Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

[stare Forum] Problemy Z Forum

Polecane posty

Gość Jonathan_Farmer

Mniejsza o fatalnie powolne działanie forum, milion razy było pisane, ale jak to jest, że kiedy w końcu się wczyta to strona wydaje się "zamrożona", tzn. nie działają linki, kursor myszy nie zmienia się nad żadnym odnośnikiem, na cokolwiek bym nie kliknął zero reakcji.

Obojętne czy to IE (nie używam, ale odpaliłem w celach doświadczalnych), Firefox pod Win czy pod Linuksem. Efekt ten sam.

Pomaga dopiero odświeżenie (nie zawsze jednokrotne), a przy takim działaniu forum przymusowe odświeżanie co jakiś czas doprowadza do szewskiej pasji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest to spowodowane tymi flashowymi reklamami, które wyskakują i zasłaniają część ekranu. Zdarzał mi się to też na innych stronach i było to spowodowane właśnie nimi.

Poza tym, niestety, trzeba przywyknąć, że ten serwer raczej do niczego się nie nadaje i tak potwornie muli :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jestem nowy na tym forum i nie wiem dlaczego temat (w dziale Gry) w którym pytam o Rainbow Six jest zablokowany (kłódka przy tytule) bez żadnego komentu dlaczego tak się stało.

Jeśli jest gdzieś odpowiedź na ten temat na forum, którą przeoczyłem, proszę o link do takiego topicu.

Prosze o wyjaśnienie o co chodzi, zrobiłem coś nie tak ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
Wydaje mi się, że jest to spowodowane tymi flashowymi reklamami, które wyskakują i zasłaniają część ekranu. Zdarzał mi się to też na innych stronach i było to spowodowane właśnie nimi.

Poza tym, niestety, trzeba przywyknąć, że ten serwer raczej do niczego się nie nadaje i tak potwornie muli :/.

Faktycznie, nie pomyślałem o tym, a żadnych wyskakujących cudów nigdy nie widzę, bo albo działa AdBlock, albo dla IE inny blocker reklam i badziewi wszelakich. Zawsze mogą jednak pozostać jakieś niewidzialne śmieci.

v100v -> Faktycznie, ciężko powiedzieć dlaczego zamknięto Twój wątek. Nie ma wątku ogólnego o serii Rainbow Six, jest o Rainbow Six Vegas, a nie o to przecież pytałeś. Zgłoś to moderatorowi, bo może się pospieszył z kłódką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v100v -> Założyłeś kolejny temat (z pytaniem, dlaczego zablokowano Twój pierwszy temat) i tam był dopisek, który powinieneś przeczytać. Było tam

Pytaj w temacie "Uwagi do moderatorow II" - CormaC

Proszę tam się udać i ponowić pytanie - po to jest właśnie tamten temat (w odróżnieniu od tego - "problemy z forum").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby mi ktoś podać link do tematu "Uwagi do moderatorow II". Przepraszam za upierdliwość, ale nie mogłem go znaleźć. Myślałem, że chodzi o ten temat, więc tu zapodałem moja uwagę.

Trudno mi się tutaj połapać. Nie jestem już pierwszej młodości ;) i nie bywam zbyt często na takich forach, więc proszę o wyrozumiałość :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw idziesz tu http://www.cdaction.pl/agora/viewforum.php?f=18 i zgłębiasz wiedzę o forum. Polecam przeczytać wszystko - "od deski do deski".

Następnie zapoznaj się z tym http://www.cdaction.pl/agora/search.php - przyda Ci się nie raz.

A na koniec idziesz tu http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=14006.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Genezyp Kapen

"Ten to ma problemy i statsuje gdzie popadnie" - powiecie. Ale zauważyłem, że emotka :-& nie działa jak powinna, winno to wyglądać tak: eusa_sick.gif. Niby drobiażdżek, ale nie wiem, czy warto zawracać głowę, skoro ma być nowe forum....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zobaczyłem dzisiaj, gdy wszedłem na forum - o co kaman? englishlg0.th.png

Czekam na konkretną propozycję jak miałoby być forum posortowane.

Co powiedzielibyście na dodanie nowej kategorii oprócz "Programów" i "Sprzętu" - powiedzmy, coś w stylu "Internet" czy "W Sieci" - i przeniesieniu tam tematów typu "allegro" czyli tematów odnośnie funkcjonowania serwisów internetowych, które to tematy z programami nie mają wiele wspólnego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiedzielibyście na dodanie nowej kategorii oprócz "Programów" i "Sprzętu" - powiedzmy, coś w stylu "Internet" czy "W Sieci"

Myślę, że to całkiem niegłupia propozycja. Przynajmniej warta głębszego zastanowienia czy analizy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiż to moze być problem? No oczywiście... Forum chodzi wolno... W-O-L-N-O...

Moze cos by z tym zrobić????

Co powiedzielibyście na dodanie nowej kategorii oprócz "Programów" i "Sprzętu" - powiedzmy, coś w stylu "Internet" czy "W Sieci" - i przeniesieniu tam tematów typu "allegro" czyli tematów odnośnie funkcjonowania serwisów internetowych, które to tematy z programami nie mają wiele wspólnego?

Fajny pomysł, dodał bym jeszcze, jak sie zabezpieczyć w sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś to mówił czy ile razy to było mówione: ale powiem: (xD)

Za każdym razem jak coś kliknę muszę się ponownie logować mimo, że odznaczam zapamiętanie hasła i "automatycznie mnie zaloguj" Obojętnie czy wchodzę w topic, czy chcę odpowiedzieć, czy kliknę wyślij. Zawsze muszę się logować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Witam wszystkich :) . Wlasnie sie zarejestrowalem na forum i mam kilka pytan. Otoz, po, pierwsze czy moglby mi ktos wyjasnic jak dodac emblemat, bo zmniejszylem zdjecie do 80 pikseli, ale nadal mam wiecej niz 6kb. Jak zrobic zeby mialo malo objetosci, moze w jakim programie? Drugie: czy jest mozliwosc dodawania watkow jako ulubione, zebym nie musial za kazdym razem od nowa szukac tematu, ktory mnie interesuje? To na razie tyle.

P.S. Cd Action to najlepsze obecnie pismo o grach w Polsce :D .

--

Nie wiem czy w tym temacie, ale chcialbym sie dowiedziec jak sie robi screeny z np. stron internetowych, gier, gier online np. poker online. Coiś słyszałem o Frapsie, ale on zajmuje za duzo mega. Ewentualnie jak zmniejszyc rozmiar z plikow zrobionych przez frapsa. Na plytce w Cd ation znalazlem filmik zrobiony wlasnie we frapsie a zajmowal bardzo malutko miejsca. Jak to zrobic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zapoznaj się z regulaminem i zasadami pisania postów na forum. Generalnie przeczytaj cały dział http://www.cdaction.pl/agora/viewforum.php?f=18.

2. Pamiętaj: pytania itd zadaje się w tematach do tego przeznaczonych. Temat "problemy z forum" nie pasuje do "jak się robi screeny".

3. Zanim założysz nowy temat, poszukaj czy może temat o takiej samej tematyce już istnieje - jeśli tak, to się dopisz do niego.

4. Nie pisz kilku postów pod rząd - jest opcja "zmień".

5. Najważniejsze: czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj. Większość odpowiedzi już padła, wystarczy poszukać :-).

Eeeee... co było pierwsze jajko czy kura? :P - RoZy

Oczywiście że jajko:> Kto googluje nie błądzi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem, czy już ktoś o to nie pytał, mam nadzieję, że nie. Otóż mam problem z BBCodem, czy jak to tam się zowie, bo nie mogę go używać w sygnaturce (podpisie), mimo tego, iż w ustawieniach profilowych BBCode jest zaznaczony jako aktywny (iks w kwadraciku). O co chodzi, nie wiem, może ktoś wpadnie.

Dziękuję z góry i pozdrawiam. ;)

PS. Jeśli chodzi o posty, BBCode działa bez zarzutu, jeno w tym podpisie coś szwankuje dziod.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...