Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Podpisy pod screeny, które najbardziej was rozbawiły

Polecane posty

06/2009 (166)

SIX DAYS IN FALLUJAH:

Dobra, ja pukam, ty mówisz ,, Surprise! Happy biryhday! '' , a John strzela fotke

ZENO CLASH:

A w dziób chcesz?

FROM HUNGARY WITH LOVE:

Na glebę i dwadzieśia pompek, raz!

Nieprawda! To mój muszkiet! Oddawaj, bo powiem pani!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że wcześniej pisałem że teskty pod screanami są praktycznie w każym numerze conajmniej dobre i trzymają poziom to w terażniejszym numerze wyjątkowo spodobały mi się:

-Velvet Assassi,Typowy facet...Raz-dwa,a potem zasnął...

-Still Life 2,Musisz schudnąć,już ci się guziki nie dopinają...

-Six Days in Fallujah,Gdy runęła ściana,chłopaków troszke zamurowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer 06/2009

Plants vs. Zombie: "A kiedy przyjdą nocą, kikutami w czaszkę załomocą."

Never winter nights 2 Wrota Zachodu: "O matko, ten facet ma kolczastą pałę!"

numer 2/2008

A Vampire Story: "zupa CZOSNKOWA?! Tego Smugglera chyba po... kręciło!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer 06/2009.

Call of Juarez Więzy krwi: "Szybkość łodzi = liczba wioślarzy x kaliber strzelby nadzorcy."

Zapowiedź "Blur": "Miałem ładniejsze felgi, ale zdjąłem je na czas jeżdżenia po Białymstoku."

X-men Origins Volverine: "Z babcią zawsze lubiliśmy się bawić w "kosi kosi łapci"."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA 06/09

The Secret World:

"Muszę ją olśnić uśmiechem"

BLADE & SOUL

"Wszystko jasne! WTC rozwalili starożytni Egipcjanie"

Six Days in Fallujah:

Wszystkie ale zwłaszcza: "Dobra ja pukam ty mówisz "Surprise! Happy Birthday!" a John strzela fotkę"

MW2:

"Wio, bo batem przyleję! Ciągnij!" "Przestańcie w końcu bawić się tymi laserowymi wskaźnikami! Dorośli ludzie, a jak dzieci normalnie..." "Szefie, a John dał się nabrać na stary numer i polizał granat na mrozie..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA 05/2009

"Alien potwierdza : sierżant był naprawdę dobrym człowiekiem" - Alien vs. Predator

"Można powiedzieć, że sytuacja taka troszkę... dickowa. Ale Marcinko nie z takich opresji wychodził" - Rogue Warrior

"Depilacja pach dla prawdziwych twardzieli" - Assasin's Creed 2

"Nadal przegrywać z Federerem to mała ujma na honorze." - Virtua Tennis 2K9

"Może i homo, ale nie sapiens..." - M.O.B.

CDA 06/2009

"No nie, z oddziałem zmechanizowanym szans nie mam." - SAW

"Szefie, a John dał się nabrać na stary numer i polizał granat na mrozie..." - CoD:MW2

"A jednak da się wrzucić do gry pannę z normalnym biustem?! Polak potrafi!" - CoJ Więzy Krwi

"Ohoho! Kabriolet o mocy dwóch koni! Wow! Dużo zżerają na 10 mil?" - CoJ Więzy Krwi

"Ciekawe, jakę ma taryfę. Przepraszam, o 20:30 w deadline trudno o lepszy podpis..." - Sims 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dużo tego było - najbardziej przypominam sobie screen jakiejś drugowojennej strategi (COH?) i lądowanie spadochroniarzy na cmentarzu xD

A ostatnio to rozbroiło mnie "Daj kamienia!" w recenzji COJ2

Za każdym razem kiedy czytam "Ciekawe jaką ma taryfę..." na mojej twarzy pojawia się banan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA 6/09

SAW-"No nie, z oddziałem zmechanizowanym szans nie mam."

Six Days in Fallujah-"Dobra ja pukam ty mówisz "Surprise! Happy Birthday!" a John strzela fotkę"

05/09

Kroniki Ridicka:Assault on Dark Athena-"Następnym razem nie żartujcie, że idzie jakiś "RidDICK""

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O klasie tego dowcipu niech świadczy fakt, że pamiętam go doskonale po prawie dwóch latach;). Recenzja Gears of War. "Nie żadne ooo tylko klucze do zakrystii" XD. genialne w zestawieniu ze zdjęciem:). Pamięta jeszcze redakcja kto był jego autorem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O klasie tego dowcipu niech świadczy fakt, że pamiętam go doskonale po prawie dwóch latach;). Recenzja Gears of War. "Nie żadne ooo tylko klucze do zakrystii" XD. genialne w zestawieniu ze zdjęciem:). Pamięta jeszcze redakcja kto był jego autorem?

Wiem, ze nie ja. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 07/2009

Mass Effect 2: "A mas! A mas! Podówjny efekt, wow!", "Shepard, a podidź no do płota, jako i ja podchodzę!"

Dartgon Age: Początek: "Nigdy nie mówcie smokowi, by zainwestował w tik-taki. Nie doceni dowcipu."

StarCraft II: "I żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, ze żółte jest żółte, a czarn jest czarne."

Batman: Arkham Asylum: "Wiekszośc nie lubi, gdy wchodzi się z butami w ich życie."

King's Bounty: Wojownicza Księżniczka: "Naprawdę uderzysz starego, siwego smoka?!"

ArmA II: "Pamiętaj: bron czyszczona raz na dwa lata nie porasta poraostami.", "Ktoś zamawiał konserwę?"

Anno 1404: "Przybiliśmy do portu Wielkiej Porty. Oficerowie, wciągnąc porty, majtkowie, włożyć majtki i do roboty, lenie!", "-Do diabła!!! Toz w projekcie było: KATEDRA!!! -Oj, szefie, dostawimy krzyż i ciemny lud się nie kapnie..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej podoba podpis Cormac'a w numerze 06/2009 na stronie 20 gdzie opisywał grę która jest w produkcji: Six Days In Fallujah. Na zdjęciu był pokazany rower, a podpis był taki: "Rower!? Uwaga, Irakijczycy rzucili do walki piechotę zmechanizowaną!".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź Splinter Cell Double Agent (nie pamietam który numer)

"A małpce damy banana" (na screenie łysy Sam w pomarańczowym więziennym ubranku smętnie wygląda przez pręty celi)

"Podnieś mydło, kochasiu" (nie wiem dokładnie co tam było)

Z recki Obliviona albo jakiegoś dodatku do niego

"Na bluzgi odpowiadam b(l)uzdyganem!" (na obrazku rycerz w pełnej zbroi z bronią obuchową w łapie)

Ale najbardziej rozwalił mnie podpis pod screenem przy zapowiedzi Stalker Clear Sky

"Nigdy nie proś Stalkera, by Ci ściągnął kotka z drzewa" (tu facet z kałachem stojąc pod drzewem pruje w górę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 08/2008

Red Dead Redemption: "Ale mi bryka - moc 1 konia, jeden cylinder, sterowanie bez wspomagania... Nie warto było kraść...", "CZasem wywieszka "brak wolnych miejsc" to za mało...", "Będziemy tu jeszcze długo tkwić czy wreszcie skończysz ten obraz?"

Star Wars: The Old Republic: "Mandalorianin pozna Mandaloriankę, młodą, w zbroi, lubiącą romantyczne spacery po lesie i walkę wrecz.", "Dzień dobry, cześć i czołem, pytacie, skąd się wziąłem...", "O sith, widzę Shita... Tfu! ODwrotnie!"

Command & CONquer 4: "Hoth to za mało - a dwunożne machiny bojowe sprawdzały się tylko dawno, dawno temu, w odległej..."

Borderlands: Claptrap, nie deklamuj sonetów, tylko podaj namiary na wroga!", ""Pal to licho" zyskuje nagle nowe, dosłowne znaczenie..."

Tales of Monkey Island: "No, ścisłem i się wygło troszku..."

Battlefield Heroes: "Najsmieszniejszy dowcip świata wciąż działa - Niemcy padają ze śmiechu."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA 08/2009

"Ale mi bryka - moc 1 konia, jeden cylinder, sterowanie bez wspomagania... Nie warto było kraść..." - Red Dead Redemption

"Ech, wiem... Ale goliłem się w pełnym galopie..." - Red Dead Redemption

"Dzień dobry, cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem..." - SW: TOR

"O sith, widzę Shita... Tfu! Odwrotnie! - SW: TOR

"Każdy puszcza takie fireballe, jakie potrafi..." - SW: TOR

"Nowy layout Naszej-Klasy. Ja ci wyślę buziaczka, a ty mi wyślij serduszko..." - FIFA Manager 10

"Cóż za roślinność - czuje się prawie jak w lesie..." C&C 4

"Widzisz, że mamy włączonego koguta? To z drogi, nasza drużyna ma pierwszeństwo!" - AION

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...