Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Podpisy pod screeny, które najbardziej was rozbawiły

Polecane posty

CD-A 08/2010

Metal Gear Solid: Rising: Chodzi cyborg koło drogi, nie ma ręki ani nogi..

True Crime: Honh Kong: Pokaż! No nie, znowu obgryzałeś paznokcie?!

TERA: Pan Muchomorek stracił humorek.

Mafia II: Powiedz mi, Giuseppe, czemu tu jeszcze nie ma ani jednej pizzerii? Zajmij sie tym...

Drakensang; The River of Time: Jestem Erus Simplus Maximus, w czym mogę pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 09/2010

The Secret World: Dobry potwó każdego przygarnie pod swoje skrzydła.

Might & Magic: Heroes VI: Ledwo z zamku wyjechał, a juz ma rogi. Kobiety..., Stój, aniele, to cię zdzielę.

Lord of the Rings: War in the North: Balrog, wyłaź z barłogu, cieniasie! Nie będę długo czekał, bo mi kusza do zadka przymarznie!, - Orki! - Sam jesteś kszalot, to się nie przezywaj!

StarCraft II: Wings of Liberty: Zergi to zwierzęta kanapowe: jak odpoczywają, to tylko na kocyku., Golonka, flaki i inne przysmaki - tyle na ogół zostaje z początkującego Zerga.

Worms Reloaded: Wydało się! To nie księżyc, ale redakcja CDA jest z sera!

Drakensang: The River of Time: W sejmie obyczaje są coraz mniej parlamentarne..., Kacper juz nie jest tak przyjaznym duszkim jak kiedyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 11/2010

Afterfall: Insanity: Mamooo! Ja chcę do maaaamyyy!

Fallout 3: New Vegas: Człowiek-neon stwierdził, że poświeci troche przykładem.

Arcania: Gothic 4: Pamiętaj, trollu - moderator w końcu cię dopadnie!

Patrcian IV: "NIe będzie w naszym mieście sklepów z dopalaczami' - grzmiał burmistrz Danzigu. Przeniesiono je więc za mury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 12/2010

Trine 2: Stary, zainwestuj w tic taki, bo ci jedzie!, "A gdybym był mlotkowym, w fabryce z młotkiem szalał...'.

Mortal Kombat: Ja dla ciebie sobie żyły wypruwałem, a ty mi łamiesz serce i kręgosłup?!

Star Wars: The Force Unleashed II: Czujesz pieczenie w żołądku? Weź Ranigast!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając CDA nr 161 (2/2009) natknąłem się na jakże pasujący do dzisiejszej sytuacji podpis:

"Będę reklamował! Zapowiadali zawieje i zamiecie. No i zawiało, owszem, ale nie zamiotło!"

Cryostasis: Sleep od Reason :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 01/2011

Wiedźmin 2 Zabójcy królów: To któremu nie podoba się moja kitka?, Ależ ja mam paskudną mordę. Ależ ja paskudnie mrużę oczy. Więc tak wygladam? Zaraza., Te, myslisz, że jak masz macki, to możesz mnie obmacywać?!

Poslkie Imperium: Od Krzyzaków do Potopu: Polak, Węgier - dwa bratanki! A rumun trzeci z gromadką dzieci.

Apache: Air Assault: Jak widać, metody walki z piracącymi gry radykalizują się...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 02/2011

inFamous 2: Nie no, zaraz! Miałeś to dostarczyć piorunem, a nie cyklonem!

The Cused Crusade: Oooo, jaka ulga... A teraz jeszcze podrap mnie koło ucha, jakbyś mógł.

Darkness Within 2: The Dark Lineage: No co, nie widział ducha z zatwardzeniem?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...