem się że dadzą tak drogie (jeśli chodzi o wersje pudełkowe) gry.

3.Może dadzą tak jak rok temu że będzie i specjalna i o grze

c01_cd04_cover.jpg

ale jedno jest pewne folijka będzie ZŁOTA ! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosz[CIACH]!!!Po raz pierwszyzainstaluje wszystkie pełniaki.Chociaż jak Bionica mialem od kolegi ta sie ciał do Shaun White chetnie zagram.Nie wspominajac o CoJWK.To moze ludzie sie na partyjnie shauna umowimy:P

Wulgaryzmy są na forum zakazane. [Turambar]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatek 1-super nareszcie zobaczę jak to wszystko się zaczęło :smile:

Dodatek 2-później się dziwimy że czytelnictwo w Polsce takie małe

Allods Online-nie grywam w MMO więc odpada

Shaun White Snowboarding-deski z kółkami czy bez mnie nie bawią

Bionic Commando-odpalimy i zobaczymy czy zatrzyma mnie na dłużej

Call of Juarez: Więzy Krwi-dobrze że nie grałem jeszcze w pierwszą część

Ogólnie i tak jest :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych gier interesuje mnie tylko Bionic Commando. Co prawda złapał średnie oceny, ale podoba mi się na zwiastunie. No i po polsku w dodatku. Na pewno zakupie i zagram. Pozostałe gry mnie nie interesują :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kronos mnie podobnie jak i ciebie, najbardziej interesuje Bionic w tym zestawie gier. Fajnie, że dali CoJ, ale niestety nawet nie zacząłem pierwszej części. Może dzięki tej grze na coverze zabiorę się za przejście jedynki, żeby potem móc kontynuować historię...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pełniakiem nr 1 tego numeru jest Bionic. CoJ trochę mnie zawiódł bo po cichu liczyłem na jedynkę ME. Niemniej numer i tak wysmienity.

A czy Redakcja nie myślała żeby do któregoś numenru dodać jako pełniaka "Mini Ninjas"? Wydziałem gameplay - urocza i przezabawna gra dla całej rodzinki, myślę że każdemu by się spodobała (zresztą w CDA dostała 8/10)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...