Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Podpisy pod screeny, które najbardziej was rozbawiły

Polecane posty

CD-A 03/2011

The Elder Scrolls V: Skyrim: Abra-depilacjapach-dabra! Nie ma litości!!!

Dragon Age II: Ten najnowszy winterfresh faktycznie działa jak w reklamie!

Coz, widac reszty forumowiczow juz nic nie smieszy?

Dzieki za regularny support. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Elder Scrolls V: Skyrim: Abra-depilacjapach-dabra! Nie ma litości!!!

The Lord of the Rings: War in the North: Ostra laska trzyma inną laskę... Ostrzegaliśmy, że to gra dla dorosłych.

---

Sądząc z wyrazu "twarzy", krasnolud nieźle go ciachnął poniżej pasa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer 03/2011, Sąsiedzi z piekła rodem: Jazdy z Gwiazdą

Takie banalne ale czytając recke i widząc obrazki, z racji tzw. ''głupiego'' wieku pomyślałem o tym samym

''Uprzykrzanie życia jest fajne, ale pewnie większość męskiej populacji wolałaby robić z taką sąsiadką inne rzeczy'' : D

I znowu ''The UnderGarden''

''Coś w rodzaju gry o pszczółkach i kwiatkach, tyle że nie jako alegoria seksu''

+ Dakstar

''Poziom gry aktorskiej, najdelikatniej ujmując, oscyluje w okolicach braci Mroczków''

Choć ogólnie większość podpisów jest śmieszna, uwielbiam czarny, czasem i sprośny właśnie tego typu humor. Podpisy to niby taki malutki szczegół ale bez nich CDA było by takie zwyczajne (bo teraz to i publicystyka w innych czasopismach jest).

Obyście nigdy nie zeszli na drogę ''poprawnych'' podpisów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie totalnie rozweselił screen w bieżącym numerze (03/2011 nr 188) w recenzji Dead Space 2. Jest tam obrazek z gry na którym nasz bohater strzela do nekromorfów w pociągu i podpis: "Frywolna panienka z ochotą ustąpiła miejsca staruszce z siatami". Rozumiem, że ta staruszka z "siatami" to potwór-kamikaze taszczący ten żółty eksplodujący pęchęrz. Co do frywolnej panienki to sam nie wiem: czy jest to ta "panienka", która leci na Isaac'a, czy ta która leży poćwiartowana na ziemi (bo obie już to miejsce ustąpiły)... :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 04/2011

Battlefield 3: Nie ma "zajęte!", jak nam sie sikac chce!, - Niedaleko obozu treningowego zamachowców samobójców zobaczycie budkę z kebabem. Przynieście mi jednego z mięsem i serem. - Sir, jest ser!

Grim Dawn: Cholerni kibole, nawet zabytku nie uszanują podczas ustawki.

Bulletstorm: Czemu ten autobus jest żółty? Bo jest pełen kanarów! (śmiech z taśmy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwalił podpis przy recenzji "Bayonetty" o "Kazikowe powiedzenie : zakur*ię ci z laczka nabiera nowego znaczenia" (czy jakoś tak, bo nie mam tego nr przed oczami tylko piszę z pamięci) Aaaa no i jeszcze "Nie mogę ci pomóc, jestem koniem" z recenzji 2worlds'a 2. Śmiałem się sam do siebie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA 04/11

Iraccy rebelianci są tak dobrzy,że ich nie widać

Łap taksówkę? OK!(ciekawe jaką ma taryfę)

Iron Mainden Lubię to!

-Wilhelm Knur ,dla przyjaciół"Prosiaczek"

-Aha To mówi mi hmm..Puchatek

Tam się gap ,nie na moje balony!

O tu dają dobre Elektro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z wielu (których teraz nie pamiętam) tekstów który mnie rozbawił, to przy recenzji gry Drakensang The River of Time. Chodzi mi o podpis "Jedni mają zabójcze miecze, inni zabójcze wąsiki". To było bardzo dobre, podobnie jak przy recenzji Bayonetty, "Kazikowe wyrażenie: zakur*ię z laczka :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rozbawił podpis pod screenem chyba w zapowiedzi Hellion Mystety of Inquisition.

Był screen gdzie rycerz odcinał komuś rękę i podpis " A jeżeli ręka powodem ci do grzechu to odetnij ją i odrzuć od siebie " :laugh:

i w zapowiedzi jakiejś kaszany. Na sreenie jakieś trochę kanciaste koło i podpis " O rany Niemcom udało się zrobić kwadraturę koła!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z recenzji ARMA II: "Ja sem Czernorusin, a to je moja pistolka." e615171.gif

Innym razem (z recki KB: Legenda): "To ty jesteś tym słynnym żółwikiem, któremu się nóżki grzeją?"

Albo z recenzji dodatku do NWN 2: "Sierpem i młotem? Ty komuchu!".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04/11

Bulletstorm

-Czemu ten autobus jest żółty?Bo jest pełen kanarów! {śmiech z taśmy}

-Tam się gap, a nie na moje balony!

Dragon Age II

-No co,nie widzieliście nigdy elfki w kostiumie kąpielowym?

-Atak zmutowanych pająków ninja już na ekranach TV!

-Mroczne pomioty w prześcieradłach wkrótce w kinach!

-Prawie jak Strasburger-pali każdy dowcip(postać też).

Homefront

-Nasze psy-Pomścimy!!!

-Odpalenie petardy w czołgu to głupi pomysł,nawet z okazji urodzin dowódcy.

Dungeons

-I bohater d*pa,kiedy wrogów kupa-to jedyna sensowna taktyka,gdy posyłamy w bój naszych podwładnych.Kupą go! Kupą!

Fight Night Champion

-Przez żołądek do nokautu!

-Na obfite poty najlepszy jest masaż szczęki.

Marvel vs. Capcom 3 Fate of Two Worlds

-Jesss! Sesja Zaliczona!

-W dzisiejszym odcinku ,,Lańca z Gwiazdami" Iron Man,x-23 oraz Trish!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4/2011

str. 40 Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Iron Maiden. Lubię to!

ten tekst rozwalił mnie swoją dwuznacznością z jednej strony Iron Maiden to znany zespół

ale z drugiej Iron Maiden to z tłumaczenia na polski żelazna dziewica a była to jedna z tortur

stosowanych przez Inkwizycję (to ten sarkofag na obrazku) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 05/2011

Risen 2: Dark Waters: Ty, patrz - lampke znalazł, skubany.

Geard of War 3: Kącik porad zdrowotnych: ostry ból w żołądku to nie zawsze zatrucie pokarmowe., Hm, i jak to skomentować, by nie wyjść na seksistę i dewianta?

The Last Guardian: O Zeusie, właśnie wynalazłem gitarę... potrzebuję tylko do niej gryf., Dobra, udał ci się żart, o Gromowładny! Ale teraz bez jaj - chcę gryf, a nie gryfa!

The Darkness II: Tak się kończy branie cujierków od Obcych. (zwłaszcza wbrew poradom Mr. Jediego)

Men of War: Oddział Szturmowy: Jak mówi stary wojskowy dowcip: gdy lecą Niemcy, chowają się Amerykanie, gdy lecą Amerykanie, chowają się wszyscy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione podpisy z numeru 05/2011:

- "Kącik porad zdrowotnych: ostry ból w żołądku to nie zawsze zatrucie pokarmowe." (GoW3, str. 25.)

- "LOL. Zapomniałeś strzały, pajacu." (GW2, str. 31.)

- "Ta pani nie ukrywa, że dla niej długość ma znaczenie." (Rift, str. 56.)

Bez obrazków ciężko zrozumieć te teksty. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 06/2011

Anarchy Reigns: Przesadzasz z tą biżuteirą, wiesz?

Prey 2: "Światło - nosisz je w sobie".

Resident Evil: Operation Raccoon City: Horror? Poczekanjcie na Euro 2012, to zobaczycie, co to znaczy "horror"!

Staw Wars: The Old Republic: Dobra, już się tak nie unoś. Przepraszam!, O, może to jest ten droid, którego szukali?

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów: "Podążaj za sową"?! Czy to jakiś chędożony Hogwart? Czy ja wyglądam na Alicję?!

Operation Flashpoint: Red River: O cholera, co za amunicje teraz do snajperek robią...

Grim Fandango: Martwy szef lubi się zamartwiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów: "Podążaj za sową"?! Czy to jakiś chędożony Hogwart? Czy ja wyglądam na Alicję?!

Przyznam się że ten podpis akurat mnie najbardziej rozwalił i na wykładzie zacząłem się pokładać ze śmiechu. Z drugiej strony mógłby być jeszcze lepszy gdybyście kontynuowali wątek zaczęty i zamiast Alicję dali Pottera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów: "Podążaj za sową"?! Czy to jakiś chędożony Hogwart? Czy ja wyglądam na Alicję?!

Przyznam się że ten podpis akurat mnie najbardziej rozwalił i na wykładzie zacząłem się pokładać ze śmiechu. Z drugiej strony mógłby być jeszcze lepszy gdybyście kontynuowali wątek zaczęty i zamiast Alicję dali Pottera.

No ale tu bylo nawiazanie i do sowy i podazaniu za bialym krolikiem w jednym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debeściarskie podpisy pod screeny z numeru czerwcowego:

"Ciekawe, kiedy dostrzeżecie, że na tym screenie jest też podpis." (Anarchy Reigns, str. 18)

"Szczyt obrazy - podwójny fakulec." (SW: TOR, str. 33)

"I gdzie się pchasz z tym niewidzialnym koniem?" (KoA: Reckoning, str. 38)

"Nie mogli umieścić tych napisów w innym miejscu?"(Dungeon Siege III, str. 42)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Horror? Poczekajcie na Euro 2012, to zobaczycie, co to znaczy "horror"!" (Resident Evil: ORC) :D

Fakt to było świetne. Jednak słowo "horror" nijak nie pasuję do nadchodzących mistrzostw europy. To będzie istne pandemonium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A SPEC 01/2011

Call of Duty: Modern Warfare 3: Zbyszek wiedział, że wciągnięcie na maszt ulubionego kocyka kapitana skończy sie po prostu źle.; Uuuu-ha! Żołnierze tradycyjnym okrzykiem powitali zimę i rozbiegli się lepić bałwanki.; - Panie kapitanie ziemia się trzęsie! - Zastrzelić!

Assassin`s Creed Revelations: Kupujcie tylko petardy z atestem bractwa asasynów. Testowane wyłącznie na ludziach!; Jak przystało na szefa szefów, Ezio na każdego ma haka.; Szczęsliwie tym razem Ezio nie zgarnął po drodze naręcza suszących się kalesonów.; Już w XVI wieku ZUS dbał o swoją renomę,

Jurassic Park: The Game: W kolejnej odałonie "Tanca z gadami" wystapią...; Chłopaki, przerwa! Żarcie przyjechało!; Żona mówi, ze jestem gruboskórny... i do tego przyprawila mi rogi.

Hydrophobia Prophecy: Prawie jak statek z polską wycieczką - wszystko zalane...

The First Templar: Jestem Simon Templar. Dla przyjaciół "Święty".

Brink: Jesteśmy Anonymous. Jesteśmy legionem. Włamiemy się do twojego systemu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...