Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Podpisy pod screeny, które najbardziej was rozbawiły

Polecane posty

CD - A 11/2008

Divinity II: Ego Draconis: "Unoszenie miecza podczas burzy, pod duzym drzewem... sam się prosił o kłopoty!"

The Agency: "Z podręcznika szoiega: nie wyrózniaj się z tłumu i działaj dyskretnie.", "Przeciwnik jest wstrząśnięty i zmieszany."

Two Worlds: The Temptation: "Młodości, ty nad poziomy wylatuj!", "Geralt, chonooo... Jest robota!", "Bez serc, bez ducha to szkieletów ludy...", "Mój ci on jest, mój! I jego kasa też będzie moja!'

Drakensang: "Juz wiem co to znaczy "Achtung! Minen!".", Nieświeży zapach z ust to teraz najmniejszy problem."

Fallout 3: "Cóż to promieniowanie może zrobić z krowami...", "To musiał być drogi sklep, tylu nadzianych klientów..."

Warhammer Online: Age of Reckoning: "Para buch, koła w ruch!"

LEGO Batman: The Videogame: "Z drogi, pachołku Batmana!"

Sacred 2: Fallen Angel: "To tutaj casting do :Chcę byc piekny'?"

Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir: "Taka policja lokalna. Lubią pałować ludzi.", "Ty komuchu! Sierpem i młotem, taaak?!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor jest dobry ale z umiarem.Na przykład mi nie spodobał się podpis w 158 numerze w recenzji "SHAUN WHITE SNOWBOARDING" Czasem te teksty zdają się być wciskane na siłę.Więc zgadzam się w 100 % z przedmówcą.A co mi się podobało ? Hmm może również w tym samym numerze wskażę recenzję FUEL i przy screenie gościa na krosie podpis "Wooha! od dziś jeżdzę tylko na paliwie lotniczym !!" Może dlatego,że lubię motocykle ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja "The Abbey", cytuję z pamięci:

"Dać kopa, czy z liścia... o to jest pytanie"

"To elementarne mój młody pada... w każdym bądź razie to elementarne"

czy jakoś tak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recka CoD2 i podpis: "Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy" :D

Potem zapowiedz BiA:HH i tekst "Niemcy nie lubia jak sie im kradnie samochody. Dziwne"

i na koniec najlepsze... recenzja The Sufferning: Ties That Bind i podpis: "Jak to mowia panowie ze sluzb specjalnych - 'na kazdego mamy haka' " (a na screenie kilku ludzi powieszonych na hakach :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikolaj515

Oto moje najlepsze screeny:

Dobrze się dziś spisałeś, chcesz kostkę cukru?

Jakby doszedł jeszcze jeden bohater, to byśmy mieli drużynę olimpijską.

Bawią się w Pac-mana?

Widzicie co leży obok kwiatka? Ktoś poprosił pannę-cyborga o rękę?

Cudna Edna robi się na bóstwo, randka wisi w powietrzu. Któż jest tym szczęściarzem?

Cholera, zapomniałem, którą stroną się strzela! Mayday!

Wiem, wiem. Niewyraźnie wyglądam.

Kurde, ktoś widział moje szkło kontaktowe?

?ale ten jest najlepszy:

Jedni pracują na budowie, inni w biurze, a ja cały dzień turlam dropsy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD - A 12/08:

ArmA 2: "TYle lat na poligonie, ze mchem obrośli.", "Czasem komary gryzą tak bardzo, że każdy sposób, by je utłuc, jest dobry...", "Dobrze się dziś spisałeś, chcesz kostkę cukru?"

King's Bounty: Iron Princess: "Pocałowanie takiej grozi olbrzymimi kłopotami!"

Alan Wake: "Hey! Pilot! Wake up! WAAAKE UP!"

Dragon's Age: Origins: "To żyje... To zyje! To CIĄGLE żyje..."

Far Cry 2: "Zapalenie opon to bardzo groźna sprawa, mozna od tego umrzeć!"

Drakensang - The Dark Eye: "Ty jakis zakuty łeb jesteś, toć piaty raz mówię, ze impreza tylko dla trolli!", "Nie bądź osłem nieumarłym, zdychaj wreszcie!", "No przecież sam mówiłeś, ze chciałeś wrócic do domu ładnie opalony?"

Quantum of Solace: "James! Kopę lat! Daj pyska!", "Nietypowe maja nad tym morzem zachody słońca...", "Cholera, zapomniałem którą stroną sie strzela! Mayday!"

Mount & Blade: "Kto zamawiał tatara?", "Wirtuoz! W pełnym galopie ogolił klienta na zero!'

Dusk 12: "Przerwa na reklamę: Czujesz nieznośne pieczenie? Spieszę z pierwszą pomocą w gardłowej sprawie."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, ze po prostu wyjatkowo zmeczony bylem, ale rozwalil mnie podpis z numeru 11/2008 z zapowiedz "Fuel":

"Z cyklu "brodate dowcipy":

- E, blotnik ci sie telepie!

- Nic nie slysze, bo mi sie blotnik telepie!"

Tak wiem, glupie. Ale jak dla mnie, dwie-trzy minuty czystego (histerycznego) smiechu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę. ;d Ja też się z tego śmiałem i to ładnie Podobał mi się również podpis z recki Dead Space: "Wolisz polędwiczkę czy schabik?" Ale ten mnie rozwalił totalnie:

Recka nowych Gearsów w "OSG": Przyszliśmy tu żuć gumę i skopać wam tyłki.Ale nioe mamy gumy."

No to było piękne!!! ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...