Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Mi w ogóle empik napisał takiego maila na pocztę biggrin_prosty.gif :

"Dzień dobry.

Pragniemy poinformować, że jedna z edycji kolekcjonerskich gry Batman:

Arkham Knight - zawierająca replikę Batmobilu - została anulowana przez

Wydawcę.

Z powodu nieprzewidzianych okoliczności, które w dużym stopniu

wpłynęły na jakość Batmobilu, Warner Bros. zdecydowało się nie

wydawać tego produktu.

Niestety z powodu decyzji wydawcy gry, nie możemy zrealizować

zamówienia, za co serdecznie przepraszamy.

Rozumiemy, że to zamówienie było ważne, dlatego, czy w ramach

rekompensaty mogę zaoferować kod, umożliwiający kupno dowolnej gry z

działu Multimedia z 10% zniżką?

Proszę przesłać decyzję w odpowiedzi na tego maila.

Z poważaniem."

Wszystko ok, tylko szkoda, że oni tej edycji nigdy nie mieli biggrin_prosty.gif

Empik właśnie anulował mi moją edycję limitowaną batmana zamówioną od razu jak tylko była możliwość.Powód-nakład wyczerpany u dostawcy.Ktoś też tak miał?

Mi napisali, że opóźnienie wynosi 2 tygodnie i nie chcą, żeby klienci tyle czekali i dlatego anulują zamówienie.

@down

A to sorry, nie wiedziałem. Ale tak czy siak ja nigdy nie zamawiałem tej edycji, więc trochę byłem zaskoczony tym mailem.

Edytowano przez MasterThief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wcześniej o tym nie napisałem, ale w poprzedni wtorek dodałem przedostatni z planowanych wpisów kolekcjonerkich z serii Might & Magic, czyli po prostu zaprezentowałem Kolekcję Wszech Czasów Heroes of Might and Magic. Wiem że o tej edycji wiele już powiedziano, ale nie mogłem sobie odpuścić, żeby o niej nie napisać. Jeśli ktoś ma chwilkę to zapraszam do poczytania. wink_prosty.gif

Cała sytuacja z Batmanem jak dla mnie klasyfikuje się do Fail of the Century. Nie przypominam sobie, żeby jakakolwiek wydawca miał wcześniej tyle problemów ze swoją grą. Odwołanie Batmobila, opóźnienie Memorial, skopany port PC i jeszcze ostatecznie podwyższenie o 5 euro ceny gry na Steamie oraz aktualizacja wymagań sprzętowych dzień po premierze. Przyznam szczerze, że Warner się trochę teraz zakopał i czego nie zrobią, to i tak zostaną skrytykowani. Szkoda tylko, że nie wydali Speciala na PC. Z chęcią zgarnąłbym chociaż edycję w steelbooku zanim dotrze do mnie Memorial, a tak to po prostu czekam i czekam. Może za rok ta kolekcjonerka wyjdzie. biggrin_prosty.gif

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wcześniej o tym nie napisałem, ale w poprzedni wtorek dodałem przedostatni z planowanych wpisów kolekcjonerkich z serii Might & Magic, czyli po prostu zaprezentowałem Kolekcję Wszech Czasów Heroes of Might and Magic. Wiem że o tej edycji wiele już powiedziano, ale nie mogłem sobie odpuścić, żeby o niej nie napisać. Jeśli ktoś ma chwilkę to zapraszam do poczytania. wink_prosty.gif

Cała sytuacja z Batmanem jak dla mnie klasyfikuje się do Fail of the Century. Nie przypominam sobie, żeby jakakolwiek wydawca miał wcześniej tyle problemów ze swoją grą. Odwołanie Batmobila, opóźnienie Memorial, skopany port PC i jeszcze ostatecznie podwyższenie o 5 euro ceny gry na Steamie oraz aktualizacja wymagań sprzętowych dzień po premierze. Przyznam szczerze, że Warner się trochę teraz zakopał i czego nie zrobią, to i tak zostaną skrytykowani. Szkoda tylko, że nie wydali Speciala na PC. Z chęcią zgarnąłbym chociaż edycję w steelbooku zanim dotrze do mnie Memorial, a tak to po prostu czekam i czekam. Może za rok ta kolekcjonerka wyjdzie. biggrin_prosty.gif

A gdzie zamawiałeś memoriala że Ci nie anulowali i jaką masz podaną datę dostawy jeśli mogę wiedzieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96

Bardzo dobry początek

"Po raz kolejny zanurzamy się w czasy, kiedy kolekcjonerki z powodzeniem obywały się bez wymyślnych gadżetów, a mimo wszystko były całkiem bogate i, co najważniejsze, warte swojej ceny. Dziś przedstawiam zawartość Heroes of Might and Magic Kolekcja Wszech Czasów."

Tak właśnie było bez gadżetów 99zł , z nimi ok 160zł. Ładne zgrabne wydanie dobra cena, aż dziwne , że zapomniałem o nim. Przeciwieństwem jej to ek Ogniem i mieczem. Podobna cena ta sama wielkość, a nic tam wartego uwagi nie ma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yoszek

Mam zamówienie na Muve i dostałem od nich 2 maile w piątek przed premierą BAK, z których wynika, że raczej nie planują anulować zamówień, tylko wszystkie 'trzymać'. Kazali tylko wybrać swoim klientom czy chcą czekać na pełny pakiet, czy najpierw dorwać samą grę, a potem otrzymać same gadżety z Memorial Edition.

@SSPL

Na przyszłość jak coś kopiujesz, to używaj opcji 'usuń formatowanie'. Dzięki temu tekst się ustawi na domyślny z forum i będzie łatwo czytelny.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Nie dość , że czytam o grze , że taka sobie i lepsza ciut niż origins to takie cyrki z kolekcjonerką.

Znajomy, który uwielbia Batmana, gra na PC jest BAK zachwycony. Narzekał tylko, że dualplay (czy jakoś tak) jest na siłę wrzucony, ale pod kątem fabularnym czy odwzorowaniem miasta jest świetnie.

Co do Origins, to przecież to też nie była zła gra, ten sam znajomy, który teraz jest uradowany Arkham Knight po premierze Arkham Origins mi pisał, do jak wielu komiksów się odnieśli twórcy tworząc grę, a do tego sama fabuła też trzymała poziom. Warner Bros. Montreal być może wtedy nie przebiło ani Arkham Asylum ani Arkham City, ale z pewnością dotrzymało im tempa, szczególnie po patchach, chociaż gra nie miała żadnego aż-tak-złośliwego buga. Sam trafiłem wtedy na raptem kilka, tylko 1 wymagał poczekania na łatkę, pozostałe się naprawiły po wyjściu z gry i włączeniu jej ponownie.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SSPL

Doskonale rozumiem do czego bijesz. ;) Tylko odruchowo bronię marki, które sam lubię i gram. Ciężko by mi było np. bronić serię HALO, bo sam koncept świata przypadł mi do gustu, ale ostatecznie w żadną część nie grałem. :/ No cóż, ale to nie miejsce na takie rozmowy. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest zainteresowany, zamieszczam poniżej zdjęcia typu: "closer look at details of the Batman's statue"

11427402_988192644553737_5788466623350748626_o.jpg

11406259_988192774553724_6640745925894403402_o.jpg

10003661_988192014553800_554129953255336174_o.jpg

EDIT_01.

Na TEJ stronie możecie głosować na zawartość Edycji Kolekcjonerskiej nowego Deus Ex'a.

EDIT_02.

@SystemShockPL

Tego jeszcze nie wiem, bo swój egzemplarz zobaczę dopiero za jakieś półtorej tygodnia. A to, czy będę żałował wydanych pieniędzy przekażę dopiero po odpakowaniu. Gdyby ta kolekcjonerka / figurka nie miała nic wspólnego z postacią Batmana (z nim samym, lub kimś z jego uniwersum) to bym tyle nie dał.

Edytowano przez Friedrich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

I jak żałujesz teraz 600zł?

Deus ex to znowu typowa ek dla gadżeciarzy. Przemysł figurkowy ściśle związali z ek gier. Zbierasz ek to musisz zbierać figurki i wielkie pudła od 500 zł. A gdzie wielki artbook z dużymi ilustracjami i opisami świata gry? Mam pobrać na necie wraz z soundtrackiem na fanowskiej stronce? Bo wydawca woli wspierać przemysł figurkowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Szczerze, to naprawdę zaczynam mieć dość twojego bólu tyłka o figurki w kolekcjonerkach itp. Za każdym razem to samo. Normalnie wylewanie żalu w każdym poście. Tak, wiemy że ich nie lubisz. Może dla odmiany weźmiesz i zmienisz temat. Napisz która edycja z nadchodzących ci się podoba - tak dla odmiany.

  • Upvote 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

wypowiadam swoje zdanie, nie podoba się to nie czytaj żadnych moich wypowiedzi.

Tak podoba mi się edycja kolekcjonerska ps4 z MGS5 , zamierzam ją kupić. Podoba mi się za drogie Halo 5. Nie podoba mi się Fallout 4, Batman wygląda mało przekonująco. Reszty wychodzących nie zamierzam nawet kupować. Lepiej zainwestować w retro

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucciver

Ale co jest złego w tym, że ktoś ma inny gust? Jeśli SSPL jest zwykłym hejterem, to prędzej czy później stąd zniknie, ale jeśli naprawdę wierzy w to co pisze, to jak najbardziej ma do tego prawo. Czy to że ktoś nie lubi Twojego ulubionego dania to powód, żeby go wsadzić do więzienia? Jeśli mamy mieć wolność, to musimy sami ją dawać innym. Zebrałeś kilka plusów, bo napisałeś coś, co jest łatwe i przyjemne dla innych, bo jest jeden inny, to trzeba zacząć go niszczyć. Crix swego czasu się wywyższał na tym forum, zrobił z siebie samozwańczego kolekcjonera nr. 1 w Polsce i jak skończył? Tak długo dopóki ktoś umie walczyć o swojej i nie posuwa się do dowolności tak długo ma prawo wypowiadać swoje własne zdanie. Musimy tolerować, nie musimy się zgadzać. Sam nie przepadam za większością wypowiedzi SSPL, ale jak najbardziej ma do nich prawo i jeśli ktoś uważa inaczej, to ma problem.

  • Upvote 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Własne zdanie, własnym zdaniem. Nigdy nie miałem nic przeciwko temu. Co innego gdy KAŻDY post wygląda tak samo. Nie zaglądam tutaj żeby czytać non stop hejty. Niestety tak właśnie jego posty wyglądają. Zamiast rzeczowo napisać co mu się nie podoba to po prostu - to do [beeep], tamto do [beeep] itd.

Jeśli chcesz wyrazić własne zdanie to masz do tego prawo. Ale kurde, wysil się trochę i uzasadnij. Tak trudno napisać, że np. figurka wygląda strasznie bo np. jest brzydko pomalowana, sprawia wrażenie wykonanej z taniego plastiku itd? Taki piękny jest język polski, a ludzie do opisania czegokolwiek używają dwóch albo trzech zwrotów.

No i znowu offtop się zrobił, mimo że nie tak miało być.

PS. Crix dla twojej wiadomości nie dostał bana, bo się wywyższał. Forum czytam od dawna i widziałem za co dostawał, że mu się zebrało.

Co do edycji którą chcą stworzyć w wypadku nowego DE.

Replika była by fajna, ale zastanawia minie jej skala. Jak będzie coś takiego jak w wypadku Dead Space 2 to słabo to widzę. Te trzy mini repkiki, też nie wiadomo jak duże mają być. Za mała skala i bedzie to wyglądało bardzo kiepsko, a o szczegółach nie będzie co marzyć. Sytuacje może uratowac figurka lub popiersie, bo one fajnie wyglądają (na wizualizacjach). Steelbook ma naprawdę interesującą grafike i w to mi graj. Mini artbook to trochę kpina. Dziwna moda na wypuszczanie artbooków w wersji demo, dołączonych do Ek, z koniecznością kupienia "pełnej wersji" osobno sad_prosty.gif Metalowa tablica miasta - nie wiem co o tym myśleć confused_prosty.gif Lunch box widziałbym raczej jako zawartość edycji, a w środku figurka lub popiersie smile_prosty.gif "Tatuaż" na rękę to slaby pomysł. Już w zwykłym DE:HR wyglądało to bardzo słabo. Z resztą kto by w tym chodził? Zestaw pinów może być.

Zestaw kompletny, preferowany przeze mnie to:

Lunchbox

Tablica

steelbook

Piny

Artbook

no i w srodku do wyboru:

Replika (jeśli sensowna) / popiersie / figurka.

Taki bogaty zestaw dla każdego smile_prosty.gif

Edytowano przez Lucciver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucciver

Tak funkcjonują fora, że nie każdy uzasadnia. Dla mnie też wiele postów SSPL to deja vu, ale tak długo dopóki nie przekracza granic (czyli nie obraża nikogo personalnie, a odnosi się głównie do rzeczy martwych, które jak każdy wie są złośliwe), tak długo może to pisać. Też bym chciał wywiązać rozwiniętą dyskusję na różne tematy typowo kolekcjonerskie, ale już próbowałem, kilka razy rzucałem jakiś temat, którego najwidoczniej nikt nie chciał dalej podchwycić i z tego powodu po parę tygodni panowała tu posucha. Dopiero ktoś kto miał całkowicie odmienne zdanie od naszego małego grona był w stanie nas pobudzić do pisania. To jak to jest, tworzymy swoje własne centrum wzajemnej adoracji, w którym panuje posucha czy dyskutujemy ze wszystkimi?

Sprawa Crixa była bardzo rozlazła, ale jego kariera zakończyła się w momencie, kiedy jego ego było ponad jakikolwiek rozum. Wybujałe ego w zasadzie nie jest problemem, o ile jesteśmy w stanie stąpać świadomie po Ziemi, bo raczej mało kto z nas kolekcjonuje 'bo mogę i to robię', a większość z nas ma w tym swój cel i pasję.

Jeszcze, jedna mała wycieczka osobista, właśnie do Ciebie Lucciver. Kiedy napiszesz że to jest kolejne konto Crixa? Styl pisania - ten sam. Opinie kropka w kropkę takie same jak można by się spodziewać po Crixie. Po kilku szansach Crix został wyproszony z tego forum, a 'nowe' konto, na którym pogrywa się bezpiecznie, a z pewnością bezpieczniej niż na poprzednim wcale nie jest żadną nową jakością.

@SSPL (niżej)

To akurat cały czas było do Luccivera, więc do Ciebie nic nie mam. Ty dla mnie jesteś jedną wielką zagadką.

Edytowano przez TTTr96
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucciver

Problem cały w tym , że nie czytasz ze zrozumieniem.

Jak mogę krytykować figurkę, którą nie widziałem? Za wygląd, pozę bohatera, materiały jakich użyli, cenę?

Nudzi mnie drętwota samych najnowszych kolekcjonerek, zasypywania nas graczy wielkich rozmiarów pudłami, bo "musi" to być figurka, reszta na odwal pańszczyzny mini artbook, brak soundtracka, brak nawet wstępu do świata gry, opisu postaci, przeciwników, czy nawet prostych statystyk ,wstępniaka których doświadczaliśmy w instrukcji, bo tej zwyczajnie nie ma, porządnej mapy gry, klimatycznego plakatu , którego nie wstyd powiesić na ścianie,season pass - tak w tej cenie uważam , że powinien być, steelbook. Mamy za to kolejne wielkie pudło, a reszta jest , aby była, lub w ogóle nie ma.

Nasz Wiedźmin 3 bym 100x bardziej wolał by wydali zamiast figurki z mniejszą cena i tym własnie kompendium , które musiałem dokupić bo czułem niedosyt. Figurkę mogli sprzedawać maniakom oddzielnie w sklepach z figurkami. Nie mam nic przeciwko jeśli do danej gry wychodzi cała seria figurek, klocków mega blocks i całej reszty zabawek, która satysfakcjonuje fanów danej serii.

Jestem graczem, kolekcjonerem gier i chcę materiałów z gry w grze i w bogatej edycji, a nie na nieoficjalnej stronce fanowskiej danej gry. Chciałeś szerzej to proszę bardzo. Powiedziałem

Jak będziesz chciał przykładów co mi się podobało to może tu braknąć miejsca, jakbym miał sie rozpisać, na temat wydań , gampleyu jaki był i co jest teraz.

@TTTr96

Gdyby napisał , że jestem Crix to bym się uśmiał. Znam go owszem, widziałem kolekcje na yt, ale nim nie jestem. Znacznie dłużej kolekcjonuje niż on sam

Edytowano przez SystemShockPl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale wtedy co by zostało z tej edycji? Kompedium, gra, medalion i pudło (ewentualnie gwint jeśli na Xbone). Ale czy figurka walczącego z gryfem geralta to nie jest właśnie coś "z gry"?

Tego zdania akurat nie rozumiem: "Jestem graczem, kolekcjonerem gier i chcę materiałów z gry w grze i w bogatej edycji". W edycji -ok. Ale z gry w grze?

Figurkę z batmana widziałeś na zdjęciach. Już na tej podstawie można coś napisać.

Co do nowego Deus Exa to wcale nie musi być figurka. Można zagłosować skoro dali taką możliwość. Jeśli będzie jednak figurka to znaczy że większość tak chciała. Reszta niestety bedzie musiała się z tym niestety pogodzić lub nie kupować wcale - jak to w życiu, nie każdy dostaje to co chce, ale każdy może zdecydować co wziąć a czego nie.

Tak, zdecydowanie te mini-artbooki to na odwal się sa robione sad_prosty.gif Zastanawiam się kto to wymyslił...

Z plakatami to zdecydowanie nie. Ile osób byb tak na prawde chciało sobie je wieszać? Po za tym na allegro choćby jest masa plakatów za grosze. Znając życie plakaty z EK były by poskładane w kostkę. A jeśli zwinięte, w tubie to musiały by być małe. Season pass w EK to powinien być, a nie do dokupienia sobie. Tutaj pełna zgoda.

Mapa mogła by być, ale to raczej dodatek do gatunku gier. Jak już to TYLKO I WYŁĄCZNIE na materiale. Papierowe slabo wypadają i sa poskładane w kostkę sad_prosty.gif

Co do gameplayu to nie temat na to. Może gdzie indziej smile_prosty.gif

@TTT

Nie obgaduję nieobecnych, co się nie mogą bronić. To bardzo zły zwyczaj, którego unikam. Niestety nie pogadamy

Ale bardzo dziwi mnie twoje wycieczki osobiste do mnie. Dlaczego chcesz mnie zniszczyć? Może nie siedzę tutaj tak długo jak ty, ale ocb?

PS.

Moja kolekcjonerka z figurką Batmana została anulowana sad_prosty.gif "Nie dostaniemy tyle egzemplarzy ile było przewidziane na początku. Decydowała kolejność zamówień. Należność zostanie zwrócona na konto... bla bla bla" sad_prosty.gif

@niżej

Jakie diablo? Nick wymyślony na poczekaniu, bo nie miałem pomysłu. Inns sprawa, że teraz to już spamujesz. Jak masz coś do nie to napisz PW, wtedy będziesz mógł się pożalić, na moje wypowiedzi.

Edytowano przez Lucciver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucciver

Nikogo nie chcę niszczyć, jeśli zbyt pochopnie postawiłem tezę, to z pewnością przeproszę. Jednak, jeśli powiążemy kilka faktów... Pojawiłeś się krótko po zbanowaniu Crixa. Sam nick sugeruje fascynacje grami typu Diablo, a o ile się nie mylę sam Crix był dość wessany w uniwersum Blizzarda. Do tego Twój styl pisania przypomina mi kropka w kropkę Crixa, bardzo podobne błędy w pisaniu (chociaż tak czy siak to głównie drobnostki, na które trzeba być wyczulonym) czy opinie, które mogłyby paść z ust Crixa. Dla mnie wystarczająco dużo faktów, żeby wysnuć taki wniosek.

Moja kolekcjonerka z figurką Batmana została anulowana sad_prosty.gif "Nie dostaniemy tyle egzemplarzy ile było przewidziane na początku. Decydowała kolejność zamówień. Należność zostanie zwrócona na konto... bla bla bla" sad_prosty.gif

Widząc takie post zaczynam się zastanawiać co w ogóle wyprawia Warner... Podejrzewam, że Muve jako bliski współpracownik Cenegi dostanie egzemplarze na wszystkie zamówienia, ale tylu innych graczy, którzy chcieli dostać kolekcjonerkę, w chwili obecnej już jakąkolwiek są po prostu pokrzywdzenie. Ciekawi mnie ilu Allegrowiczów będzie się musiało tłumaczyć swoim klientom, że jednak nie dostaną swojego egzemplarza limitki.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...