Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Podpisy pod screeny, które najbardziej was rozbawiły

Polecane posty

Gość traffic520

Mnie z reguły te podpisy denerwują a nie bawią ale jak to zwykle bywa jedna z nich dość mocno mi utkwiła w pamięci z numeru październikowego 08 recka crysis warhead

Dwa wozy jadą drogą przy plaży Jednemu zaraz coś się przykrego zdarzy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapamiętałem tekst z recki Hitmana: Blood Money (polecam!). Stoi Hitman, a za nim w tle wóz sprzedający hot-dogi na którego szczycie umieszczono wielkiego hotdoga. I tekst: ''Człowiek z wielką parówą zaraz zginie!''. Dwuznaczne? A jakże... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... no cóż dwa teksty które zapadły mi w pamięć.

1. Który nr nie pamiętam, gdzieś go zapodziałem (już się wychłostałem gumowym kurczakiem)

Bodajże TN ze S.T.A.L.K.E.R.em (lub recenzja).

Fotka wiaduktu i podpis "Prawie jak w Koluszkach" (w sumie bardzo trafne).

Może nie śmieszne, ale na serduszku się ciepło zrobiło bo

MOJE MIASTO NA ŁAMACH CDA :D. BTW pozdrawiam i zapraszam mamy śliczne, nowe przejście podziemne ;)

2. NR 143 Wrzesień 07

Recenzja Circus Empire. Qń na arenie i podpis "Konik mi stanął...".

Niby podpis jakich wiele, ale sytuacja właściwa: siedzimy z dziewczyną w pokoiku, cisza, ja grzebię sobie w komputerku, a moja pikna czyta CDA. Nagle nie odrywając wzroku przeczytała ten tekst. Leżałem i kwiczałem a ona nie miała pojęcia, że powiedziała to na głos :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD - A ction 012/2009

NecroVisioN: "Aaaaaadziaaaaa!", "kali chce jeść...", "oddział z wiertarkami - rozwalic mi tę niewidzialną ścianę!"

F.E.A.R. 2: Project Origin: "Próbował zrozumieć, o co chodzi w polskiej polityce, biedak...", "Wykwalikowana pomoc biurowa pilnie poszukiwana!"

Warhammer 40000: Dawn of War II: "War never changes, hammer - sometimes..."

BattleForge: "Najpierw im zrobił z d... jesień średniowiecza, o potem oświecenie.'

Grand Theft Auto IV; "czuję sie jak protonowa torpeda w tunelu wentylacyjnym Gwiazfy Smierci... Cholera, chyba przestane palić to świństwo!", "Pomocy! Co robić? Gdy jestem na moście wiszącym, gra się zawiesza!"

Left 4 Dead: "Odkąd rząd Holandii zaakceptował pary zombioludzkie, na ulicach coraz częsciej dodchodzi do takich nieobyczjnych scen>"

Prince of Persia: "Nowy, wielofunkcyjny model plecaka.', "Ej, mała tylko mi tu nie bujaj!"

Legendary: "Ani kroku dalej albo cie obrzezam!'

Tension: "No to ładnie nas, Siostrzyczki, załatwiłyście!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA Nr.1/2009

"Kali chce jeść..."

"Oddział z wiertarkami - rozwalić mi tę niewidzialną ścianę!"

"Najnowsze migacze, bardzo modne w określonych kręgach"

"Wina Diesela jest ewidentna - dewastuje otoczenie"

"Czuję się jak protonowa torpeda w tunelu wentylacyjnym Gwiazdy Śmierci... Cholera, chyba przestanę palić to świństwo!"

"Pomocy! Co robić? Gdy jestem na moście wiszącym, gra mi się zawiesza!"

"Szybko! Znieśli wizy do Stanów!"

"No co, nie każdego stać na iPhone'a!"

"Depilacja pach u niektórych to długotrwały i mało przyjemny proces."

"Nad tym szamponem musimy jeszcze popracować. Zbyt intensywnie usuwa łupież"

"Skoczymy może na kawę, młoda?"

"A to wstrętny podglądacz, no!"

"A teraz wyobraźcie sobie, że ten pan musi do toalety..."

"Tak zaprojektowany boss w grze to zły pomysł"

Ogólnie, to w tym numerze było stosunkowo dużo fajnych textów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dorobić ci piegi?" Z recenzji mafii 2 w numerze "którymś tam"

"Jeżeli piraci wiozą na swoim statku kopie,to jakie są to kopie?" Nie wiem,jak to szło bo tego numeru nie znajdę,ale było dobre

"Normalnie czasem można zdębieć na taki widok"z 01\2007 chyba

i wiele innych xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD - Action 02/2009

Overlord II: "Przyszedłem, zobaczyłem, rozpierniczyłem!", "I co się, diable, gapisz, do diabła? Do roboty, bo cię szefu mieczem piekielnie prześwięci!"

Warhammer 40000: Dawn of war II: "Ci tyranidzi to chyba ogrodnicy - naprawdę przesadzają."

Cryostasis: Sleep of Reason: "No, już sie nie bój wujcia, wujcio cię nie skrzydzi... No zejdź..."

Gothic 3: Zmierzch Bogów: "...a ten osioł mi wtedy mówi: "zainwestuj w tic-taki, bo ci jedzie!"

NecroVisioN: "Z sennika wojskowego: wartownika lecącego obejrzeć - szlag trafi skład amunicji."

Settlers: Narodziny Imperium - Wschodnie Królestwa: "Nad rzeczką, w pobliżu krzaczka, mieszkała rodzinka sattlersów dziwaczna...", "...mama miałą konika, a reszta rosziny bzika."

Dracula 3: The Path of the Dragon: "Lucek? Tu Bogu... Nie, tym razem nie używam sznura... :)" (Najlepszy podpis w numerze, kto był jego autorem?)

Secret Service: Ultimate Sacrifice: "Ma pan kropelki na ból brzucha? Kolega cierpi..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W numerze 02/2008 recenzja Draculi

"Lucek? Tu Bogu... Nie, tym razem nie używam sznura... :)"

Najlepsza wpadka kabaretu Neo-Nówka doczekała się licznych komentarzy nawet w CDA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wiele powalających tekstów, ale i tak najbardziej rozwalające były te 3:

Miejsce 1: Numer 10/2006 - Zapowiedź Brothers In Arms:Hell's Higway. Krótka historyjka ułożona z 3 obrazków- na pierwszym - "Chłopaki, dajcie fajkę... ", na drugim "...Dzięki. Prosiłbym jeszcze o ogień:, trzeci (który po prostu mnie zmiażdżył :D ) - ''Nie ma sprawy szeregowy!" B)

Miejsce 2: Numer 01/2007 - Temat numeru poświęcony Dragon's Age - screen z rogaczem, a pod tym taki tekst "Nigdy nie molestowałem żadnej nimfy! To oszczerstwo! : :D

Miejsce 3: Numer 08/2006 - Zapowiedź Fear:Extraction Point - i taki tekst "Alma, not mater, says: Dwieście pompek cieniasie, ale już! "

Jak dla mnie, bomba :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...