Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Chodzi Mi o tą na PC.

A z tego co się oriętuje tylko z steelbookiem wyszła na PC.

Więc dzięki CriX.

A jeszcze mam jedno do was pytanie- mianowicie, wie ktoś gdzie można jeszcze kupić taką EK z steelbookiem?

Byle nie na Allegro.

Bądz z figurką, ale tylko jeżeli wyszła na PC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Ek HV bez mapy(nawiasem mówiąc, da się ją jeszcze kupić?), ale za to dostałem karty.Kuferek wspaniały, jak i sama gra. A do końca roku kupię jeszcze alone in the dark EK, Saints row 2 Ek, BACEK ora AC:R:Ultimate Bundle. CoJ bardzo kuszący, może gdy zejdzie poniżej 100zł kupię.

To całkiem interesujące:

http://www.amazon.com/Dead-Rising-2-Collec...669&sr=1-10

http://www.amazon.com/Assassins-Creed-Brot...733&sr=1-23

Jeszcze tak na marginesie: Kto kupiłby Ek skyrima,gdyby wygrał 50milionów na loterii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie niedługo dojdzie EK King's Bounty kupiona za 20zł na jesiennej wyprzedaży Muve, wykupiłem ostatnią sztukę. ;] A do brata EK HoM&M VI. Później mam zamiar jeszcze nabyć EK Alone In The Dark jak w końcu sprzedam to PSP.

Kto kupiłby Ek skyrima,gdyby wygrał 50milionów na loterii?

Ja bym kupił, choć Oblivion IMHO był nieciekawy, ale Morrowind mnie zachwycił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz do dyspozycji pewien budżet i zastanawiam się nad kupnem edycji kolekcjonerskiej cartela + dead island.I tu moje pytanie.Czy warto to zrobić teraz czy bardziej pod koniec roku na święta?Czy ceny pójdą w dół?

A tak po za tym to ile trwa urodzinowa wyprzedaż na gram.pl?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie mam w planach Herosa VI EK, to jest mój pewniak. Do tego mam chęć na Deusa Ex Human Revolution Augmented Edition i Driver'a tego nowego również w EK. No te dwie nie są pewne, ale pewne jeszcze jest ACR Animus Edition.

PS: Co do tej kolekcjonerki ACB, chętnie bym kupił, jeśli by była na PC, ta pacynka mnie urzekła, znajdźcie sobie unboxing, który robił UbiGabe. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...