Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

[stare Forum] Problemy Z Forum

Polecane posty

Dla mnie problemem jest rozmiar avatara. Naprawdę trudno jest znaleźć tak malutki obrazek.
Więc zrób go sam. Wystarczy byle jaki program do obróbki graficznej i odrobina talentu. :colors:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Napisałem posta w dziale Komentarze w temacie Pełniaki dodawane do CDA, ale forum zamulało i mi go wysłało dwa razy. Gdy chciałem usunąć tego drugiego posta to, albo mi się zdaje albo usunęło cały temat. Zdzikłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa problemy. Pierwszy: nie da się w wyszukiwarce skocz do: wejść do tematu opinie o grach; Dlaczego? I drugie: powtórzę się, czy jest mozliwosc dodawania watkow jako ulubione, zebym nie musial za kazdym razem od nowa szukac tematu, ktory mnie interesuje? To na razie tyle. :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Opinie o grach to nazwa zbioru for (zbioru jednoelementowego) i nie da się tam przejść, podobnie jak z "pomocna dłoń" czy "varia". "Nie działa" to na całym forum, a nie tylko w wyszukiwarce - sprawdź. Jedyne co można wybrać to przejścia to nazwy for.

2. Klikasz prawym na stronę i wybierasz "dodaj do ulubionych" lub "dodaj do zakładek"? Każda przeglądarka to obsługuje. Dla wygody możesz sobie stworzyć katalog "CD-Action" w zakładkach i do niego wrzucać wszystkie linki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh chyba cos zepsulem. Z godzinke temu napisalem olbrzymiego posta w dziale ar-komentarze i go wyslalem, co udalo mi się po drugim kliknięciu przycisku wyslij. Wchodze do tematu, a tam widze dwa moje posty jeden pod drugim. "O Boże" pomyślalem i jako porządny obywatel postanowilem usunac zbednego posta. No daje na przycisk usun, pozniej daje tak, ale ze nic sie nie dzieje, to po 5 minutach daje jeszcze raz TAK. Wtedy mi wyswietla, ze taki post nie istnieje. No to ok, wchodze do dzialu "o cdaction" a tam nie ma tego tematu! Zniknal zapadl sie pod ziemie, wpadl jak kamien w wode, wyparowal! A ja sie tyle napisalem! RATUNKU

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późna odpowiedź, ale:

1. Temat się pojawi, tak czasem bywa. Gdybyś wyszukał wszystkie swoje posty, to ostatni / jeden z ostatnich będzie się znajdował w "znikniętym" temacie - wystarczy kliknąć i do niego przejść by się przekonać, że nic nie zepsułeś.

2. Wyszukiwarka nie gryzie. 5 postów wyżej odpowiedziałem na identyczne pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wczoraj było jakieś duże czyszczenie forum? Pezet napisał, że usunął parę tematów z "gier", ale z tego co widzę to zniknęło mi parę stów postów (wczoraj czy przedwczoraj miałem jeszcze dokładnie 2220). Dziwna sprawa, im dłużej siedzę na tym forum, tym bardziej ubywa mi postów :-k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze będą problemy z forum. Czyszczenie archiwum to pierwsze kroki przed przejściem na nowy serwer. Nie ma sensu przenosić starych i nikogo już nie interesujących postów. To tylko strata czasu i potencjalnie więcej problemów przy przenosinach. W najbliższych dniach będą robione jeszcze pewnie zmiany, będą przestoje i przerwy w pracy forum. I pewnie będzie jeszcze trochę skasowanych postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...