Jump to content

Lord Yves

Forumowicze
 • Content Count

  358
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Lord Yves last won the day on June 18 2018

Lord Yves had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutralna

About Lord Yves

 • Rank
  Człowiek

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

2,442 profile views
 1. Sorry, że odgrzebuję temat ale mam coś do powiedzenia. W poniedziałek 22 stycznia zmarła Ursula K. Le Guin.
 2. Numer był bardzo ciekawy, tylko jedna uwaga. W artykule "Komputer ideologicznie nieobojętny" na stronie 40 w prawej kolumnie wcięło wyrazy obok rysunku. W związku z tym mam pytanie, czy moglibyście zamieścić na waszej stronie poprawną wersję tego artykułu?
 3. CD-A 03/2013 Krai Mira: Zużywszy wszystkich płonących ludzi, właściciel knajpy zainwestował w ghula. The Tomorrow Children: Pozdrawiamy kobiety pracujące dla pokoju i rozkwitu serwera! Gemini: Heroes Reborn: Tu na razie jest boisko, ale będzie rumowisko. UnderRail: - Pnaie, biorą dzisiaj? - A biorą, biorą. Pokitycy znaczy, bo ryby dawno w Anglii.
 4. CD-A 13/2015 Darksiders II: Deathinitive Edition: Taki maly, taki duży może innych bić., Spoko, zaraz dostaniesz za to czekoladę. Train Simulator 2016: Co mówi japoński maszynista, gdy rusza ze stacji? "Tory, tory. tory!"
 5. CD-A 12/2015 Dark Souls III: Walcz, głupia,walcz, swoim życiem się baw., Bo ja jestem, proszę ghoula, na zakręcie. Undertale: - Wściekłego psa, z lodem. - Kiedy tam siedzi.Bez loda.
 6. W moim przypadku to były w kolejności mniej więcej chronologicznej: Bajtek, Commodore & Amiga, Top Secret, Secret Service, Reset i oczywiście CD-Action (zresztą do dzisiaj go kupuję). Zdarzały sie też od czasu do czasu Komputer Światy Gry, Click, Play. Co do solucji w TS-ie to początkowo były zamieszczane zamiast recenzji a później na żółtych stronach.
 7. CD-A 10/2015 Everybody's Gone to the Rapture: Na drodze, opodal krzaczka, mieszkała sra... znaczy się nie najlepsza historia tu j\est. Gears of War: Ultimate Edition: Ty, patrz, złapał w zęby! King's Quest Chapter 1: A Knight to Remember: Starenka grahamka może się wkrótce zamienić w bułkę tartą. Albo w świeżo wypieczony bochenek. Cradle: Jadę... ci... panie dziejku... ten... e, nie pamiętam. Cośtam...
 8. CD-A 08/2015 For Honor: Na plasterki, ku chwale Hegemona!, Spalony! Nie ma gola! Ghost Recon Wildlands: A mówiłem, że nie trzeba go było przerabiac na LPG. Magicka 2: Empik odmówił sprzedaży książek o Harrym Potterze. Tłum zareagował żywiołowo. Lords of Xulima: Czarny rycerz mi się Zawisza., Było nas czterech, wkażdym z nas inny szkielet.
 9. CD-A 07/2015 Deux Ex: Mankind divided: Mechaniczne konczyny, wszczepy... No dobra, czas na botoks., Dziewczyna znalazła się na zakręcia. Szybko udowodniła też, jak bardzo jest postrzelona. Five Nights at Freddy's 3: Nie wiem, spadło mi na głowę Takie Wielkie Pudło. Z głowami w środku. Technobabylon: Hm, czy pan czasem nie kandydował ostatnio na prezydenta? Ys: The Ark of Napishtim: Mamo! Tato! Stryjku! Szwagrze! Czlekokształtny brudzi nam zbiornik wodny!
 10. CD-A 06/2015 Trine 3: The Artifacts of Power: "Jak tu pieknie!" - wykrzyknął rycerz. A echo odpowiedziało z przyzwyczajenia: "...mać!". Fallen:L A2P Protocol: Panie władzo, 500 złotych? Żona tylko na chwilę zaparkowała. Wiedźmin 3: Dziki Gon: Biały WIlk białemu wilkowi wilkiem? Co za czasy...
 11. CD-A 05/2015 Wolfenstein: The Old Blood: - Kapitanie, chyba zabłądziliśmy! - Ano, jesteśmy o jeden most za daleko. Medieval Engineers: Kat sie pulta, że mu dom niszczy katapulta. Pillars of Eternity: Jeden błąd ortograficzny w urzędowym piśmie sprawił, że krakowscywłodarze nie uporali się ze smogiem. White Night: Nie wchodzić. Zajeta straszeniem gości.
 12. CD-A 04/2015 Warhammer: End Times - Vermintide: To będzie prosty, początkowy quest - mówili. Po prostu wybij szczury w tym domu - mówili., I co sie, @#%$, gapisz? Masz problem?! Przewracaj tę kartkę ale już! World of Warships: Schettino? To ty?, To my już będziemy lecieć. Apotheon: Ni do rymu, ni do taktu, wsadź se xiphos do kontaktu,
 13. CD-A 03/2015 Uncharted 4: A Thief's End: Gdzie ja posialem to ukryte ostrze? Last Life: - Czy miał pan kiedyś problem z alkoholem? - Tak, ostatnio nie mogłem znaleźć baru. Darkest Dungeon: - Nie bądź wiśnia, dolej jeszcze kropelkę! - Nie ma mowy, z twarzy widać, żeś o krok od zgona.
 14. CD-A 02/2015 Mother Russia Bleeds: Nu, wołk. Pagaaaadiii! Mordheim: City of the damned: Fosforyzujące miecze - rozjaśnij swoje pole bitwy już dziś! Solstice:Płocha dziewojo, twe miejsce w kuchni jest, zaprawdę! Obiad robić, a nie recenzję pisać! Primal Carnage: Extinction: Włazi w szkodę, szcza do mleka, ale ile nawozu dostarcza! Dying Light: No i w końcu odnalazłem Striełoka. Ale się zapędził!, Panie władzo, jakie hałasy? Zwykla studencka impreza.
 15. CD0A 01/2015 StarCraft II: Legacy of the Void: Sztab wyborczy Protosiewicza mężnie znosił zergnięcia opozycji., Jestem już dużym chłopcem! Przed chwilą byłem na mostku, a teraz proszę - moszczę się na moście! Road Redemption: Bohaterski motocyklista udaremnił reakrywację The Police., PILNE! Sheen znów jedzie na białych kreskach. Escape Dead Island: Mecz, set, a tam po prawej leży gem. Naver Alone: A ty wiesz, jak poonać tę misię? Valkyria Chronicles: Ciągle nie ma HL3, a żyć z czegoś trzeba... taka sytuacja.
×
×
 • Create New...