Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

<Śmiech na Sali> Najnowszy Duke lepszy od Black Ops-a?. Nie wiem czemu tak fanatycznie nienawidzisz tej serii CriX, ale bezpodstawne argumenty są lekko nie na miejscu. Wszyscy hejterzy, chcą czy nie muszą pogodzić się z tym że BO wcale nie jest złą pozycją, gdyby takowa była, nie kupiło by jej 25 milionów osób. Poza tym ma na prawdę świetną fabułę, no i multi, w którym spędziłem najwięcej czasu, w grach sieciowych.

@pat661 - Co do DNF, to zanim kupisz kolekcjonerkę sprawdź demo, ja też byłem na początku nim podjarany i chciałem kupować EK, a potem się odbiłem.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w BO i dla mnie ta gra jest tak beznadziejna że nie wziąłbym jej za darmo, chyba że by mi dopłacili.

Po za tym co ci przeszkadza moja opinia? Ja gry na pewno nie będę wielbił dlatego że 25 mln ja kupiło. Ja nawet argumentów nie przedstawiłem żeby mogły być one bezpodstawne. A już na pewno nie będę się jarał takim gniotem. Po za tym to temat o EK a nie o BO więc zakończę to tutaj.

Co do dema DKF to dobry pomysł i też go popieram. Po co masz kupować kota w worku. Demo najlepsze nie jest ale zawsze to coś.

@Pat

Nie wiem skąd ten pomysł. Ja akurat bym nie wpadł na to żeby to tak tłumaczyć.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pat661, zastanów się zanim coś napiszesz, bo niektóre komentarze są niesmaczne, przynajmniej dla mnie. Bierz EK Wiedźmina 2, to chyba oczywiste.

@EK Skyrim - wielka szkoda, że nie ma już egzemplarzy w wersji PC, ale nie poddam się i wezmę wersję konsolową, a później wymienię grę w środku na pecetową. Nie pogram przez to od razu, tylko za tydzień do trzech, ale powalczyć IMO warto, bo będzie to najbardziej epicka EK w mojej historii gracza i kolekcjonera, warta każdych wyrzeczeń.

@CriX, MW lub BO słabe? Litości. Może singiel jest do bólu liniowy i oskryptowany, ale jego filmowość i stężenie akcji przysłaniają wszystkie wady. Tak się składa, że gram obecnie w singla MW2 i jestem oczarowany. 'No Russian', skuterki, Akimbo - EPIC! Już nie mogę się doczekać co przyniesie MW3. Nawet jeśli singiel Ci w serii CoD nie pasi, to masz jeszcze boskie multi, "wienc" ocb?

@EK DNF - za 70 zł to jak najbardziej opłacalna sprawa, bo zawartość kolekcjonerki jest rozsądna i dobrze przemyślana. Sam żałuję, że wtedy sobie nie wziąłem, ale miałem inne wydatki. Podobnie boli mnie zaniechanie kupna EK Shoguna 2, która teraz jest już po ponad 200 zł :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie będę tutaj się rozwodził na temat singla. W multi grałem i mnie odrzuciło jak granat. Dla mnie ta gra w MULTI nie ma nic do zaoferowania. Jak bym chciał sobie pograć w takiego FPS'a to bym grał w UT3. Jak już powiedziałem i teraz już na pewno EOT.

O której EK Shoguna 2 mówisz? Pamiętaj że było ich kilka.

Ja za DNF dałem znacznie więcej niż te 70 zł ale i tak było warto :D

@DOWN

Ja nic nie czuję. :P

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX,

Chodzi oczywiście o EK Shoguna 2 w polskiej dystrybucji, nie o edycję specjalną, którą również można u nas nabyć. IMO to jednak biedniejszy zestaw niż ten zachodni z figurką samuraja lub szachami - wolę jakościowe rzeczy niż wiele niepotrzebnego śmiecia. Generalnie nie ma tego złego, bo kiedyś zawsze można grę sprowadzić z Wysp.

Swoją drogą, szkoda, że nie mam kasy jak lodu, ani PS3, bo EK Uncharteda 3, który debiutuje w sklepach, jest świetna, IMO tylko nieco gorsza od EK Skyrima, a do tego o stówę droższa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pat661 - Co do DNF, to zanim kupisz kolekcjonerkę sprawdź demo, ja też byłem na początku nim podjarany i chciałem kupować EK, a potem się odbiłem.

Grałem, grałem. I muszę Ci powiedzieć, że jest całkiem całkiem. Ładna grafika, Książe...

Pozatym muszę Ci powiedzieć (kurczę powtórzenie:D), że te popiersie korci:D

Edytowano przez pat661
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również. Jeszcze przed weekendem, kiedy nie znałem cen EK Skyrima byłem na nią zdecydowany, ale jak widać życie jest dynamiczne. Na szczęście z późniejszą dostępnością EK Batmana AC nie powinno być problemów. Cena niezła, zawartość również, zatem byłby to idealny prezent pod choinkę, jeśli spowadzenie edycji Aniumus AC:R spali na panewce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pat

Nie wiem skąd ten pomysł. Ja akurat bym nie wpadł na to żeby to tak tłumaczyć.

Wiesz, różne skojarzenia mogą być związane ze skrótem JP.

@pat661, zastanów się zanim coś napiszesz, bo niektóre komentarze są niesmaczne, przynajmniej dla mnie. Bierz EK Wiedźmina 2, to chyba oczywiste.

Eee.... w jakim sensie Yaper?

Jeżeli w jakiś sposób uraziłem Cię tekstem o JP to przepraszam.

Sam do policji nic nie mam, bardzo ją szanuje, bo do kogo jak nie do nich poleci się najpierw, jak zginie np. portfel?

Pozatym wiesz- różne osoby mogą być na forum...:D

Ale już zejdzmy o rozmowie o stróżach prawa.

Edytowano przez pat661
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yep, skończmy z jedzeniem placków ;)

EK Shoguna 2 dość krótko (tydzień-dwa? Nie pamiętam dokładnie) stała na allegro za nieco ponad 100zł, po czym znów skoczyła do 2 stówek. Także radziłbym cierpliwie czekać.

A co do Balls of Steel to jest tego pełno w każdym magazynie i do świąt powinna spaść z ceną poniżej 100zł. Znalazłem ofertę za 130zł, zawsze to 4 dyszki taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja zawsze jest (tyle, że w tym przypadku nikła), ale zastanawiające jest to, że owa kolekcjonerka jest jedynie w ofercie gramu i muve, zatem jej nakład jest mocno ograniczony i nie każdy sklep dostał grę od polskiego dystrybutora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już premierówkę AC:B i chciałbym sobie dokupić tą edycję Codex za taką cenę, a potem odsprzedać samą grę na X360. Nie mam niestety przy sobie nawet grosza, czy mógłby ktoś z was, jak być może będziecie kupować parę sztuk, zostawić mi jedną i jakoś za pół miesiąca odsprzedać za powiedzmy 110zł?

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam pytanie jak Shortyy, ktoś sprzedałby po normalnej cenie +pare(naście) złoty i wysyłka tak na początku 2011, bo zamówiony MW3, BF3 (już doszedł) jeszcze NFS i Mass Effect a z kasą słabo. Albo ktoś by odpakował sprzedał grę na X360 a mi sprzedał taniej, to bym brał przed styczniem jakoś.

PS. Tak dla humory :wink: w dziale EK na ultima.pl http://www.ultima.pl/battlefield_3/i10918/

Edytowano przez kamiladam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...