Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@UP

Nie dość, że anulowali to oczywiście jeszcze wersja PC nie działa WCALE sad_prosty.gif Nowy Batman raczej nie ma co już liczyć na GOTY. Samo WB na pewno mocno dostanie po tyłku.

Ktoś z was zamawiał samą grę z breloczkiem/otwieraczem na Gram.pl? Dostaliście ten otwieracz?

PS.

Gra nie działa, ale ją dostałem oddzielnie z EK. Teraz muszę ją oddać, żeby mi klucz zablokowali a żeby jeszcze odzyskać kasę za EK. Normalnie CYRK z tym Batmanem sad_prosty.gif

PS 2.

Ultima wciąż ma tę EK? Co jest? A tym bardziej dlaczego tak drogo?

Edytowano przez Lucciver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Crix dla twojej wiadomości nie dostał bana, bo się wywyższał. Forum czytam od dawna i widziałem za co dostawał, że mu się zebrało.

Z tego co pamiętam to Stillborn ci już zwracał uwagę jak z perspektywy trzeciej osoby robiłeś reklamę swojego youtubowego kanału. IMO zwykła ludzka uczciwość wymagałaby, żebyś nie kręcił.

On topic - Bardzo fajne kolekcjonerki :). Ten Batman epicki XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luc

Właśnie na to zwracam uwagę. Czy zauważyłeś co oni oferują w nowym Deus ex? Widząc co tam jest to mam wrażenie , że postawię na półce kolejną kalkę ek typu Ubisoft. Chętnie bym coś innego wybrał , ale co? Mając do wyboru dennej jakości repliki, bo 1:1 replika nieźle wykonana to koszt od 150$ wzwyż ,a w dobrej cenie to nie ma co liczyć. I po co mi ona zresztą w ek? Niech wydadzą oddzielnie. Jak wydali do np Gears of war, Dead space, Bayonetta i innych gier. :) Mizerny artbook i jakieś popierdółki widzę to nie wiem na co tu głosować.

Pisałem , że lubię zbierać ek i nie podoba mi się w jakim kierunku to idzie. Zamówię niebawem kolejny regał to zrobię fotki. Wtedy zobaczysz/cie jak te wielkie pudła zabierają miejsce kolekcjonerowi.

Zwróć uwagę jakiej wielkości byłby ten Wiedźmin 3 gdyby tą figurkę sprzedawali oddzielnie po 150 a dodali kompendium. Miałbym wtedy trzecie pudło tej samej wielkości , które mógłbym postawić obok tamtych i ładnie by się prezentowało na półce.

Jestem graczem-kolekcjonerem moje pożądanie wzbudzają materiały w ek, dzięki którym dowiaduję się więcej o samej grze jak i świecie w którym toczy się akcja danej gry. Zabawki i modele , klocki niech sobie wydawcy oddzielnie wydają i to tyle byś pół pokoju mógł zapchać w ciągu mca.

Co do Batmana nowego i tej statuetki , jak to oglądam - pewnie się mylę, ale mam wrażenie , że rozpadnie mi się to w ręku.

Co do zamówień anulowanych, czyżbym miał niechcący i rację i sprawdza się to co napisałem wcześniej?

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tym batmanem to już nie wiadomo kompletnie nic... Nikt teraz nam nie powie, czy to faktycznie wyjdzie na 100% czy nie. Cenega też, zapytana nie jest w stanie powiedzieć nam na pewno.

Po tym zdjęciu co widziałem to chyba nawet nie żałuję, że mi zwrócą kasę. Figurka batmana wygląda jak kawałek taniego, chińskiego plastiku... Ani to nie pomalowane na jeden kolor jak posąg, ani nawet niedobrane kolorystycznie. Jeśli ją wydadzą to albo zacznie zyskiwać na wartości z racji ilości wypuszczonej. Albo zacznie tanieć ze względu na jakość. Jak na razie to mam naprawdę mieszane uczucia. Poprzedni Batman dostał o wiele lepsze EK (przynajmniej dla tych co lubią figurki ;) )

Edytowano przez Lucciver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Batman Arkham city jak na cenę/jakość to było świetne wydanie, kilka dyszek i mieliśmy wartościową jak na te pieniądze ek.

Właśnie widząc ta statuetkę padło moje pytanie do kolegi wcześniej czy nie żałuje 600 zł. Nie chciałem bardziej rozwijać tematu, bo zaś by było , że mi się coś nie podoba.

Natomiast podoba mi się w cenie na ps4 w jakiej kupiłem The Elder Scrolls online EK, w sklepie kupiłem w Holandii za 90 euro. 24 więcej niż zwykła, ten artbook przyzwoitej jakości, steelbook, figurka za te pieniądze jak najbardziej w porządku. Okładka i gra w angielskim. Do tego ładne pudełko białego koloru z niebieską typową dla ps4 obwolutą

Jak ktoś będzie chciał na foto zobaczyć to mogę pokazać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie , że rozpadnie mi się to w ręku.

Batman "klekocze" się tak na tej podstawce, bo jest oddzielnym, nieprzyklejonym elementem i ma bardzo krótkie "bolce" pod butami. Co do jej "plastikowości" to się zgodzę, o ile postać wygląda w miarę ok, tak budynki na podstawie to już kompletny badziew. Tak czy siak, na niektórych filmikach prezentuje się naprawdę dobrze.

Edytowano przez Friedrich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście sprawa z Batmanem jest niesamowicie irytująca. Z jednej strony niesamowita gra ( zapominamy o porcie PC ) ze świetną historią do której bardzo chciałbym mieć kilka gadżetów, z drugiej natomiast cyrki z kolektorkami, o jakości figurki nie wspominając. Mam na amazonie zaklepaną tą edycję, ale zdecydowałem, że ją anuluje, zamiast tego wolę kupić pełnoprawny 300-stronicowy artbook związany z całą trylogią i edycję specjalną w steelbooku. Wyniesie mnie to tyle co ta śmieszna limitka, ale nie akceptuję takiej miernoty w kolekcjonerce do tak wybitnej gry.

Zwyczajnie nie dowierzam, po bardzo dobrych figurkach w Injustice, Batmanie AO czy chociażby ostatnim Mortalu jestem w szoku jaką tandetę WB wcisnął w te edycje. Obstawiam, że limitki też nie wyjdą, Empik miał w magazynie zarówno edycje Batmobil jak i Limitki, ale wszystko wróciło do dostawcy. Jaki normalny sklep nie pyta czy klient nie chce czekać dłużej na zamówienie tylko odgórnie wszystko anuluje ? Może w WB stwierdzili, że ta figurka też nie nadaje się na sprzedaż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Friedrich

Jeśli Muve nie anuluje mi zamówienia, to czekam aż mi wyślą. Nie kupiłem Batmana Arkham City jak była okazja, to chcę chociaż dla zasady mieć Arkham Knight, jednak boli mnie, że tak fenomenalna gra dostaje tak mizerną kolekcjonerkę. Nadmiar gadżetów po odwołaniu Batmobila powinni wydać w zestawie bez figurki, ew. z season passem i puścić parę złoty drożej niż podstawkę, byłbym zadowolony i to brał w ciemno, a ta uber przeciętna figurka boli. Jednak, wydaje mi się, że ciągłe cięcia mogą doprowadzić do tego, że cena będzie ogromna po premierze i dlatego lepiej teraz się ubezpieczyć.

A tak przy okazji - widział ktoś edycję w steelbooku na PC? Szukałem jej i nigdzie nie mogę znaleźć, a Cenega mi odpisała, że chyba wszystkie egzemplarze kolekcjonerek i tak już się rozeszły. Ktoś coś wie?

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że anuluje tą kolekcjonerkę i wyposażę się w w/w przez Orchi'ego pełnometrażowego artbooka oraz w jakąś sensowniejszą figurkę. Po odsprzedaży gry wychodzi mi ok. 400zł za resztę limitki, a więc niezbyt mi się opyla. A co jeśli na allegro będzie wysp tych edycji z powodu jej jakości? - Jutro podejmuję ostateczną decyzję w tej sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Friedrich

Jeśli faktycznie Warner tnie liczbę kolekcjonerek, to ja wolę nie ryzykować i się w nią ubezpieczyć. Wiem, że z tą edycją są po prostu niezłe jaja, ale nie chcę powtórzyć błędu z Batman Arkham City. Być może i figurka nie zachwyca, sam po zdjęciach raczej byłem średnio zadowolony, ale cały czas coś mi podpowiada 'kup to i miej spokój'. Cena na 100% pójdzie w górę - gram.pl i Empik odwołały bardzo dużo zamówień, cdp.pl w ogóle ich nie miał w ofercie, bo Cenega od początku nie była w stanie dać zapewnienia o ilości egzemplarzy. Gdyby wydanie w samym steelbooku było na PC, to pewnie bym je już miał w domu, a nad samą kolekcjonerką gdybał. Steelbook bym już miał, DLC będą później do dokupienia, albo nawet wyjdą w jakimś pakiecie typu pre-order & special edition DLC pack, figurka wygląda przeciętnie, a artbook to zapewne będzie demówka wersji Arkham Trilogy. Jedyne czego realnie mi szkoda to limitowanej wersja komiksu. Wie ktoś może czy jest to jakiś specjalny numer tylko dla kolekcjonerki czy jedynie wersja z limitowaną okładką?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Widzisz, Ty zamówiłeś na muve.pl i zapłaciłeś za wersję konsolową ok. 450zł, więc Tobie się bardziej opłaca.

Przemyślałem interes i zdecydowałem, że jeśli mam wydać całe 600 zł (400 zł po odsprzedaniu gry) i czuć pewien niedosyt, to już wolę anulować zamówienie. Jak już mnie najdzie na figurkę Batmana (z wyglądem jak w Arkham Knight), to w tej cenie można znaleźć ciekawe propozycje, chociażby coś od Play Arts.

Kwotę z Ed. Limitowanej zamierzam przeznaczyć na 3 art booki:

- The Art of Rocksteady's Batman,

- The Art of Bioshock: Infinite,

- The Art of Remember Me.

Koszt bez wysyłki ~ 300zł

EDIT_01

Jak ktoś by miał ochotę na Ed. Limitowaną Batmana: AK, to zapraszam TU

Edytowano przez Friedrich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja akurat mam zamówienie na wersję PeCetową za 369,99zł + 15,99zł (płatność przy odbiorze) i napisałem do Muve, że poczekam na kompletne zamówienie. Ostatecznie chyba się na tym trochę przejechałem, bo zamiast szybko odebrać samą grę i chociaż sprzedać klucz to czekam. Z drugiej strony, może akurat dostanę grę jak się dorobię planowanego lapka, a sam port PeCetowy będzie już w lepszym stanie. W każdym razie, jeśli okres oczekiwania na tę kolekcjonerkę nie przedłuży się w nieskończoność, a kwestią będą najbliższe +/- 2 tygodnie to jestem skłonny poczekać, chociaż nie obraziłbym się gdybym jeszcze dziś dostał maila o wysyłce. Za Allegrowe 600zł nigdy bym tej edycji nie kupił, na pewno nie po tych fotach, które tutaj trafiły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby jest ale kurcze wydaje się prawie 400 zł i te ciołki nie dadzą przesyłki gratis, żenada

inna sprawa ostatnio kupiłem w ULITMIE Mortala X i pudło przyszło trochę uszkodzone po bokach, opakowanie zbyt małe do gabarytu przesyłki

no ale nic czekam i zobaczę czy faktycznie wyślą tego 14.07

PS. ktoś pytał o gram.pl i brelok otwieracz - ja takowego jeszcze nie otrzymałem ale rzekomo mieli je wysyłać oddzielnie pocztą polską

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...