Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

A sie zapytam ma ktoś ten ( nie jest to typowo kolekcjonerka ale dość wyjątkowa jak na polski rynek rzecz więc mam nadzieje że specjalnny offtop to nie będzie) "oficjalny przewodnik" Herosów 6? Cena to 30 zł ni to dużo ni to mało. Zastanawim sie czy warto. Czy się przedaj czy moze chociarz jest tam cos ciekawego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zodiak

Jeśli część VI pogwałca to część IV zgwałciła serię, zabiła, znowu zgwałciła i zostawiła ptakom na rozszarpanie... Może i ma fanów ale i tak jest to najgorsza część serii. Próbowałem w nią grać i nie mogłem. Wymiotować mi się chciało już po kilku minutach. Jeszcze żaden gniot nie wywołał u mnie takich reakcji. Ja nie krytykuję ludzi którym się część IV podoba. Ja mówię tylko o grze która dla mnie jest jakimś LEGENDARNYM nieporozumieniem.

@Nortic

Co do ME3 to gra będzie. Widziałeś kiedyś EK bez gry? W tym Steel boxie będzie. Mogli o grze nie pisać bo to oczywista oczywistość że będzie. I pamiętaj - nie ma głupich pytań, są za to głupie odpowiedzi :D A kto pyta nie błądzi.

Do do poradnika to kupiłem go. Moim zdaniem warto było. Gruby, ładnie przygotowany i zawiera sporo informacji. Warto poczytać.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem serii Heroes of Might and Magic. I powiem wam, oczywisty fakt, że "trójki" nie pobije nic. Po trójce nastała część czwarta, cytując CriXa

część IV zgwałciła serię, zabiła, znowu zgwałciła i zostawiła ptakom na rozszarpanie...
poczesci się z nim zgadzam. Potem przyszła piątka która była już o niebo lepsza od części czwartej, i działała na większości zasad z trójki i do tego w 3d :). Część piąta (i dodatki) miałybyć końcem serii HOM&M. Nadchodzi część "4.5" czyli część czwarta z + (mowa o 6 części) Edytowano przez Nortic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się Heroes of Might and Magic IV podoba. Jest inna, nastawiona na fabułę. Wprowadza kilka ciekawych zmian, których brakuje w innych częściach. Poza tym, ile razy można drołować jeden schemat by HOMM3. Ja po taki tłumaczeniu jestem gotów stwierdzić, że HOMM4 jest genialną grą, szczególnie pod kątem fabularnym(czego brakuje HOMM3).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix - kwestia gustu. Ja szanuję wszystkie części serii, bo każda ma swój unikalny urok. Spędziłem przy "czwórce" masę czasu i doskonale się bawiłem. Pomyśleć, że gdyby gra nie miała HoM&M w tytule zupełnie inaczej by ją postrzegano.

@up - zgadzam się w całej rozciągłości

Edytowano przez JackReno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest za tym żeby zrobię EOT odnośnie samej gry bo nie jest to temat o Heroes, a niedługo mod może wpaść i zrobić sajgon. Jestem za wróceniem do tematu czyli o EK.

Ktoś kupuje prócz mnie EK nowego Batmana? Co prawda kupię pewnie dopiero po wypłacie ale zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem was, speców od EK poprosić o poradę - jak myślicie, czy EK Space Marine będzie dostępna i stanieje za kilka miesięcy? Mam taką ochotę nabyć (Ubóstwiam Warhammera, a gra jest w dodatku w Big Boxie), ale czuję że pozycja ta szybko stanieje (Jak to miało miejsce z EK Homefronta i Disciples'a). Jak myślicie?

A tak przy okazji to przeraża mnie twój avatar CriX : )

Edit: Jakby co na Merlin.pl Jest EK Heroes VI za 180 zł i nie płacimy za przesyłkę.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja jak na razie z kolekcjonerek to tylko Mass Effect 3, ale wcale nie jestem pewien czy warto. Widać pewien postęp w stosunku do poprzedniej części, ale jedynka wydana przez CD Projekt jest jedną z najlepszych kolekcjonerek jakie powstały.

Póki co pre order złożony, ale w zależności od stanu skarbca będę wybierał pomiędzy zwykłym wydaniem a kolekcjonerskim.

Batman jak dla mnie za drogi, ponadto gra nie interesuje mnie aż tak, by kupować w dniu premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do HoMM4 - bez przesady. Była gorsza od trójki, ale też na swój sposób inna, więc ciężej je porównywać. Dla mnie również trójka jest królem, ale część czwartą uważam mimo wszystko za bardzo grywalny tytuł.

@bielik42

Kupuj BACEK, kolekcjonerka pierwszej części powinna z czasem jeszcze bardziej stanieć, skoro w magazynach dalej zalegają zafoliowane sztuki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja jak na razie z kolekcjonerek to tylko Mass Effect 3, ale wcale nie jestem pewien czy warto. Widać pewien postęp w stosunku do poprzedniej części, ale jedynka wydana przez CD Projekt jest jedną z najlepszych kolekcjonerek jakie powstały.

Póki co pre order złożony, ale w zależności od stanu skarbca będę wybierał pomiędzy zwykłym wydaniem a kolekcjonerskim.

Batman jak dla mnie za drogi, ponadto gra nie interesuje mnie aż tak, by kupować w dniu premiery.

Batman za drogi ??? za 200 zł otrzymujesz świetną figurkę, soundtrack i bonus dlc, i chyba nawet grę w steelbooku jak dla mnie to dużo bardziej obfity zakup niż ek Herosów 6.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman za drogi ??? za 200 zł otrzymujesz świetną figurkę, soundtrack i bonus dlc, i chyba nawet grę w steelbooku jak dla mnie to dużo bardziej obfity zakup niż ek Herosów 6.

Przydałby się jeszcze artbook lub jakiś inny gadżet. Poza tym spojrz na EK Wiedźmina 2 - znacznie więcej rzeczy tam masz za podobną cenę (teraz już nawet taniej).

Poza tym BAtman: Arkham City EK kosztuje ok. 230 zł, dolicz do tego przesyłkę i wyjdzie Ci prawie 250 zł. Wcale nie jest to tanie wydanie.

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważając na to że jest spora figurka i na dodatek porządnie wykonana (z tego co wiem) to te 250 zł to naprawdę taniocha. Na dobrą sprawę jeśli nie jest to jakaś żywica czy coś to 250 zł to i tak cena samej figurki w sklepie.

Co do Space Marine to na pewno stanieje i to raczej niedługo. Nie jest to jakiś super okaz więc ceny nie będą wygórowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważając na to że jest spora figurka i na dodatek porządnie wykonana (z tego co wiem) to te 250 zł to naprawdę taniocha. Na dobrą sprawę jeśli nie jest to jakaś żywica czy coś to 250 zł to i tak cena samej figurki w sklepie.

Co do Space Marine to na pewno stanieje i to raczej niedługo. Nie jest to jakiś super okaz więc ceny nie będą wygórowane.

Popieram i jedno, i drugie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...