Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Jak we wtorek o 7:00 wpadne do kiosku to szybko kupie CDA , pójdę do szkoły , przez przerwy sobie poczytam a jak wrócę to zaczynam od Bionic Commando. :icon_biggrin: . Już nie mogę się doczekać :biggrin: .

Wszystkiego najlepszego CDA :tort: .

A PLAY z takimi kaszankami niech się schowa :klnie: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Smuggler, takie podejście to mogą zastosować czytelnicy w sprawie kupowania CDA. I wtedy redakcja też będzie musiała "liczyć na siebie". A pełne wersje mogą być, choć w tym miechu żadna mi nie podeszła.

Jak tak zechca zrobic, to zrobia i moje gadanie i prosby nic wtedy nie zmienia. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku bardzo się zdziwiłem, bo pomyślałem "Czemu jako drugiego pełniaka (czyli rzekomo lepszego) CDA daje jakąś platformówkę?!". Dopiero potem uświadomiłem sobie, że nie chodzi o wariację Rearmed, a tą "dużą" produkcję :tongue:

W Snowboarding na pewno zagram, bo bardzo marzyła mi się podobna gra.

Niestety nawet nie tknę Call of Juarez: WK. Ale to z prostego powodu - grę posiadam od samego dnia premiery (pamiętam jak kupując w Carrefour'ze w dniu premiery dostawało się fajny plakat, który do dziś wisi na mojej ścianie :happy:). Niemniej gierka świetna, więc każdemu polecam!

Poziom pełniaków faktycznie bardzo wysoki, nawet jeśli na usta ciśnie się jakieś "ale" :wink: Gratulacje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do CoJ. Na pewno zagram, ale CoJ nie przypadł mi do gustu, mam nadzieję, że WK przejdę w całości. ;) Jak dla mnie numerem jeden jest BC.

Bardzo chciałbym zobaczyć (w niedalekiej przyszłości) jakiegoś erpega (może Drakensang: The River of Time ;)), albo dobrą strategie. Fajnie, że w urodzinowym CDA będzie zniżka na Shoguna, chciałbym aby była na dobrych (czyt. mi odpowiadających) warunkach. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja,ale powiedz szczerze bałbyś się trochę stracić tą posadę? :wink:

Zadna przyjemnosc stracic prace, ale tak czy siak "skoro przyjmuja, to i zwolnia" wiec nie bylbym bardzo zaskoczony, ani tez nie bede, gdy sie kiedys dowiem, ze "panu juz dziekujemy". Na tym polega zycie. Nie jest to moja pierwsza praca i zapewne nie ostatnia w zyciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VanNerd93, z instalacją CoJa nie, ale z Shaun White'em i owszem (błąd danych crc). Kupuję CDA już od paru ładnych lat i wśród tych pełniaków, które instalowałem, taki problem występował już z trzema, albo czterema grami. A z gier w tym numerze najbardziej liczyłem właśnie na SWS. CoJ 2 miałem już od dawna, poza tym jakoś nie przypadło mi do gustu (jedynka zdecydowanie lepsza).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, super, super wydanie, najlepsze CD-ACTION jakie w ogóle było! Jedyne co mi się nie podoba to okładka, gdzie dyskobal :(

p.s Może ktoś mi podać link do użytkownika seriale , bo znaleźć nie mogę :D

Najlepsze jakie było to to z THPS2 ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...