Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Odbiegając od Batmana..tym razem empik.com nie poszalał niestety z ceną EK nowego Asasyna :/ Zawsze po około 220-250 zł max, tym razem jednak cena wynosi 303 zł. Chyba pora zbierać na edycję Big Ben..;)

http://www.empik.com/assassin-s-creed-syndicate-edycja-charing-cross,p1110030705,multimedia-p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie będę pytał czy kupujesz dla figurki. Jedyna cześć, która miała jakiś limitowany nakład to jedynka. Pozostałe po premierze zalegały zawsze półki i trafiały do wyprzedaży w cenie zwykłej edycji.

Unity na ps4 i x1 kupiłem po 150zł nowe. Jaki jest sens w ogóle śledzić ceny tego jak z góry wiadomo , że pół roku po premierze kupisz to za marne pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, kompletnie mnie ta seria już nie interesuje. W to się nie da grać.

Zwracam uwagę jeśli chcesz tanio to poczekaj 4-5 mcy po premierze.

A jak chcesz mega tanio bo nie trzymasz gier w folii to polecam zakup figurki za 80zł - allegro/figurki w pudle.

Reszta gadżetów wyprzedają na allegro - cena 20-40 za te mizerne artbooki i jakiś tam soundtrack.

Gra po użyciu kodu , koszt pudełka 1zł

Złożyłem takie trzy zestawy dla dobrego kolegi cena 100-120zł max.

Jak nie musisz mieć na pc. To na konsole kupisz nówkę w folii w podobnej cenie

Nie ma za co. pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zbyt zorientowany w temacie, a więc... Czy jest szansa na pojawienie się E.D. Limitowanej Batmana: AK w cenie ok. 369 zł na PC? Głupio zrobiłem, bo zamiast opłacić jak była taka możliwość, to czekałem hooy wie na co.

figurki są zawsze świetnej jakości[...]

- Polemizowałbym jezyk2.GIF

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

No tak myślałem chcesz figurek, tak jak pisałem tego jest mnóstwo. Nie chcesz gry to szukaj samych figurek na allegro. Są czasami takie tanie, albo wyprzedaże na konsole, że wychodzi figurka gratis. Jeszcze powinno być na konsole i gry na łoniaka AC Unity - 150zł. Pozbędziesz się gry to masz figurkę za darmo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, figurka z ACII jak na czasy ówczesnej premiery miała całkiem przyzwoitą jakość. Zgodzę się, że od ACIII figurki wyglądają świetnie, mam praktycznie wszystkie i do żadnej nie mogę się przyczepić, a razem na jednej półce prezentują się świetnie. Co do kolekcjonerek z Syndicate czułem, że w tym roku ceny mogą polecieć w górę, dlatego wybór kolekcjonerki z UbiShopu jest jedyną i najbardziej opłacalną opcją. Dzięki rabatowi który można sobie "kupić" za 100 uplay pointsów można zaoszczędzić na najdroższej kolekcjonerce aż 20 %. W moim przypadku wybór jest tylko jeden -350 zł za wersję empikową vs. 530 za wydanie bardziej limitowane.

@SSPl

Co dokładnie powiedzieli Ci odnośnie Batmana ? Z ostatnich "ploteczek" od Amazona można się dowiedzieć że limitki będą w UK/EU wysyłane dopiero w połowie lipca. Ta sytuacja jest coraz to bardziej irytująca.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W muve powiedzieli , że batmobile jest tak dobry że wydawca go spuścił w kiblu, bo lepsze to niż pokazać światu.

Memorial bo o tej pewnie piszesz, powiedzieli że przesunęli o tydzień. Jeśli na amazonie przesunęli o mc to oznacza, że również musi być tandetna. A muve zapewne nie zna tego faktu. Zapewne w ogóle nie wyjdzie.

Niech żyją ek Blizzarda. Nie muszę czytać czy figurka jest świetnej jakości i opłacalna za tą kasę, czy dojdzie mi kolejne wielkie pudło jak Wiedźmin 3, nawet dwa - bo takowych ta firma nie wydaje.

Czemu czułeś że polecą w góre? Złapali już tyle chętnych i wiedzą , że kupią by mieć je wszystkie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie powiedziałem, że nie chce gry ;) Przy każdej części spędzam miło kilkadziesiąt godzin ;) AC to w zasadzie jedyna seria, której regularnie nabywam EK, inne mnie jakoś nie interesują. Po prostu jestem fanem AC i tyle ;)

A co do Batmana, to miałem kupić Limitowaną ale chyba sobie daruję jak widzę, co się dzieje. Też tak myślę, że i ta jest lipnej jakości, bo dlaczego by miało być takie opóźnienie? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci ludzie odpowiedzialni za te kolekcjonerski B:AK, to sobie w kulki chyba lecą...

Jeżeli faktycznie figurka z limitki również będzie mizernej jakości, to dołożę trochę i kupię TO jak tylko będzie dostępne, a co mi tam.

PS. Co do tych figurek z AC, żałuję, że nie zrobiłem zdj. Kenway'a jak go jeszcze miałem. Gdyby któryś z was go ujrzał, to pewnie by pomyślał, że w produkcji to już ostatnia sztuka była, a facet, który ją malował, to się pewnie na obiad śpieszył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Musi się rozpadać w rekach skoro nic nie ma.

Pamiętacie AvP kolekcjonerkę i facehuggera? Cosik mu tam też odpadało i mimo to wydali. Gra to wielka klapa i próba udowodnienia , że klimat AvP można popsuć. To prawie niemożliwe było, ale Aliens Colonial Marines podtrzymało tą tendencje, "doskonałe" filmy wbiły gwóźdź w trumnę. Grzebiąc moja ulubioną serię dwa metry pod ziemię. Więc jak ktoś ma kolekcje figurek to niech pokaże.

@Friedrich

Wygląda zacnie. Jak kupisz to zrób foteczki

Cenega wciąż nie ma informacji czy będzie u nas Fallout 4 Ek :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarówno empik jak i gram.pl dało [beeep] i grę będę miał dopiero jutro, nie ma to jak preordery

co ciekawe gra fizycznie jest w salonie w którym miałem ją odebrać ale empik.com i empik sklep są to bodajże samodzielne podmioty i nijak ma się zamówienie internetowe do kupna w sklepie

zresztą patrząc na steama gra w wersji na blaszka to jakaś mega porażka, niby to silnik UE3 czyli staroć a czkawki dostają b. silne karty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...