• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Ogólnie o Grach   22.03.2016

Dział Ogólnie o Grach został stworzony do szerszych rozmów niż Dyskusje o Grach. Jeśli chcesz podyskutować o konkretnej grze, szukaj jej właśnie w Dyskusjach. Tematy umieszczone w tym dziale pozwolą Ci prowadzić dyskusję np. o przewadze jednej gry nad inną, o najlepszej grze w gatunku itp. Obowiązuje tutaj taki sam regulamin - KLIK. Zapoznaj się też z pozostałymi ogłoszeniami.
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

16286 postów w tym temacie

Nie mam pojecia, raportuje jego pelne wodolejstwa posty, ktorych jedynym celem jest wrzucenie linka. 

0

Dnia 27.10.2017 o 12:53, kiniek78 napisał:

Poszukuje takich edycji w różnych miejscach. Czasami trafi się coś na allegro, częściej na ebay, a najwięcej takich przedmiotów kupiłem na zagranicznym forum dla kolekcjonerów.

A jakim forum konkretnie? Chętnie się temu przyjrzę. 

0

20 godzin temu, SerwusX napisał:

A jakim forum konkretnie? Chętnie się temu przyjrzę. 

Wysłałem na PW

1

Trochę bieda, ale "tylko" 300 złotych na PC i 340 zł na konsole :D Jak za półdarmo 

23120130_327948081011402_1992873468210981354_o.jpg?oh=7b10e4e971f3ec23a7d47f1f329acc20&oe=5AAEB4A6

0

Napisano (edytowane)

mnie też ciekawią te nowe ceny kolekcjonerek ale w tym przypadku akurat się tak nie napalajcie bo wystarczy przejrzeć zagraniczne sklepy i to jest normalna cena, CDPLUS nie robi Polakom żadnej łaski

wcześniej pisałem o Spellforce 3 bo cena tego wydania na Zachodzie jest dużo wyższa bo ponad 100 EUR  i zdziwiło mnie że w Polsce sprzedają ją za połowę ceny

Cx15H1G.jpg 

PS. ja jakiś czas temu trochę dla jaj zamówiłem tą edycję na amazon.de bo była zniżka :), w sumie myślałem że to będzie wydanie wzbogacone o dodatki cyfrowe (nie było jeszcze grafiki) a tu proszę jest figurka, steelbook i inne pierdoły 

tylko w ramach ciekawostki prezentacja tematycznego zestawu z CODa od PrimaGames tu można kupić

Edytowane przez robart
0

Napisano (edytowane)

dobrze że kupiłem tylko część pierwszą :) pomijając już absurdalnie wysoką cenę za te steelbooki - Wiedźmin 3 GOTY był niedawno za 54 zł w cdp.pl to jeszcze chcą naciągnąc fanów na kolejny zakup

Podwójna wiedźmińska premiera w sklepach! Do sprzedaży trafiają dwa specjalne wydania przygód Wiedźmina związane z 10. urodzinami serii. Pierwsze to Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku (PC, PS4, Xbox One) w wersji z rocznicowym steelbookiem. Drugie zaś to zestaw wszystkich trzech części przygód Geralta – każda ze steelbookiem (PC).

niż cenowy na Spellforce 3 - 249,99 zł na empik.com 

ale i tak daleko do przecen na game.co.uk  - kolektorkę WOLFa 2 można było dostać za 39,99 GBP

Edytowane przez robart
0

Słyszał ktoś o kolekcjonerce Seven: The Days Long Gone. Chcę zamówić przed premierowo ale nigdzie nie ma :(

0

pseudo kolekcjonerkę gry Seven widziałem tylko na base.com, niestety nie ma już jej w sklepie - albo się wyprzedała albo została wycofana przez wydawcę

fdef67660590723.jpg 

zgaduję że w Polsce na premierę będzie tylko edycja D1 czyli gra plus cyfrowy soundtrack, artbook i solucja 

0

4 hours ago, robart said:

pseudo kolekcjonerkę gry Seven widziałem tylko na base.com, niestety nie ma już jej w sklepie - albo się wyprzedała albo została wycofana przez wydawcę

fdef67660590723.jpg 

zgaduję że w Polsce na premierę będzie tylko edycja D1 czyli gra plus cyfrowy soundtrack, artbook i solucja 

Gwarantuję ci że edycja limitowana pudelkowa będzie. Z artbookiem, mapą oraz poradnikiem. Niepokoi mnie brak preorderu dlatego bo martwię się że nie dla wszystkich jej starczy.

0

przecież pisałem że taka edycja była na base.com ale już jej nie ma

fireshotcapture7-matu5hu8c.png

PS. takie tam promo w USA 

0

Tak z innej beczki trochę. Chce ktoś się pozbyć zbiorczego głównego pudła do SKyrim? Może być i bez kolorowej obwoluty

0

Co sądzicie o EK Ni no Kuni II? Ponad 600 pln to kupa hajsu, grę kupię i korci mnie ta edycja 'książęca' ale ona kosztuje 400 pln i zastanawiam się czy nie opłacałoby się już dorzucić do pełnej EK.

0

14 godzin temu, seba napisał:

Co sądzicie o EK Ni no Kuni II? Ponad 600 pln to kupa hajsu, grę kupię i korci mnie ta edycja 'książęca' ale ona kosztuje 400 pln i zastanawiam się czy nie opłacałoby się już dorzucić do pełnej EK.

Ja tam po 540zł brałem  z wysyłką kolekcjonerską.

0

widzieliście ceny Syberii 3 - 29 zł to się w pale nie mieści jaka była przebitka na premierę

EURO rano tez miał super ceny na niektóre tytuły

jakby ktoś polował na Tekkena 7 to od kilku godzin jest dostępny za niecałe 70 GBP

0

jest oficjalna zapowiedź Seven od CENEGI, ciekawe gdzie to rzucą i za ile

23736089_101553817597wvzh3.jpg

Od 1 grudnia będziecie mogli zdobyć grę Seven: The Days Long Gone w dwóch edycjach – podstawowej oraz limitowanej. Tytuł na PC z polskimi napisami.
W skład edycji limitowanej wchodzi:
• Opakowanie z podwójną klapką
• Płyta z grą
• Drukowany 120-stronicowy poradnik
• Drukowany 48-stronicowy artbook
• Płyta z soundtrackiem (kompozycje Marcina Przybyłowicza)
• Drukowana mapa wyspy Peh

Edycja limitowana będzie dostępna do wyczerpania zapasów w cenie edycji podstawowej.
W skład edycji podstawowej wchodzi:
• Płyta z grą
• 120-stronicowy poradnik*
• 48-stronicowy artbook*
• Soundtrack* z gry (kompozycje Marcina Przybyłowicza)
• Mapa wyspy Peh*
* Element dostępny w wersji cyfrowej.

1

On 21.11.2017 at 7:35 PM, robart said:

jest oficjalna zapowiedź Seven od CENEGI, ciekawe gdzie to rzucą i za ile

23736089_101553817597wvzh3.jpg

Od 1 grudnia będziecie mogli zdobyć grę Seven: The Days Long Gone w dwóch edycjach – podstawowej oraz limitowanej. Tytuł na PC z polskimi napisami.
W skład edycji limitowanej wchodzi:
• Opakowanie z podwójną klapką
• Płyta z grą
• Drukowany 120-stronicowy poradnik
• Drukowany 48-stronicowy artbook
• Płyta z soundtrackiem (kompozycje Marcina Przybyłowicza)
• Drukowana mapa wyspy Peh

Edycja limitowana będzie dostępna do wyczerpania zapasów w cenie edycji podstawowej.
W skład edycji podstawowej wchodzi:
• Płyta z grą
• 120-stronicowy poradnik*
• 48-stronicowy artbook*
• Soundtrack* z gry (kompozycje Marcina Przybyłowicza)
• Mapa wyspy Peh*
* Element dostępny w wersji cyfrowej.

https://muve.pl/sklep/pc/akcja/seven-the-days-long-gone-edycja-limitowana-pc-pl-bonus,391431
To wygląda tak jakby innej pudełkowej edycji nie było, tylko limitowana. Rozbawiła mnie niezmiernie strategia wydawcy. Mam nadzieję, że reszta branży przejmie ten trend. Boli mnie tylko semantyka, bo "limitowane" i "kolekcjonerskie" są  luźnymi synonimami.

edycja podstawowa- cyfrowa

edycja kolekcjonerka- cyfrowa z cyfrowymi bonusami

edycja limitowana- fizyczna kolekcjonerka

Zamówione :D

0

Napisano (edytowane)

CZARNY PIĄTEK

Jeśłi ktoś nie kupił EK Syberii 3 na PC przez zbyt wysoką cenę a ubogą zawartość to dzisiaj chyba jest dobry moment by ją w końcu kupić. Kosztuje tyle ile powinna w dniu premiery czyli 149 zł z darmową dostawą w sklepie www.euro.com.pl  dodaje link: 

https://www.euro.com.pl/gry-pc/microids-syberia-3-edycja-kolekcjonerska-pc.bhtml?from=ceneo&p=149.00&cr=0&t=20171124-1026

cena do poniedziałku!

Edytowane przez Nikczemnikzlasu
0

Takie pytanie, co do EK AC:Origins (ps4) myślicie, że to będzie towar deficytowy ? Czy raczej będzie tego pełno ?

0

Napisano (edytowane)

EURO pozamiatało :) ponoć w tej cenie były też edycje konsolowe (zarówno Syberia 3 i South Park) 

ja na EURO zamówiłem sobie też THE DWARVES za 29 zł - fajne wydanie w steelbooku

na morele jak ktoś zbiera pudełka są też w promocji Filary Ziemi (19 zł) i Serial Cleaner (15 zł)  choć może być jeszcze taniej bo np. pudełkowe Flame in The Flood dorwałem za 9 zł na cdp.pl

TMD7VNX.jpg

w sumie czekam na jakieś większe przeceny kolektorki Wolfa 2, kupiłbym na amazon.de bo jest tanio ale gra na 99,99% ocenzurowana

Edytowane przez robart
0

Godzinę temu, robart napisał:

na morele jak ktoś zbiera pudełka są też w promocji Filary Ziemi (19 zł)

Wszystko fajnie, pięknie, ale jak się przechodzi na podstronę z grą Filary Ziemi, to cena jest bez promocji. Do koszyka dodaje się też cena bez promocji. :( Szkoda.

0

bo musisz wklepać kod rabatowy jest u góry :) wysyłka + 8 zł

0

To wydanie jest w steelbooku? Dalej widnieje. Wiedźmin trylogia za 229 zł w euro com. Drożej 20 zł...

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.