Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Ja mam jedną wersje kolekcjonerską z Price of persia w krtórym były 3 gry piaski czasu, dusza wojownik i dwa trony. Pudełko było bardzo dobre twarde. Zamknięcie trzyma się na lekkim magnesie. W środku były ukazane i krótko opisane każda wersja gry. Specjalny"stojak" w którym były instrukcje i jeden wielki poradnik który dodaje cięszkości całemu pudełku :D. A na końcu byłu poukladane wszystkie płyty. Instalatory gier, ścieszka dźwiękowa i bonus disc, którego nigdy nie wkładałem do stacji dysków i niestety nie wiem co na niej jest.

Edytowano przez Fonger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2up

Haha, ja też tego na pierwszy rzut oka nie dostrzegłem.

Na dodatkowych płytkach w serii "The World of" znajdują się making off, trailery, arty, tapety, ogółnie maaaassa stuffu, nawet rzeczy, które nigdy ani nigdzie wcześniej światła dziennego nie ujrzały. Także fajna sprawa. Nie wydaje mi się jednak, żeby skrywały zawartość, którą sugerujesz, Diabolos ;)

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar brać edycje podstawową ale jesli w ponidziałek w okolicznym cerrfurze nie będzie go po te słynne 85 zł. To chyba się wstrzymam i kupię specjanlą. IMO dla mnie to najkorzystniejsze wydanie. Niewiele drożej niż podstawowam a do tego koszulka. Która według mnie jest lepsza (wyglądem ) od tej z EK. Bo artbooka nie potrzebuje do szczęścia nie potrzebuje a koszulką zawsze fajnie jest sie polansować :tongue:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam posiadam również kolekcjonerkę MMH6 i przyznam - ŚWIETNA!!! Gra naweeet daje radę. Co do edycji specjalnej, to nie podoba mi się ta edycja MM. Ja mam edycję z Empika, gdzie jest Steelbook i Heroes III(po angielsku). Steelbook genialny muszę przyznać. Jak coś, to niedługo wrzucę zdjęcia, chyba że ktoś mnie uprzedzi.

PS: Jeśli ktoś z Was ma kod na miesiąc darmowego Heroes Kingdoms i wie że go nie wykorzysta, to z chęcią przyjmę. :)

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, nęci mnie strasznie to EK Heroesów. Nie boję się zbytnio o zawartość kolekcjonerki, tylko o samą grę, nie chcę być nieprzyjemnie rozczarowany, muszę pobrać demo, bo beta ani mnie nie przekonała, ani też zbyt nie zachęciła. Kocham Heroesów, i chciałbym żeby ta miłość trwała, próbuję zaakceptować wady mojej ukochanej, ale jakoś nie potrafię..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Czwarta część to gniot który NIGDY nie powinien powstać. Z serią ma tylko tytuł wspólny. W tej części nie było NIC co mogło by się podobać.

Pierścień był dla mnie tą największą niewiadomą z całego zestawu. Na szczęście okazało się że jest dobrze zrobiony. Za pewne nie jedna osoba bała się o jakość tego elementu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2Up: Ale tak btw. to VI robi podobnie jak czwarta część - pogwałca podstawowe zasady rządzące serią i zmienia je w sposób, jaki nie życzyli by sobie tego fani. Mi też czwórka nie przypadła do gustu, ale ma oddane rzesze zwolenników, i trzeba to uszanować.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do was takie pytanie (może i głupie). Chodzi mianowicie o kolekcjonerke Mass Effect 3... w jej składzie nie można znaleść gry, tak samo w opisach w różnych sklepach internetowych... to w końcu będzie w niej gra? :)

Tak, będzie :laugh: .

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...