Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Jeśli chodzi o COJ to problem nie lezy w grze a w płycie. Ja siedzę i próbuje od jakichś 2h . Aleeee wcześniej stawało mi na 5% około teraz jest już jakieś 70% :D. Trzeba spróbować przeczyścić płytę itp. Wina najprawdopodobniej leży w moim napędzie (LG) który może mieć problemy z odczytaniem dwuwarstwowej plyty. Aha i pamietajcie - cierpliwosc popłaca :].

@EDIT

O i sie zainstalowało , na szczescie . Tak wiec próbujcie do skutku. (na poczatku to nawet mi sie menu cda nie otwieralo).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz CoJ Instaluje okolo 2,5 godziny.Teraz chyba instaluje sie 6 raz.Proboje ostatnie dwa razy jak sie teraz nie uda,a jak sie w ogole nie uda to zglosze do reklamacji.Nawet jesli to przeciez nic takiego.W porownaniu z tym co placimy,a z tym co daje nam Redakcja CDA to wedlug mnie placimy nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w CoJ grałem niedługo po premierze, przeszedłem i był świetny, ale teraz już nie próbowałem instalować. SWS może sprawdzę jutro, podobnie Bionic. Dziś chciałem zagrać w Allodsa (jestem fanatykiem MMO xD ) ale mam problem jak kilka osób wcześniej. Błąd przy uruchomieniu i masa okienek IE wyskakuje, całe szczęście, że komp nie taki stary i nie zmuliło mi, więc po chwili opanowałem sytuację xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że to nie ten dział, ale mam pewien problem. Po zainstalowaniu z Waszej płyty gry Bionic Commando wyskakuje mi alert, że pliki są zainfekowane wirusem o nazwie Vundo. Wiecie może o co chodzi, bo nie mogę sobie w nią zagrać smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że to nie ten dział, ale mam pewien problem. Po zainstalowaniu z Waszej płyty gry Bionic Commando wyskakuje mi alert, że pliki są zainfekowane wirusem o nazwie Vundo. Wiecie może o co chodzi, bo nie mogę sobie w nią zagrać smile_prosty.gif

Falszywy alarm na 100%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

Dla tych, którym wywala grę w filmiku początkowym. Dokopałem się w archiwum CDA ( po premierze CoJ WK :P ), że rozwiązaniem jest zmiana czestotliwosci probkowania na 16 bit ----> nalezy wejsc w zakladke Start=>Panel sterowania=>Dzwiek=>klinknij na Urzadzeniu=>Zaawansowane=>zmienic czestotliwosc probkowania na 16 bit 48000Hz (jakość DVD).

link do tematu: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=103447

Zrobiłem i działa gra bez najmniejszego problemu :) ( CDA rządzi) pozdrawiam redakcje i wszystkiego najlepszego z okazji jubileuszu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ sebaSLS - jesteś nowy na forum, więc obejdzie się na razie bez ostrzeżeń. Musisz pamiętać jednak, że na tym forum obowiązuje zakaz używania wulgaryzmów, więc Twoja maniera jeden post = 1 wulgaryzm budzi niesmak.

Uwagę zwracam publicznie, ponieważ inne osoby także niepotrzebnie używają wulgaryzmów. Jeśli macie z czymś problem, to można o nim napisać bez zbędnych emocji. Dlatego usunąłem kilka postów. Tym bardziej, że forum to nie czat i zabawa w odpowiedzi liczące po dwa czy trzy słowa jest niezbyt mile widziana. Poza tym problemy techniczne najlepiej poruszać w dziale Pomocna Dłoń, chociaż rozumiem, że wystąpiły w grze z pisma i mogą zostać poruszone także tutaj, jednak zalew postów w stylu "mnie też nie działa" nic tutaj nie pomoże...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również miałem problemy z płytkami, szczególnie z SWS. Pomogło przetarcie płyty ściereczką z mikrofibry.

Płytki z tego numeru są bardzo delikatne, nie wiem czy to nie jakiś błąd podczas produkcji (jakieś utwardzanie, czy skład powierzchni) czy coś ale potrafią się rysować od wyciągnięcia z "pudełka".

SWS na jednym komputerze zainstalował się od razu po wyjęciu z "pudełka", ale nie chciał się już instalować na drugim po parokrotnym włożeniu i wyjęciu z "pudełka" (jak nazwać to kartonowe coś?) parę razy próbowałem, w końcu ruszyłem się po ścierkę do gogli narciarskich i zadziałało.

Dbajcie o te płyty bo delikatne są bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że to nie ten dział, ale mam pewien problem. Po zainstalowaniu z Waszej płyty gry Bionic Commando wyskakuje mi alert, że pliki są zainfekowane wirusem o nazwie Vundo. Wiecie może o co chodzi, bo nie mogę sobie w nią zagrać smile_prosty.gif

Falszywy alarm na 100%.

Tylko po tym fałszywym alarmie nie mogę w to zagrać, bo "zainfekowane" są najważniejsze pliki gry. Nie wiem o co może chodzić :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dendee

Też miałem problemy z płytami (instalacje zatrzymywały się w połowie i wyskakiwał błąd) ale jest na to sposób.

Wystarczy skopiować folder z płyty na dysk twardy i włączyć instalkę z dysku.

Przy kopiowaniu parę razy miałem błąd ale wystarczyło wciskać "ponów". Trochę długo się kopiuje ale działa na 100%! :ok:

Ps. Błędy na płytach nie są winą redakcji, więc nie czepiajcie się niczemu winnych ludzi. Włożyli dużo pracy w ten numer, a do tego mają urodziny więc wyluzujcie. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spraw kilka

1. Jeśli są problemy z płytami wysyłacie do reklamacji do naszej redakcji we Wrocławiu. Nie wysyłam nowych płytek na podstawie maili czy innych zgłoszeń, bo wydawnictwo ma przykre doświadczenia z próbami wyłudzeń płytek przez osoby, które nie kupiły pisma. Ale nie martwcie się, że musicie wydać kasę na znaczek, do przesyłek zwrotnych zawsze coś dokładam, żeby jakoś to zrekompensować. :)

2. Czy mieliśmy przy innych grach tyle zgłoszeń? Prawda jest taka, że spodziewałem się większej ilości postów z narzekaniami z prostego powodu. Z praktyki wiem, że im bardziej atrakcyjne gry dajemy w piśmie tym więcej ludzi używa płytek. A im więcej ludzi to robi, to nie ma przebacz, jest większa szansa, że komuś z jakiegoś powodu się nie zainstaluje czy nie zadziała. I ZAWSZE tak jest przy atrakcyjnych grach jakie dajemy. A teraz dając 3 płytki takie szanse są jeszcze większe, że coś pójdzie nie tak. Więc spokojnie oczekiwałem, że i tym razem trafi się kilka takich nerwowych osób co będą twierdzić "że wszystkim nie działa" itp. Tyle tylko, że jak komuś działa prawidłowo, to o tym zwykle nie pisze, bo po co. Piszą ci, co mają problem. Stąd mylne wrażenie, że coś jest nie tak. A prawda jest taka, że ilość osób którym nie zadziałało to nawet nie procent, a promil osób, spośród wszystkich czytelników.

3. Wirus w Bionic Commando. Fałszywy alarm. Można gry spokojnie używać. W czasie instalacji nakazać antywirowi, żeby zezwolił na instalację podejrzanych plików, a po jej zakończeniu, w antywirusie dodać katalog, w którym gra jest zainstalowana, do wykluczeń. To powinno załatwić sprawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dendee, może i Twój sposób działa, ale na pewno nie w moim przypadku. Właśnie próbowałem skopiować grę na dysk. Oczywiście wyskoczył błąd danych crc. Żadnego ponów nie dało się kliknąć, bo po prostu nie było tam czegoś takiego. Napęd zaczął wydawać z siebie dziwne, cykliczne dźwięki, a potem kopiowanie zakończyło się błędem i tyle.

Może wyślę płyty do reklamacji, choć w moim przypadku to nie będzie takie proste

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie wiem jakim cudem ( bo chyba tak to można nazwać ;P ) po ok 20 próbach instalacji BC zakończyła się sukcesem :D Jeszcze tylko pozostaje być cierpliwym żeby SWS też jakoś odpaliło :)

Sorki za te problemy, choc nie ma tu naszej winy... no ale macie nasze wsparce moralne w czasie owych instalacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W najnowszym numerze CD-Action, została dodanan gra Bionic Commando.

Chciałem ją zainstalować ale przy końcu instalacji pojawił się błąd:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/987927e6e92d8c4a.html

Nie poddałem się i zaistalowałem jeszcze raz, tym razem gdy zacząłem nvidie Psyhx instalacja się wyłączyła. Znów się nie poddałem i olałem to i włączyłem grę, pokazał się komunikat o tym że Windows nie ma dostępu do pliku który uruchamia grę. Trochę się załamałem ale nie tym razem dałem spokój. Następnie, przypadkowo uruchomiłem skan kompa i pokazało mi że skrót w foldeze z grą jest VIRUSEM TYPU VUNDO! Nie no bardzo lubię CD-Action ale nigdy taki szajs mi się nie przytrafił. No więc poszedłem do sklepu żeby wymienić gazetę. Wziąłem inny egzemplarz i wróciłem do domu. Pod koniec instalacji ZNÓW TEN SAM BŁĄD :rozpacz::rozpacz::rozpacz::rozpacz:

No nie to jest jakieś dziwne. Czy rozwiązaniem może być to że nakład gazetki w tym sklepie jest zwalony? Nie wiem proszę o pomoc! I jeszcze jeden błąd w tym numerze i jeszcze drugim w menu nie mam przy grach opisów, żeby je zobaczyć muszę zaznaczyć tekst i było to numerach które kupiłem w tamtym sklepie. Gdy kupowałem innym sklepie gazetkę (Jakiś inny numer) wszystko było OK. Może to coś z moim kompem? Nie wiem RATUNKU!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W najnowszym numerze CD-Action, została dodanan gra Bionic Commando.

Chciałem ją zainstalować ale przy końcu instalacji pojawił się błąd:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/987927e6e92d8c4a.html

Nie poddałem się i zaistalowałem jeszcze raz, tym razem gdy zacząłem nvidie Psyhx instalacja się wyłączyła. Znów się nie poddałem i olałem to i włączyłem grę, pokazał się komunikat o tym że Windows nie ma dostępu do pliku który uruchamia grę. Trochę się załamałem ale nie tym razem dałem spokój. Następnie, przypadkowo uruchomiłem skan kompa i pokazało mi że skrót w foldeze z grą jest VIRUSEM TYPU VUNDO! Nie no bardzo lubię CD-Action ale nigdy taki szajs mi się nie przytrafił. No więc poszedłem do sklepu żeby wymienić gazetę. Wziąłem inny egzemplarz i wróciłem do domu. Pod koniec instalacji ZNÓW TEN SAM BŁĄD :rozpacz::rozpacz::rozpacz::rozpacz:

No nie to jest jakieś dziwne. Czy rozwiązaniem może być to że nakład gazetki w tym sklepie jest zwalony? Nie wiem proszę o pomoc! I jeszcze jeden błąd w tym numerze i jeszcze drugim w menu nie mam przy grach opisów, żeby je zobaczyć muszę zaznaczyć tekst i było to numerach które kupiłem w tamtym sklepie. Gdy kupowałem innym sklepie gazetkę (Jakiś inny numer) wszystko było OK. Może to coś z moim kompem? Nie wiem RATUNKU!

Sa odpowiednie watki na ten temat, a z wirusem tez juz pisalismy, ze to falszywy alarm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of Juarez Więzy Krwi to 1. gra od... od baaaaaaaardzo dawna z CDA którą zainstalowałem. Dlaczego? Bo głos pod Raya podkłada niesamowity Marc Alaimo znany z roli Gula Dukata z DS9. Nie wiem czy ktoś tam w redakcji oglądał kiedykolwiek DS9 ale chciałbym bardzo wam podziękować za danie mi okazji "przemówienia" głosem Dukata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś wyskakuje błąd data.cab, warto w czasie instalacji otworzyć "Mój Kompute", a następnie wejść na płytę z grą i w niej siedzieć, to znaczy wychodzić do menu mojego komputera i z powrotem. Często problemem jest brak działania napędu, to znaczy po pewnym okresie względnej bezczynności lub pracy na pół-gwizdka kiedy przychodzi do doczytania jakiś danych podczas instalacji, napęd po prostu "śpi". Tak miałem zarówno z nowym napędem, jak i teraz po latach użytkowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...