Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

[stare Forum] Problemy Z Forum

Polecane posty

Witam. W koncu udalo mi sie zarejestrowac na forum, o co walczylem ( no wlasnie, z kim?) bezskutecznie od jakiegos czasu. Probowalem z wielu kont; interia, gazeta.pl , ale za kazdym razem konczylo sie na informacji o wyslanym linku aktywacyjnym i nic poza tym.Tak, sprawdzalem w spamie etc., wyslalem nawet mail do redakcji( nie wiedzialem do kogo sie z tym zwrocic), niestety bez odpowiedzi.Dzisiaj sprobowalem po raz kolejny i...co nietrudno zgadnac w koncu sie udalo ;p

Czy ktos jeszcze mial takie problemy? CIesze sie, ze "juz" jestem, ale troche to denerwujace bylo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, z kontami interii jest problem od dawna, jakimś sposobem maile z FA nie docierają - wiele osób tak miało. Natomiast skoro udało Ci się zarejestrować na konto z gazeta.pl, to widocznie miałeś jakiegoś pecha, że wiadomość z forum nie doszła.

nie wiedzialem do kogo sie z tym zwrocic

Najlepiej do administratora forum lub do któregoś z moderatorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najistotniejszym irytującym problemem jest, że w niektórych tematach pokazuje mi np. 58 stron i gdy klikam na ostatnią to mi wyświetla komunikat "Nie istnieją żadne posty dla tego tematu" i muszę kliknąć poprzednią stronę, która jest tak naprawdę ostatnią. Nie można tego jakoś naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przy próbie zmiany podpisu wyskakuje mi taki oto komunikat:

"Twoja sygnatura nie spełnia wymagań!

Jeden z obrazków w Twoim podpisie był za duży, dozwolone wymiary to http://img389.imageshack.us/img389/9224/komp2hd7.jpg" wysokości i 85 szerokości. "

sygna:

jest zapisana jako .jpg

rozmiary ma odpowiednie i wagę też

nie zawiera żadnych niedozwolonych treści :P

wklejam z kodem (próbowałem z dużymi literami nawet)

Zhostowałem na fotosiku. To samo...

Oto rzeczona sygna:

http://img389.imageshack.us/img389/9224/komp2hd7.jpg

O co kaman ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...