Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

rumbur, ale podczas kopiowania gry na dysk napęd raczej nie jest bezczynny, ani nie pracuje na pół gwizdka, a błąd także wyskakuje...

Pożyczyłem płyty z aktualnego cda kumplowi i zobaczymy, czy u niego się zainstaluje (choć wątpię w to)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę - zarówno CoJ, jak i BC zainstalowały się bez problemu. SWS mi nie podchodzi. Wstępne obserwacje: Bionic Commando nadspodziewanie dobrze się zapowiada. Jednakże, Nathan, musisz poczekać, bo dla Więzów Krwi specjalnie przeszedłem "jedynkę", a po tychże mam do zaliczenia tytuł, na który czekałem długo i wytrwale, ale w końcu jest - Assassin's Creed Brotherhood.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się przeszukiwać ponad 50 stron w odpowiedzi na moje pytanie więc zadam je tu i teraz:

Czy niektórym z Was tak jak mi po zainstalowaniu Call of Juarez i patchu, a następnym włączeniu gry robi się czarny ekran i restartuje komputer?

Wystarczy zerknac do watku o CoJ:WK w watku o problemach z grami i tam masz napisane co zrobic, zeby gra zadzialala. Wystarczy uzyc wyszukiwarki forumowej..............

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że zrobiliście TOP15 gier, podzieliliście je na lata i dodaliście jeszcze kilka innych tytułów które w danym roku były warte uwagi.

Chciałbym bliżej przyjrzeć się grom, które wd. Was były najlepsze w 1999 roku.

Najlepszą według was okazał się być Counter Strike - Oczywiście. Gra w którą do dziś pocinają tysiące graczy.

Kolejne to:

EverQuest - ?

Homeworld - ??

Panescape:Torment - ???

Quake III Arena - Rzeczywiście hit

System Shock 2 - ????

Ultima IX Ascension - Skoro piszecie że najgorsza to czemu tu jest?

A teraz najlepsze - W roku Pańskim 1999 na świat wyszła gra kultowa, ubóstwiana przez miliony, przy której sam spędziłem setki jak nie tysiące godzin. HEROES OF MIGHT AND MAGIC III !!!

Przeglądałem inne lata. Myślałem że to może ja mam złe informacje, że ta gra nie wyszła w 1999 a w 2000 lub 1998. Ale skąd! Nigdzie jej nie ma. Nie mogłem tego przeżyć. Tyle barachła na tej liście a nie ma tak niesamowitej produkcji. (HOMM V jakoś się znalazło?). O ile dobrze pamiętam "3" dostała od Was ocenę 10.

Czy to zwykłe niedopatrzenie z Waszej strony czy może nikt z Waszej ekipy tak jak ja i dziesiątki moich znajomych tak nie jarają/li się tą grą i uznali że nie jest warta tej listy?

NAUCZCIE SIE CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM. TO NIE JEST 'NAJLEPSZE GRY' A 'NAJBARDZIEJ PRZELOMOWE' A TO WCALE NIE TO SAMO. NAJGORSZE GRY TEZ SA PRZELOMOWE - TAKA DAIKATANA NP. ZALAMALA KARIERE ROMERO, KTORY DO DZIS SIE Z TEGO NIE PODNIOSL. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak - mi oficjalnie żadna gierka nie chce się włączyć. (Nie mam grata, jeśli chodzi o pc) No i problem - Np. Włączam CoJ i nacisnę byle co, a to mi się wyłącza. Trochę inaczej z Shaun White Snowboarding. Zainstalowałem pojawia się filmik z logo UbiSoftu i puf, czarny ekran. Nie wiem co zrobić, pomocy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie SWS za pierwszym razem nie chciał się zainstalować, jednak po przetarciu płytki udało mi się go zainstalować. Niestety po instalacji wita mnie czarny ekran. Z COJ było tak samo, ale pomogło mi zainstalowanie gry na dysku C. Bionic Commando jeszcze nie sprawdzałem, ale niestety miałem chyba pecha trafić na wadliwe płytki jak część tu piszących. Szkoda, bo wcześniej z grami CD Action nie miałem żadnych problemów :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się przeszukiwać ponad 50 stron w odpowiedzi na moje pytanie więc zadam je tu i teraz:

Czy niektórym z Was tak jak mi po zainstalowaniu Call of Juarez i patchu, a następnym włączeniu gry robi się czarny ekran i restartuje komputer?

Wystarczy zerknac do watku o CoJ:WK w watku o problemach z grami i tam masz napisane co zrobic, zeby gra zadzialala. Wystarczy uzyc wyszukiwarki forumowej..............

No dziękuje bardzo, ale nic nie pomaga. Nie wiem czy to żart prima aprilisowy z tymi nie działającymi u większości ludu grami, czy też coś serio spitoliliście. No, ale żeby komputer restartował się po włożeniu płyty do czytnika, to już masakra. :rage: Fuuuuuuuu"............."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Przy płycie numer 2 czasami się resetuje, czasami nie...

Przejżyj sobie problemy z aktualnymi grami dołączanymi w CDA. Jest tego od groma. Nie chce byc nie miły ale redakcja nie popisała się na 15 urodziny. Jakoś ledwo udało mi się Shaun White zainstalowac, i idzie grac. Święto ! ;] Co z tego skoro Bionic Commando i CoF restartują komputer... Nie wiem co mam o tym sądzic. Ide loffciac Justinka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz spitolony komputer? Jest to bardzo prawdopodobne, gdyż :rolleyes: ponieważ u większości ludu gry działają. Czyli bardziej prawdopodobne jest, że Ci, którym gry nie działają mają spitolone komputery. Spróbuj zainstalować grę na innym komputerze, w inny sposób nie sprawdzisz, czy to wina płyty, czy kompa.

Poza tym zdecyduj się. Restart komputera następuje po włożeniu płyty do czytnika, czy w trakcie włączania gry (przypominam, że można grać bez płyty)?

Sam jesteś spitolony. Masz więcej takich "świetnych" rad? Jeśli tak, to lepiej zachowaj je dla siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Przy płycie numer 2 czasami się resetuje, czasami nie...

Przejżyj sobie problemy z aktualnymi grami dołączanymi w CDA. Jest tego od groma. Nie chce byc nie miły ale redakcja nie popisała się na 15 urodziny. Jakoś ledwo udało mi się Shaun White zainstalowac, i idzie grac. Święto ! ;] Co z tego skoro Bionic Commando i CoF restartują komputer... Nie wiem co mam o tym sądzic. Ide loffciac Justinka.

Wiesz, twierdzenie, że kilkanaście osób na kilkadziesiąt tysięcy to "od groma" to zdecydowanie sematyczne nadużycie. Bądź łaskaw nie pisać takich bzdur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej też będę musiał jedną ze swoich wysłać - i to akurat tę z pierwszym rocznikiem, motyla noga kurcze pióro :angry: Szkoda że nie mam żadnego aparatu -w moim przypadku przez całą długość płyty idzie taki miły, poprzeczny i grudkowaty wał z czarnego plastiku... Także nawet nie wkładam tego, bo boję się o swojego DVD Romka. Powinniście zażądać jakiegoś odszkodowania od tyj tłoczni czy coś, to nie w porządku, że dają zwalone płyty w całkiem sporym procencie... (ciekawe czy mają tam w ogóle jakąś kontrolę jakości?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają. Nakład jest sprawdzany na początku tłoczenia z każdej nowej matrycy, w środku i pod koniec, po 100 sztuk płyt, a oprócz tego wyrywkowo. Jedna matryca starcza na kilka tysięcy tłoczeń.

A z tym sporym procentem przesadzasz. Z tego co widzę to ilość reklamacji w najgorszym przypadku nie przekroczy 0,05 % nakładu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może dać poradę jak zainstalować te płyty? Zaraz po zakupie płyty 1 i 2 wogóle się nie włączały po dłuuugim przecieraniu dmuchaniu na te płyty itd. itp. zaczęły działać ale po wejściu do katalogu z instalką Call of Juarez okienko zawiesza się. Bonic Commando wywala CRC przy pliku data2. Skany, tapety, audiobooki, trailery działają bez problemu. Nie mam w tej chwili możliwości sprawdzenia płyt na innym komputerze a czekanie miesiąc aż poczta zaniesie te płyty do reklamacji i do mnie nie jest ciekawą opcją. Bardzo proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...