Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Samej gry jeszcze nie odpalałem ale zakup gry poszedł bez problemu. Tylko trzeba go było aktywować w gogu (tak jak pakiet DLC).

A patch zaczął mi crashować grę co jakiś czas, fajowo ^^

Dobrze, że maniakalnie klikam F5 to zazwyczaj nie mam dużo do powtórki.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRA patch zassany i nie było żadnej przerwy w pobieraniu, choć patch troszkę się zasysał. (6 rano 17.23) Ale na radiówce to chyba nie tak źle.

Teraz odsysają się dodatki, a jutro będę miał już Serca z Kamienia. Obecnie czekają na mnie na poczcie.

Teraz ruszam zobaczyć nowe tereny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę. Zamawiałem dodatek w ubiegłym tygodniu i myślałem że będzie na dziś. Chyba niestety rzeczywiście będą wysyłać "w okolicy 13 października". sad_prosty2.gif

"UWAGA! Wszyscy, którzy zamówili dodatek w wersji pudełkowej na platformę PC do 07.10.2015 do godz. 11:00 włącznie, otrzymają go najpóźniej w dniu premiery (13.10.2015). Pozostałe osoby otrzymają swój egzemplarz z drugiej dostawy, która przewidziana jest na listopad 2015." Widocznie otrzymasz dopiero w listopadzie, lub po prostu masz opóźnienie jeśli zamówiłeś przed.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba ja mam tylko jakieś szczęście bo patch niczego nie zepsuł, mogłem już grać wczoraj od 12:30 jednak dopiero jak wróciłem z zajęć to spędziłem parę chwil z dodatkiem i jak na razie mam bardzo pozytywne odczucia, niczego nie zdradze, żeby nie spoilerować, ale jak dotąd jest świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"UWAGA! Wszyscy, którzy zamówili dodatek w wersji pudełkowej na platformę PC do 07.10.2015 do godz. 11:00 włącznie, otrzymają go najpóźniej w dniu premiery (13.10.2015). Pozostałe osoby otrzymają swój egzemplarz z drugiej dostawy, która przewidziana jest na listopad 2015." Widocznie otrzymasz dopiero w listopadzie, lub po prostu masz opóźnienie jeśli zamówiłeś przed.

W sobotę sklep nadał przesyłkę i dopiero wczoraj została wysłana. Dziś o 5 rano była już w Zabrzu. A że Zabrze w sumie nie jest daleko ode mnie, to znaczy że musiały nastąpić jakieś komplikacje po drodze. :-( A gram na PS4. Wolałbym oczywiście na PC ale szkoda mi pieniędzy na upgrade. Szczególnie że na PC gram głównie w przygodówki. Wiedzmin 2 już porządnie kulał, ale co to za problem dla fana. ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak: dodatek mnie wciąga. Jest cały czas co w nim robić.

Wesele z Shani i Witoldem, gdzie przez 3/4 czasu Witold odwala takie akcje ... czub normalnie :D Albo ten włam do domu aukcyjnego, który może zakończyć się fajną puentą, bądź też zdobywaniem "drużyny do skoku" można sie poczuć prawie jak ..." Przed wyrzuszeniem w podróż należy zebrać drużynę " :D

Dodam, że jeszcze całego nie ukończyłem i udało mi się jak narazie dobić 39 lv i dobyć zbroję Żmii ( co jest fajny paradoks, bo wygląda jak zestaw startowy samego początku W3 ? ). No i ... ta mapa w grze jakby się powiększyła. Na lewo od Novigradu i wgle przez Velen widać, że oprócz morza, to jest dodatkowy ląd tam. No no, nie powiem, ciekawie.

Jeszcze tylko drugi dodatek i można przechodzić W3 po raz 4-ty. Bo jak narazie gram tylko w samo Serce z Kamienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że gra zbliża się ku końcowi. Mam obecnie zadanie w którym mam poszukać sojuszników do Kaer Morhen, ale mam parę pytań:

1.Czy da się zrobić tak, że Dijkstra i Emhyr nam pomogą? Emhyr nie zgodził się, bo Geralt nie chciał, aby Voorhis dowodził, a Dijkstra powiedział, że nic nie jest nam winny.

2.Czy da się zwerbować inne osoby niż te, które mam podane w questlogu? Na samym początku gry pomogłem Letho i powiedziałem, żeby ruszył do Kaer Morhen, ale go tam nie było. Podejrzewam, że pewnie mi pomoże, są inne takie NPC?

3.Czy to już faktycznie końcówka gry? Który poziom powinienem mieć? Obecnie mam 25 i zwiedzam Skellige.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, czego mi aktualnie brakuje w Wiedźminie to

stałego romansu z Shani biggrin_prosty.gif ale cóż, jak wiemy ona żyła te niecałe 80 ? 78 lat ? ale przynajmniej przez koło 50 lat miałby Geralt ją przy sobie, aż do jej starości, sam zapewne też by pewnie odszedł po tym fakcie.

. Oraz jestem po ukończeniu całego Serca z Kamienia. Jest poruszające ( jak część momentów, które opisałem wyżej ), a zakończenie ... zakończenie dodatku jest "piorunujące" i tym aspektem moge zakończyć narazie owijanie w bawełne o Wiesiu. Czekamy na Krew i wino ! biggrin_prosty.gif

Btw wiecie jak się zmieniają / są dodane te "dodatkowe" rozmowy z naszymi pięknym duetem czarodziejek ?

Edytowano przez Hrabia93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio myślałem, czy by ich nie kupić, lecz ceny oscylujące w granicach 300zł mnie trochę odstraszają.

O bogowie toż oni oszaleli. Trzy stówy za same karty. Uwielbiam świat wiedźmina, a nowy dodatek te uwielbienie wzmógł. Ale trzech stów to nie dam za karty nawet z jego świata.

@Astrand no ja jeszcze nie grałem w gwincioszka. (prawdzie powiedziawszy, to nie mam z kim sad_prosty.gif ) Na razie, oglądałem tylko karty. Instalacja troszkę potrwała (radiówka net) i powiem że, ta cała Francesca Findabair nie jest taka ładna, jak o niej mówią. Już bardziej podobają mi się hawekarskie medyczki czy Milva. Szkoda że nie mogę porównać ich urody w realu. sad_prosty.gif

Co do samego dodatku, to powiem że jest świetny jak cała podstawka. Nie tknąłem prawie wcale głównego wątku, pogadałem z tym fircykiem w tej wili w lesie i ruszyłem na nowe tereny łowieckie. A jest co łowić oj jest.

Jesteś pewien/pewna, że chcesz sobie spojlerować?

Napotkałem już golema, archeomorfa, dzika, płonącą róże, archegryfa, trzy krabopająki naraz-dwukrotnie, endriagi, wilki i starożytnego leszego.

EDIT:

Hej czy ktoś zdobył

cały pancerz czy rynsztunek księżyca w nowiu. Bo mam rękawice, ale reszty brak, a w pancerzu Płonącej róży chodził nie będę. O NIE!

Edytowano przez darkdarius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się tylko wydaje czy walka stała się znacznie trudniejsza? Rozpocząłem grę w dodatek i każdy przeciwnik, nie mówiąc już o ich grupie sprawia mi spory problem. Czy to tylko w dodatku tak, czy coś się w ogóle zmieniło, a może to ja wyszedłem z wprawy? Grę przechodziłem w wersji 06.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...