Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Płyta z CoJ-em nie chce się uruchomić ;/ Da się coś z tym zrobic?

2 płyta tak samo...

3 nawet nie wykrywa...

Kupiłem Cd-action po kilku miesiacach przerwy i tu taka niespodzianka ;/ 15 zł wyrzucone w błoto ;/

Pomijajajc fakt, ze CDA to nie tylko plyty, wiec te 15 zl to tak niecalekiem w bloto (...jakie 15?!) to uwalone plyty mozesz u nas wymienic - wystarczy je wyslac na adres redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten problem ,ale ludzie już nie przesadzajcie przecież zawsze może trafić się błąd ,ale to nie powód ,żeby gnojić redakcję. Zdarza się. Smug ma rację ,że CDA to nie same pełne wersje ,ale przecież ludzie musieli włożyć dużo pracy do artykułów. Wydacie to 3 zł i co wam się stanie. Tym bardziej ,że CDA to CZASOPISMO ,a nie bank dostarczający pełne wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać nie tylko ja mam kłopoty z CoJ-em. Tylko że ja podczas instalacji zmieniam dysk (bo na C nie mam miejsca) i potem wyskakuje mi że nie mam miejsca na dysku choć na tym drugim co wybieram zostało mi prawie 150 GB pamięci. Spróbuje jeszcze jutro poeksperymentować w usuwanie niepotrzebnych plików w dysku C i zainstalowanie na nim CoJ-a bo wydaje mi się że podobnie miałem z Gothiciem 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie instaluje się strasznie powoli w 10 min poszło może 10% . Do tego po drodze wyskoczył błąd który jednak mogłem pominąć .Jeśli tyle osób ma z tym problem to jakoś nie wierzę że mi zadziała :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Myślałem że tylko ja mam problem z CoJ.Gra mi się nie uruchamia wcale.Mam windowsa 7 32-bit.Instalowałem na D i nic...Teraz instaluje na C może się uda.

Na C nie wyskoczyły mi żadne błędy,na D miałem ich sporo

DZIAŁA! Instalujcie na C jeszcze nie zainstalowałem patcha bo się boję że coś się zepsuje ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten problem ,ale ludzie już nie przesadzajcie przecież zawsze może trafić się błąd ,ale to nie powód ,żeby gnojić redakcję. Zdarza się. Smug ma rację ,że CDA to nie same pełne wersje ,ale przecież ludzie musieli włożyć dużo pracy do artykułów. Wydacie to 3 zł i co wam się stanie. Tym bardziej ,że CDA to CZASOPISMO ,a nie bank dostarczający pełne wersję.

Skoro na okładce napisane jest, że do pisma dołączona jest płyta z pełnymi wersjami gier to mam prawo ich wymagać, więc za przeproszeniem nie pier*** o jakimś banku. I jak kiedyś będziesz pracował to uszanujesz nawet to marne 3 złote, bo jeśli teraz to dla ciebie nic to ślij mi je co miesiąc, przyda się.

Co do tematu to wyskakuje mi błąd przy instalacji SWS, reszty nie instaluje bo po co sobie nerwy psuć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...