Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Coś pośrednio związane z kolekcjonowaniem :smile: :

http://www.invadercade.com/uk/

"Obudowa" do iPada wzorowana na klasycznych automatach do gier, posiadająca do tego jeszcze użyteczne funkcje (dla iPada oczywiście), no i można grać w Space Invaders . Nie wiem czy zostało to już wprowadzone do obiegu czy nie ( z daty wynika , że 15 grudnia tego roku będzie w sprzedaży przynajmniej na wirtusie). Cena ponad siedem stówek,gadżet chyba tylko dla maniaków :wink:

http://sklep.wirtus.pl/produkt/679682#opis

Edytowano przez Diabolos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@obudowa do ipada - fajny bajer ale trochę cena z kosmosu ;(

@Diablo 3 - kolekcjonerkę na 100% kupię, ponieważ w pełni ufam Blizzardowi i mam pewność ,że kolekcjonerka zostanie wykonana z produktów najwyższej jakości ;) Poza tym Diablo 3 będzie chyba najlepszą grą tego roku.

Edytowano przez Gofe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Pozwolicie, że zejde na moment z tematu o EK Diablo?

Otóż- kupiłem sobie dzisjaj spodnie.

Ale nowina nie?

Ale te spodnie jak najbardziej nadają się do tematu o EK

Więc... Jest na nim znak N7 (każdy wie co oznacza) (dokładnie pisze na nich MASS N7)

i są też z metalowym brylokiem w postaci broni Sheparda.

Więc chyba nadają się na temat o EK nie?:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są podróbki, nielicencjonowane, nielegalnie wykorzystana część zastrzeżonego logo. Ja tam takich nie uznaję. Jeżeli byłyby to oryginały, miałyby napis "Mass Effect", a nie tylko "Mass" i dopisek "N7" ( i jeszcze to... "Produkt Polski" ^^). Za taką kasę żadna rewelacja, a że ja dresów nienawidzę, to inna sprawa. ;)

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po naprawdę długaśnej przerwie :wink:

W związku ze zmianą pracy jak i ostatnim rokiem studiów ciężko było mi znaleźć czas na regularne wizyty w naszym ukochanym temacie, ale obiecuję, że postaram się wam to jakoś zrekompensować.

28 listopada, tj. w piątek, na Gramy od Serca ruszy nowy dział- Kącik Kolekcjonera, otwarty prezentacją jak i recenzją EK Batman: Arkham City (paczka czeka już na mnie w domu, sam przebywam jeszcze za granicą). Wraz z nią, dział zaatakują recenzje i prezentacje, które zdarzyło mi się tutaj już przedstawić (Driver San Francisco, Deus Ex Human Revolution), okraszone jednak dłuższymi tekstami i oceną. Znajdzie się i parę nowości: Dark Souls Limited Edition, Ace Combat: Assault Horizion Limited Edition, czy Dead Island EK. W okolicach 3 listopada zapraszam za to na prezentację Uncharted 3 Collector's Edition, którą wspierać będzie reszta prezentowanej już tu "playstationowej" ferajny: Killzone 3 Helghast Edition, Infamous 2 Hero Edition oraz Gran Turismo 5 Signature. Z czasem będę uzupełniać ten dział o pozostałe kolekcjonerki (Enslaved, Wiedźmin 2, Settlers 7, Fable 2, Gears of War I i II itd.).

Tutaj mała prośba, w szczególności dla stałych bywalców i największych tuzów tego tematu- każdy z was może wspomóc tą małą inicjatywę własnymi kolekcjonerskimi wydaniami- byłbym za to bardzo wdzięczny.

O kolejnych update'ach będę was na bieżąco informował :happy:

Edytowano przez Hellspawn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie Edycji Kolekcjonerskiej Assassin's Creed: Revelations. Czy w EK artbook to to samo co encyklopedia świata gry z Edycji Animus? Ta strona: ( http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Assas...Special_Edition ) sugeruje, że raczej nie, ale nie jestem pewny. Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz że 100zł różnicy wynika z niczego? Artbook jest formatu trochę mniejszego od A5(zeszyt szkolny)(dla porównania taki sam format ma artbook z AC II Black Edition, ACB Collector's Edition(USA), Mass Effect 2) i do tego poziomy, a nie pionowy. Zawiera kilka informcji o artach zamieszczonych w nim. Natomiast Encyklopedia to coś, czego powinien być rządny każdy fan AC. Każdy kto ceni takie zbiory wiedzy i zna angielski także powinien się nią zainteresować. Genialny zbiór informacji o uniwersum, kilkanaście kart zostało odkrytych i masa spoilerów m.in. z ACR. Skąd tyle wiem o encyklopedii? Moja znajoma jest redaktorką największego polskie serwisu o AC i była zaproszona na pokazy ACR w Stambule i wywiozła z niego m.in. Encyklopedie. :)

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszytskich fanów kolekcjonerek na Gramy od Serca - Kącik Kolekcjonera wystartował dosłownie przed chwilą, prowadzony przez EK Batman: Arkham City. Poszperajcie w tym dziale więcej, na pewno znajdziecie jeszcze coś ciekawego :happy: To oczywiście nie koniec prac nad nim - nowe, jak i starsze datowo edycje kolekcjonerskie będą pojawiać się na stronie z biegiem czasu:

Chętnych zapraszam również do subskrypcji od-sercowego kanału na Youtube - wszystkie filmiki załączone w Galerii KK znajdują się właśnie tam.

Na koniec przepraszam jeszcze za amatorskie wykonanie wszystkich prezentacji- zapewniam jednak, że całość stworzona została całkowicie od serca :wink:

Edytowano przez Hellspawn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie pisał że Skyrim, który miał mieć EK tylko na konsole ma też ją na PC za 350 zł z free wysyłką.

http://muve.pl/pc/role-playing-rpg/the-eld...pis-szczegolowy

Nie wiem czy nie wycofam pre-ordera Batmana. Skyrim trochę kosztuje ale ten artbook i figurka... ah

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie sam walczę, ale czuję, że przegram. Za 4 dni pojawi się Collector's Edition najnowszego Uncharted i to jak narazie jedyna rzecz, która powstrzymuje mnie przed EK Skyrima. 6 stów było przesadą, 350 zdaje się być już zdrowsze (zwłaszcza ze względu na rozmiar figurki i grubość art booka).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogli tego wcześniej zapowiedzieć? Nie mogli?! Teraz jestem w szoku i jednocześnie kombinuję, jak tutaj zdobyć taką sumkę. 350 zł za ten pakiet to cena jak najbardziej do zaakceptowania, do tego ta darmowa przesyłka, a mam spore obawy, że taka okazja nie będzie trwać wiecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...