Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Zasililem budzet Polski kwota ponad 1200 zl. :/ Mowi sie trudno, ale i tak nie zaluje. Zreszta w Irlandii tez bym mial troche formalnosci do zalatwienia, tyle ze innego rodzaju i chociaz moze wyszlyby mnie taniej, to bylyby rownie lub nawet bardziej upierdliwe. Co do zawartosci przesylki, to gdy juz zostanie dostarczona na miejsce i bede mial zdjecia, to wszystko sie wyjasni. Na razie nie zapeszam. :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

Szkoda, że nie zamawiałeś kolekcjonerki do Irlandii, Polska ma jeden z najwyższych ceł w Unii Europejskiej, dlatego wielu najpierw robi taki myk, że najpierw cło jest płacone w innym kraju, a później towar dostarczany jest do Polski. Wiec co mówię, bo mam znajomego, co ściągał motocykle z USA, cło płacił na Słowacji, a sprzęt dostarczali mu do Polski. 

A tak swoją drogą zna ktoś jakiś sklep, gdzie można kupić figurki z postaciami gier, np. Kratos, Scorpion i Subzero?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goliat

No niestety, ale jak juz wspomnialem, sprowadzenie tej przesylki do Irlandii takze nie byloby bezproblemowe. Ze wzgledu na uwarunkowania historyczne prawo na Zielonej Wyspie jest w niektorych dziedzinach dosc restrykcyjne. 

A co do sklepow m.in. z figurkami, to sprawdz zachodni Forbidden Planet lub polski aliensgroup.pl. 

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu przesylka wreszcie zostala dostarczona na miejsce. Przyszedl wiec czas, zebym w koncu ujawnil, co takiego sobie kupilem.

Uniwersum Warcrafta od blisko dwoch dekad jest moim ulubionym. We wszystkich trzech RTS-ach spedzilem lacznie kilkaset godzin, a przygode z World of Warcraft zakonczylem kilka lat temu majac na koncie nabite grubo ponad 5 tysiecy godzin. Mam kilka warcraftowych kolekcjonerek, pare mniejszych i wiekszych figurek, kilka ksiazek i albumow, a nawet maskotke Stitchesa. Jednak wciaz czulem niedosyt i kusila mnie mysl, zeby sprawic sobie cos naprawde specjalnego, co byloby z tym uniwersum bezposrednio zwiazane... W Warcarft III bardzo zapadla mi w pamiec scena, w ktorej wraz z ksieciem Arthasem i krasnoludem Muradinem trafilem do jaskini z piedestalem, na ktorym wyryty byl napis Ktokolwiek weźmie do ręki ten miecz posiądzie wieczną władzę. Lecz tak jak ostrze jego tnie ciało, tak jego moc zranić musi duszę. Tak wiec moim najnowszym nabytkiem, nad ktorego kupnem wahalem sie od kilku lat, jest...  

Spoiler

...licencjonowana przez Blizzarda, wyposazona w stosowny chip i certyfikat, wykuta 9 lat temu przez EPIC Weapons replika miecza Frostmourne, najbardziej ikonicznej broni w lore Warcrafta.

j7C3X6o.jpg

Niestety paczka przyszla dwa dni po tym, jak juz wrocilem do Dublina, wiec z jej wlasnorecznym obmacaniem bede musial sie wstrzymac do kolejnej wizyty w Polsce w styczniu. Poki co pozostaje mi tylko cieszyc sie nienajlepszej jakosci zdjeciami podeslanymi mi przez tescia. ;) Jak juz skoncze budowe domu, to powiesze go albo w moim growym gabinecie, albo bezposrednio w salonie, bo czemu by nie. :P

 

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tesu napisał:

1500 USD

Pomyśleć, że nawet sprzedając za 250$ by zarabiali na tym. Niezłe koszta. Faktycznie niezły fanboy z Ciebie. Tyle godzin przy jednej serii. Nie dałbym rady. Warcraft jedynka ssie, grałem po premierze, dwójka byłaby bliska ideału gdyby nie ówczesne błędy jak np zawieszanie się jednostek na drzewach, te same parametry jednostek po obu stronach, a trójka koszmarna grafika. Dla całej trylogi przydałby się  remaster

To jest ten miecz?

https://warcraftswords.com/product/frostmourne-sword-replica/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SystemShockPl

Co do gier, to IMO Warcraft 1 byl bardzo dobry, dobrze rozwijal pomysly z Dune 2, przy ktorej tez zreszta spedzilem kilka miesiecy. Nie przypominam sobie tez, by te 15 lat temu grafika Warcrafta 3 szczypala mnie w oczy. Z pomyslem na remaster sie zgadzam, choc podobno sa tam jakies mody do Starcrafta 2, ktore umozliwiaja odwzorowanie trzeciego Warcrafta na silniku SC2. 

Co do linku, to tak, to podobna replika. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ciągle W trakcie realizacji, pewno jutro anulują, co ciekawe bodajże 7 grudnia dzwonili ze sklepu i przepraszali, że jeszcze nie wysłali ale na pewno będzie ;)

akurat ja dostałem kopię na premierę z konsoleigry tak więc nie zostałem z niczym

ale na twoim miejscu zbytnio bym się nie martwił bo niedługo pewnie będzie w zbliżonej cenie za granicą

gry teraz tanieją w zastraszającym tempie, dość powiedzieć ze Syberia 3 w keyshopie G2A była do kupienia za niecałe 15 zł 

CXPWX0B.jpg

ciekawe ile zaśpiewa TECHLAND za kolektorkę Conan Exiles, może zaskoczy choć zgaduję że są ciągle pod kreską skoro dalej robią recykling Dying Light zapowiadając na 2018r. płatny tryb battle royale

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo ;/ zamówiłem opłaciłem i cisza, nawet nie zaakceptowali statusu płatności, co za sklep. Zamówiłem w weekend na wszelki wypadek w sferis status:24H i też cisza. ;/

Właśnie dostałem info z x-koma ze paczka do mnie idzie, sferis anulował.

Edytowano przez srebrnypionek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, srebrnypionek napisał:

Mam to samo ;/ zamówiłem opłaciłem i cisza, nawet nie zaakceptowali statusu płatności, co za sklep.

Panowie to jest efekt cebuli i jego konsekwencje. Nigdy nie biorę jak mi na czymś zależy tam gdzie najtaniej, bo później nie wyślą produktu , bo cena jest inna. Ten sklep poza tym grami się nie zajmuje . Nie jest to ich główna branża. Jak chcecie tanio to sklep Gryikonsole. Zamówiłem i dostałem. 

 

21 godzin temu, robart napisał:

ciekawe ile zaśpiewa TECHLAND za kolektorkę

Jaram się okrutnie, oby było co najmniej dobre. Conan to jest jedno z najlepszych universum fantasy , na podstawie , którego nie potrafią zrobić ani filmu ani serialu. Gry natomiast w mniejszym , lub większym też mi się wszystkie też podobały. Jedna z najlepszy to wersja na Amigę i Pc. Mimo lat wciąż miodna gierka z ładną grafiką. Ktoś grał może?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca cebulactwo, zamawiałem jak już wszędzie było wyprzedane, wiec zaryzykowałem i w sumie dostałem, mimo ze komuś tutaj anulowali. Jestem zadowolony za 230zł nie ma tragedii :)
Co do sklepu sklepy to chyba na odwrót :P Poza tym i tam zdarzają się problemy, zdarzyło mi się już 2 krotnie że anulowali zamówienie przed samą premierą. na plus że mają niższe ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lyknalbym, bo swego czasu TQ byl jedna z moich ulubionych gier. Jednak 500 zl to troche duzo za majaca tyle lat na karku gre plus stosunkowo nieduza replike helmu. Wole dolozyc troche wiecej i zakupic pozadna replike w skali 1:1, tyle ze zwiazana z LotR-em. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, NWWStation napisał:

To jedyny, który mi się podobał.

Kiedy w to grałeś? Ja za dzieciaka. Średnio ogarniałem tą grę. Rpg i hybrydy były wtedy nieźle skomplikowane, a w dodatku angielski, gdy tekstu trochę było do czytania, a znajomość języka leżała i kwiczała.  Mnie się każdy podobał, szkoda, że ograniczali się głównie do robienia slashera później. 

 

TQ to cenowo jakaś kpina. Gra będzie kosztować jakieś 100 zł, więc 400 za replikę? :brawa: tutaj to już mają nas za debili. Przełknąłem cenowo Destiny 2 za 750, nowa gra, plecak , season pass, ale tego tutaj to się nie da. Tam powinien być artbook 226 stron i wtedy mógłbym ten zakup przemyśleć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, SystemShockPl napisał:

Kiedy w to grałeś? Ja za dzieciaka.

Parę lat temu. Za dzieciaka nie ogarniałem tej gry, więc odpuściłem. Kilka lat temu ktoś mi o niej przypomniał ;)

Od innych gier z serii się odbiłem .Nie były niby złe, ale jakoś mnie nie przyciągały. Tak jak wiedźmin (nigdy fenomenu nie pojmę) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...