Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Ja tak w ramach wspomnień- dzisiaj podczas robienia porządków w pokoju znalazłem zakurzoną kolekcjonerkę Sagi Baldur's Gate. Podkładka sprawna do dzisiaj, mapa robi wrażenie, niestety koszulki nie znalazłem :(

Tu zdjęcie EK bez koszulki:

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ...cFe7YC0xW2AA9bA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierścień metalowy, świetnie wykonany, z wygrawerowanym napisem "Lux Dominatori", a w środku "Heroes IV". Artbook olbrzymi w twardej oprawie, dorównuje temu z EK BioShocka 2, soundtrack samego Paula Romero i Roba Kinga, więc też świetny. Resztę dokładniej opiszę na swoim blogu jeszcze dzisiaj, a zdjęcia zaraz zrobię.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Done - http://pcollectors.blogspot.com/2011/10/st...-and-magic.html . ;) Btw. Reaktywuję swojego bloga, niedługo zdjęcia EK King's Bounty, Saints Row 2, Frontlines: Fuel of War i paru innych. Proszę o w miarę możliwości komentowanie na blogu. :)

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj tą kolekcjonerkę w ręku (179 zł - Saturn - ponad 5 egz na stanie) i sprawiała całkiem dobre wrażenie wykonaniem pudła i wagą. Teraz już wiem, co stanowi o jej sile: kapitalny artbook w twardej oprawie i dużym, albumowym formacie - tym samym muszę ponownie rozważyć zakup. Świetna robota Krótki z opisem i zdjęciami na blogu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko Ładnie, ale wciąż uważam że nie jest to warte swojej ceny. Nie ma tu takiego elementu, który wywołuje opad szczeny, dla którego warto kupić to EK. Mimo iż jestem fanem serii poczekam jeszcze na opinie i zagram w demo, choć raczej nie przekonam się do szóstej części.

@Shortyy - A tak btw, to zdaje mi się że zamiast słowa "rasy", które użyłeś przy opisie plakatu, lepiej stosować by "nacje" lub "frakcje", bo dla przykładu w przystani nie ma tylko rasy ludzkiej, więc bardziej pasuje frakcja. Nie to że się czepiam, tak tylko mi się zdaje.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie widziałem żadnej kolekcjonerki, której jeden element wywołał u mnie opad szczeny, oprócz takich z figurką typu Deus Ex: Human Revolution czy Skyrim. U mnie całokształt wywołuje taki opad szczeny. Prezentuje się to bardzo stylowo i jak pisałem w tamtej mini-recenzji - dla mnie to kolekcjonerka idealna (posiada wszystkie elementy, które taka edycja powinna mieć, w tym olbrzymi Art Book).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zodiak:

Zgadzam się w 100%. Ważyłem to wydanie w dłoniach, ale pomimo eleganckiego wyglądu nic praktycznie nie oferuje. Wiadomo, artbook fajna rzecz, ale ileż można go przeglądać? To oczywiście moje zdanie i nie trzeba się z nim zgadzać, ale znacznie lepsza jest dla mnie EK Heroesów V.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tradycji stało się zadość:

Edycja Kolekcjonerska Heroes VI

---------------------------------

Pudełko zbiorcze i sposób w jaki się otwiera:

pa140164.th.jpg pa140165.th.jpg pa140166.th.jpg pa140170.th.jpg

Artbook:

pa140167.th.jpg pa140168.th.jpg

Koszulka:

pa140175.th.jpg

Pierścień:

pa140174.th.jpg pa140173.th.jpg

Dwustronny plakat:

pa140169.th.jpg

Soundtrack:

pa140172.th.jpg

---------------------

Jestem pod wrażeniem bo nie spodziewałem się takiej edycji. Wszystko zostało bardzo starannie wykonane. Cena co prawda mogła by być niższa (150 zł) ale i tak jest nieźle. Dostajemy bardzo fajną edycję więc na dobrą sprawę nikt nie powinien narzekać. Warto było kupić.

A i właśnie. W Media Markt udało mi się kupić edycję specjalną z koszulką i kodem na przedmioty w cenie 120 zł czyli chyba tyle ile kosztuje zwykła edycja (w MM 99 zł).

pa140168.th.jpg

A i właśnie. Nie przyjrzałem się ale chyba są różne wzory nadruków.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ek piątki była bardzo biedna w porównaniu do szóstki.Całość wypada nieźle, z pewnością kupie.A co do gry to nie oceniajcie jej na podstawie dema bo to była dopiero wersja beta.Jedyne co mnie ukuło w oczy to beznadziejne widoki miast ale twórcy obiecali że to naprawią w którejś łatce.Myślę że całe to narzekanie tą grę to myślenie w stylu "3 nic nie pobije".

Czy pierścień da się założyć?

Edytowano przez adam1118
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem moją pierwszą kolekcjonerkę no i... super Bioshock 2 EK naprawdę niezła, wszystkim polecam a jako iż mi się spodobało planuje kupić Duke Nukem Forever EK, The Settlers 7 EK i Sacred 2 EK, myślę również choć nie jestem przekonany o kolekcjonerce nowego Call of Juarez, chyba że w międzyczasie trafi się coś fajnego bo dobrej cenie.

Edytowano przez kamiladam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to samo co 2x Battlefield 3 :D

pa140164.th.jpg

EK jest brata a specjalna moja (nasze gry i tak są wspólne ale tak to sobie mówimy - twoje, moje :D )

@DOWN

Żaden standard. Ja bym chciał żeby taki był standard ale nie jest. Standard to miękkie pudełko, artbook w miękkiej oprawie, cienki do tego.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...