Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

[stare Forum] Problemy Z Forum

Polecane posty

Chciałbym zgłosić kolejny problem. Dotyczy on tematu Nowy komputer/modernizacja komputera III w dziale Sprzęt.

Nie można wyświetlić ostatniej strony tego tematu(z innymi nie ma problemu).

Mój post jest na ostatniej stronie:

postjestpc9.jpg

Jednak kiedy próbuję przejść na ostatnią stronę tematu wyskakuje okienko:

alegonemaxg5.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to problem występujący jedynie u mnie ,ale gdy chce użyć opcji "szukaj" zawsze wyskakuje mi "nie znaleziono". Ostatnio chciałem w pomocnej dłoni napisac o problemie z TR: Legend, wpisałem w wyszukiwarce "tomb raider" i nic nie znalazło, osobiście przeczesałem dział i znalazłem ;P Takich przykładów jest parę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli próbuję wyświetlić ostatnią stronę wątku wyświetla mi się "Nie istnieją żadne posty dla tego tematu". Inne strony od pierwszej do przedostatniej działają ok. Jak może być tego przyczyna? Z góry dziękuję za odpowiedź choć nie wiem czy będę w stanie ją odczytać dopóki będzie na ostatniej stronie :( . Używam FF2 z aktywnym Adblockiem i NoScriptem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat (Spooky Albert) zmienił w profilu e-mail. Pojawiło mu się, ze musi przyjsć mu cos na skrzynkę pocztową. Na razie nic od paru godzin mu nie przyszło. Czy to chodzi o to, że trzeba parę dni poczekać, czy o to, że ma konto pocztowe w interii :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co mojemu bratu nie pozostaje nic innego jak załozyć nowy profil? Nie da się nic zrobić? A gdyby założył nową pocztę np.: na onecie to ktos z moderatorów nie mógłby jej wstawić (tej poczty) w jego profilu zamiast obecnej poczty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem chcę wstawić sobie emblemat (adres:http://www.plemiona.pl/graphic/lang/pl/hd.jpg. to )to adres obrazka. i wyskakuje mi coś takiego:

Unable to upload file

DEBUG MODE

Line : 251

File : usercp_avatar.php

Co zrobić aby umieścić ten obrazek?? Jeżeli tak się nie da to jak??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...