Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@UP

Lepiej wyrzuć tego MW3 do kubła i kup sobie porządnego B3.

(...)

A co ma niby do zaoferowania BF3? Nic? Tak myślałem...(nie mam zamiaru kupić ani BF3 ani MW3, bo obie gry są wg. mnie zerem)

@Down

AC co ma do zaoferowania? Poza nudną schematyczna walką, to świetnie wykreowane uniwersum. Genialna fabuła, szkoda że od pewnego momentu przewidywalna, ale nie zmienia to faktu że jest na bardzo wysokim poziomie. Do tego świetnie wykreowane postacie główne oraz genialny soundtrack(mało która gra mnie tak przyciągnęła swoim OST'em jak gry z serii AC - chociażby

z AC II) Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

Ty akurat mówisz o samej grze jednak nie bierzesz pod uwagę że większość tej ceny stanowi genialna figurka (statua). Sama w sobie jest na pewno więcej warta niż te marne 350 zł.

@UP

Jak widzę nie grałeś w B3. Jak już AC można nazwać zerem bo gra nie ma nic co by nie zanudzało gracza na śmierć. Tyle w temacie EOT.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i poległem- zamówienie na EK Skyrima złożone. Teraz będę to musiał przysłowiowo "dobrze zakręcić", bo za parę dni kolekcjonerski Uncharted.

Co do wspomnianych wyżej tytułów- ostatnio polowania na EK pochłaniają mnie do tego stopnia, że gdyby nie wszechobecne billboardy BF'a 3 porozwieszane w całym mieście (Hamburg), w ogóle premiery bym nie zauważył. Z MW3 zresztą jest podobnie- ten tytuł poczekać będzie musiał do....no właśnie, do kiedy? Tego nie wiem na razie sam i powiem wam, za bardzo mnie to nie martwi.

Z ciekawszych połowów- udało mi się zgarnąć Edycję Kolekcjonerską Fable II na Xboxa za 60 dyszek, z racji tego, iż sama w sobie "contentem" nie poraża, oraz wyjść zwycięsko z licytacji o Gears of War Collector's Edition, również na tą samą konsolę. Dla mnie to biały kruk a zakończyło się na zaledwie 8 dychach. Poezja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978

30cm figurka, piękny 200-stronicowy artbook i płócienna mapa oraz legendarny już RPeG spod marki TES za 350zł to świetny deal. Nie rozumiem Twojego sceptyzmu..

Co do EK SR: The Third - tylko dla fanów serii. Płacić dodatkowo 8 dyszek za koszulkę (szmatławą, jak to zazwyczaj bywa) i DLC mi się nie widzi. Do tego dochodzi chyba jakaś figurka, ale to chyba jakieś malutka, gumowa zabaweczka, a nie pełnoprawna figurka.

@Hellspawn

EK GoW na X360 od dawna można kupić na jednym z polskich serwisów aukcyjnych za jakieś 60zł. I to w UK edycji. Także imho bez rewelacji ten Twój zakup :P.

Hmm, a raczej można było, bo aukcji już niestety znaleźć nie mogę. No ale pewien jestem, że takowa była, i wisiała do tego całkiem długo.

@aleks33

Na razie cena jest bardzo okazyjna, także warto się tą aukcją zainteresować. Jednak ta EK akurat wielce bogata nie jest, także wartość kolekcjonerską ma stosunkowo niewielką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejdzie, to wręcz pewne. Sam czekam na okres przełomu wiosny i lata - w tym czasie ceny powinny spać do około 70-80 zł za sztukę, a to jest IMO jedyna uczciwa cena za tego typu kolekcjonerkę, jak i samą grę included.

Widzę, że niemały szum powstał po ogłoszeniu ceny PC EK Skyrim. Nie ukrywam, że sam się dałem ponieść emocjom i mocno rozważam zakup. Trzeba będzie w takim razie odstawić na bok plany związane z kupnem Battlefielda 3, Modern Warfare 3 i EK Arkham City, przynajmniej o jeden miesiąc.

PS: Wspominałem już, że jestem ultra happy na wieści o EK Skyrima? Tak? W takim razie przepraszam! :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEEEE! Ek Skyrima na pc wyszły!

Up: Zdążyłeś kupić Ek Skyrima?

Ale chyba kupię Ek Skyrima na PS3 i za jakiś czas kupię tę grę na PC w taniej edycji. Na marginesie: kupuje ktos albo ma/będzie miał coś z Blizzard Goody Bag? Niewykluczone , że za jakiś czas na mojej półce zagościć może Tyrael, może nawet Thrall... naturalnie jeśli będę miał choć jedną statuetkę wstawię zdjęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEEEE! EK Skyrima na pc wyszły!

Yaper: Zdążyłeś kupić Ek Skyrima?

Ale chyba kupię EK Skyrima na PS3 i za jakiś czas kupię tę grę na PC w taniej edycji. Na marginesie: kupuje ktoś albo ma/będzie miał coś z Blizzard Goody Bag? Niewykluczone , że za jakiś czas na mojej półce zagościć może Tyrael, może nawet Thrall... naturalnie jeśli będę miał choć jedną statuetkę wstawię zdjęcia.

Sorry za podwójny post coś mi net szwankuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEEEE! EK Skyrima na pc wyszły!

Yaper: Zdążyłeś kupić Ek Skyrima?

Ale chyba kupię EK Skyrima na PS3 i za jakiś czas kupię tę grę na PC w taniej edycji. Na marginesie: kupuje ktoś albo ma/będzie miał coś z Blizzard Goody Bag? Niewykluczone , że za jakiś czas na mojej półce zagościć może Tyrael, może nawet Thrall... naturalnie jeśli będę miał choć jedną statuetkę wstawię zdjęcia.

Sorry za podwójny post coś mi net szwankuje.

Coś niewiarygodnego...

Na gramie też nie ma...

Musiały być bardzo ograniczone ilości na PC, EK była tylko w 2 sklepach. No cóż, może pojawią się jeszcze jakieś egzemplarze, trzeba trzymać rękę na pulsie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hellghaasst,

No właśnie, nie dałem rady kupić złożyć zamówiena na PC wersję tej kolekcjonerki, a na takiej mi bardzo zależało :/ Planowałem złożyć zamówienie w środę, najpóźniej w czwartek - jak widać, nawet na tak drogie EK w Polsce jest wzięcie - nie dziwię się, bo za 350 zł zestaw jest i tak bardzo opłacalny. Pierwsza cena - 600 zł była nie do przyjęcia, ale 400 zł za wersję konsolową jest OK. Prawdopodobnie wezmę wersję na X360, a później będę kombinował tak, żeby mieć grę na PC - zależy mi na grze po polsku, a i pad do tego typu gier nie jest fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, ale mam szczęście, że się jeszcze załapałem. Szukajcie Panowie, może akurat jeszcze gdzieś się trafi!

Wszystkich zainteresowanych prezentacją edycji "Odkrywca" Uncharted 3: Drake's Deception zapraszam na Gramy od Serca - recenzja jak i prezentacja wideo wraz ze zdjęciami już dostępna.

Edytowano przez Hellspawn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA też na Skyrima się nie załapałem i obecnie mnie to bardzo boli... Oczywiście jeszcze jest szansa na to że pojawią się pojedyncze sztuki. Nie zapominajmy jednak że wielki boom będzie po premierze. Allegro zatrzęsie się od gości sprzedających tą EK nie raz za spore sumki.

UPDATE

Na to wygląda że jednak będę miał mojego Skyrima. :D Z tego co się dowiedziałem to załapałem się na OSTATNIĄ sztukę :D Co z tego wyjdzie - zobaczymy w dniu premiery :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowione.

Teraz (zbieram kasę) na EK Wieśka.

Potem ewentualnie kupie EK Diuka. (popiersie robi wrażenie:D)

A jeszcze takie pytanko. Jaka jest szansa, że tak gdzieś do grudnia, stycznia wykupią wszystkie EK pana Geralta z Rivii?

EDIT!

Oto dwie nowe EK które pojawią się na rynku:

1.Jurassic Park (wydanie deluxe)

http://polygamia.pl/Polygamia/1,112157,105...niu_Deluxe.html

2.Resident Evil: Operation Raccoon City

http://polygamia.pl/Polygamia/1,112157,105...ecjalistow.html

Narazie to wszystko drodzy użytkownicy.

Edytowano przez pat661
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Duke'a nie jest nieciekawa. To bardzo dobra EK i nie ma co do tego wątpliwości. Słaba to mogła być EK ME 2, albo Dragon Age. Sama gra też słaba nie jest. Słaby to może być MW albo BO. Ja księcia zaliczam do dobrych gier.

Co do wyścigu to raczej na pewno ja nie dam pierwszy. Płacić będę za moja EK dopiero 10-tego więc wyślą mi zapewne po długim weekendzie więc pewnie dopiero we wtorek dostanę. No chyba że i inni dostaną w nowym tygodniu. Kto to wie.

Co do EK RE to na pewno kupię jako wielki miłośnik wszystkiego co spod tej marki wychodzi. Oby cena nie była tylko zbyt wygórowana.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...