Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

U mnie CoJ:WK i Shaun White zainstalowały się bez zarzutu, Bionic Commando jeszcze nie sprawdzałem, ale znając mojego farta, będzie działało. Mam jeszcze jedno pytanie, ktoś może mi podesłać link do użytkownika seriale? Proszę was o link, bo nie mogę go znaleźć, a muszę do niego wiadomość wysłać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też przy instalacji SWS ( CoJ WK bez problemów się zainstalowało) wyskoczył błąd jak u reszty lecz zainstalowałem raz jeszcze i obyło się bez kłopotu :wink: . Takie rzeczy zdarzały mi się przy różnych grach , nawet "sklepowych" za każdym razem pomagało drugie zainstalowanie ( czasem trzecie) , błędy nie wyskakiwały. Ja wiem ,że to irytujące i czasochłonne ,ale cierpliwość popłaca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też przy instalacji SWS ( CoJ WK bez problemów się zainstalowało) wyskoczył błąd jak u reszty lecz zainstalowałem raz jeszcze i obyło się bez kłopotu :wink: . Takie rzeczy zdarzały mi się przy różnych grach , nawet "sklepowych" za każdym razem pomagało drugie zainstalowanie ( czasem trzecie) , błędy nie wyskakiwały. Ja wiem ,że to irytujące i czasochłonne ,ale cierpliwość popłaca.

Wiem cierpliwość cierpliwością , ale jak sprintujesz dwa kilosy bo z 2 minuty masz lekcje, żeby kupić Cd- Action a potem 5 razy instalujesz SWS z każdy razem to samo, a potem CoJ 4 raz i też to samo to przepraszam- ale to już denerwujące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że gry z aktualnego cda działają jedynie wybrańcom. Najpierw mulące kane&lynch, teraz płyty z błędami. Po raz kolejny zawiodłem się na cd-action :/

OPczywiscie fakt, ze CDA kupi 100.000 a pretensje zglasza z 50, oznacza, ze tych 99.950 to wybrancy, jasne. Naprawde rece opadaja jak sie czyta listy "zawiedzionych"...

Wszelkie walniete plyty beda wymienione, a jesli uwazasz ze jakiekolwiek pismo da ci 100% niezawodnosci i gwarancje, ze kazda gra pojdzie na twoim kompie, to coz... kup tamto.

Owszem, błąd zawsze może się zdarzyć, ale gdy zdarza się tylu osobom, to coś jest chyba nie tak. To samo było z Alone in the dark 4. U mnie błąd crc, pożyczyłem płytę od kumpla- także błąd crc...

I co z tego ze plyta lezy x lat i pewnie sie porysowala itd. Oburzajace...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja opieram swoje przypuszczenia tylko na tych, co się tu wypowiadają, a nie na 99950, o których nic nie wiemy i którzy może nawet nie próbowali instalować tych gier/nie mają tu konta/mają to, że im nie działa, gdzieś. No ale oczywiście najlepiej udawać, że żadnego problemu nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi SWS I CoJ ładnie zainstalowały i wszystko hula.

Jedynie Bionic nie instaluje się bo występuje błąd z sumą kontrolną crc w pliku data2. Skopiować się plyty na dysk nie da bo też błąd przy tym pliku występuje. Już napisałem maila z reklamacją i czekam na odpowiedz.

Teraz mam pytanie do Smugglera. Jeśli jestem z Wrocławia to też muszę wysyłać płytę pocztą ??

PS: ehhh takie pytanie, było kiedyś przenoszenie forum albo wykasowanie bazy danych forum? Bo miałem bardzo bardzo stare konto chyba z 2003 roku ale nie ma go w bazie i musiałem założyć nowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja opieram swoje przypuszczenia tylko na tych, co się tu wypowiadają, a nie na 99950, o których nic nie wiemy i którzy może nawet nie próbowali instalować tych gier/nie mają tu konta/mają to, że im nie działa, gdzieś. No ale oczywiście najlepiej udawać, że żadnego problemu nie ma.

Opierasz sie na opiniach ok. -nastu forumowiczow, podczas gdy wedle naszych obiliczen pierwszego dniach schodzi jakies 10.000 CDA. A ze na forum sa ci najzagorzalsi fani, wiec pewnie oni kupuja pierwszego dnia.

Zatem nawet jesli 5000 forumowiczow kupilo CDA, a plyty nie dzialaja 20, to sobie policz jaki to jest procent.

Nikt nie mowi, ze problemu nie ma, skoro komus plyta nie dziala. Ale zeby na tej podsawie twierdzic, ze a) wiekszosci, b) ze to czeste w CDA itd. to sam wiesz. Wez gleboki oddech i zanim jeszcze raz uzyjesz slow "wszyscy/wiekszos/stale" itd. to pomysl czy masz ku temu podstawy.

Teraz mam pytanie do Smugglera. Jeśli jestem z Wrocławia to też muszę wysyłać płytę pocztą ??

Mozesz nas odwiedzic, ale upewnij sie wczesniej czy juz mamy DVD na wymiane, bo to zawsze troszke czasu mija, zanim nam dosla z magazynu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbował jeszcze raz zainstalować tego Bionica. Do połowy wlekło sie chyba z 12 minut, doszło do niej, potrzymało chyba z minute i od razu śmigneło do konca. Nad paskiem pisało, ze już instaluje manuala, ale i tak pokazał się ten bład.

napisał mi kolega, co po raz pierwszy zakupił CDA, czy mi tez Bionic nie chce sie zainstalować, bo on tez ma problem.

My tu narzekamy, ale poważnej reakcji brak.

Aha, czyli jak nie wydam ciężko zarobiej kasy na wysylke plyty, to nowej nie dostane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz, gdzie ja napisałem, że to częste w cda? Zdarzyło mi się kilka razy i nigdy nie miałem o to pretensji do redakcji, bo przecież wiem, że jakiś naprawdę mały odsetek płyt może być wadliwy, ale ten numer jest chyba jakimś niechlubnym wyjątkiem. Czy kiedykolwiek mieliście tyle postów ze zgłoszonymi problemami podczas instalacji gier z jakiegoś numeru? A przecież to dopiero pierwszy dzień od ukazania się tego wydania.

Nie zglaszałem wcześniej tego problemu, bo nie zależało mi zbytnio na tej grze. Teraz podałem ją tylko jako przykład.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem grę Allods online otworzyłem plik Launcher i komp zaczął mi otwerać na raz kilkanaście okienek przeglądarki internet explorer i ostro zamuliło kompa ledwo udało mi się opanować sytuacje, ja używam opere i mozille i nie wiem jak mam jak mam uruchomić tą gre proszę o porady i z góry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...