Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Podpisy pod screeny, które najbardziej was rozbawiły

Polecane posty

Nie pamiętam numeru ale była to recenzja gry Tomb Raider Underworld... 2 teksty mnie rozwaliły.

1. Widok na biust Lary i podpis: "Silicon Valley (ang. Madejowa Dolina)

2. Lara wspinająca się po kolumnie i podpis: "Dobra, tym razem nie napiszę że chciałbym być kolumną" :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 01/2010

Kane and Lynch 2: Dog Days: ""Wcześniej czy później Lynch trafi na krzesło" - powierdział przedstawiciel prawa.", "Lynch nie odpuści nawet Robocopowi.", "Hej, czy w tej knajpie mozna dobrze zjeść i kogoś zabić? Czemu uciekacie? Ja się przecfież grzecznie pytam."

Tom Clancy's Splinter Cell: Convivtion: "Nauczysz się w końcu spłukiwać wodę?!"

The Saboteur: "Pamiętaj: jak następnym razem wejdziesz do zeppelina, nie zapalaj w nim papierosa..."

James Cameron's Avatar: Gra Komputerowa: "Od czasu do czasu Na'vi lubią zapalić sobie jakąś fajkę i przegryźć grzybka... To widać.", "O, tutaj mi helikopter wgnietli. Dasz radę to wyklepać?"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.... a dlaczego mam wrażenie że podpisy pod screenami są coraz bardziej rzeczowe i takie.... brrrrr... NA TEMAT!!

Co się dzieje? Tylko nie mówcie mi, że tracicie humor....!

Sa teraz i takie, i takie w zaleznosci od nastroju. Zeby wszyscy byli szczesliwi. I ci szukajacy konkretow i ci łasi na glupawe skojarzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W numerze 02/10 czyli w bieżącym najbardziej rozbawił mnie tekst do gry "Ruse" mianowicie: "Desant na tyłkach to doskonały sposób na wkurzenie człowieka w internecie. Ale i tak gorszy niż napisanie w komentarzu do foty na Naszej Klasie 'Coś grubo wyglądasz'".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w głowie ciągle się trzyma cytat z 2006 roku, przy Recenzji Tomb Raidera: Legend. Widać ehem... pupcie Lary ;d , i podpis "Lara is Back - zawsze chciałem to napisać" nie wiem czemu to pamiętam.

A teraz jakoś te cytaty rzadko mnie bawią - widać ze pisane są od tak na szybcicha, ale jakoś nie wyobrażam sobie recki - właśnie bez takiego podpisu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w głowie ciągle się trzyma cytat z 2006 roku, przy Recenzji Tomb Raidera: Legend. Widać ehem... pupcie Lary ;d , i podpis "Lara is Back - zawsze chciałem to napisać" nie wiem czemu to pamiętam.

A teraz jakoś te cytaty rzadko mnie bawią - widać ze pisane są od tak na szybcicha, ale jakoś nie wyobrażam sobie recki - właśnie bez takiego podpisu.

Nie Lara is back, a Lara's back, co mozna bylo rozumiec na dwa sposoby. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr 145

Recenzja Wiedźmina

Screen - Bodaj z przyjęcia dla 'wyższych sfer', widać niezbyt urodziwą Żonę kupca.

Podpis - "Kaszalot!? A nie, to żona kupca. Nic dziwnego, że zamtuzy pełne..."

Do tej pory się z tego śmieje. ;] Chędożyć inne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 03/2010

Supreme Commander 2: "Przesadzili z wielkością i mocą tych laserowych wskaźników."

Spec Ops; The Line: "W zasypanym Dubaju grunt to mieć twardy grunt pod nogami."

Dead Space 2; "Oddaj pierścień, mój sssskarbie!"

Just Cause 2: "Ej, panie lotnik, do lotniska to tamtędy!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 04/2010

Medal of Honor: "Będzie burza, F-16 nisko latają i są niespokojne.", "Anie mówiłem?!~Już grzmi!"

Fallout: New Vegas: "Gooooodzilllllaaaaaaa! Tokio zniszczone, to sie do Las Vegas przeniosła?!"

StarCraft II: "BIedne Zergi, biedne. Trzeba skrócić im cierpienie...", "Ostateczne rozwiązanie kwestii zergowskiej."

Napoleon: Total War: "Elitarny oddział francuskiej kamelerii podczas szarży."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...